10 Női hiba a férfiakkal szemben

Amikor dobjuk megtartottuk feltesszük magunknak, „Miért?” Úgy döntöttem, hogy 10 ok, amiért ez a „bánat”.
- Az esküvő előtt

1. „hisztéria szindróma”
Amikor a lány mindig valami nem boldog, és ő tesz egy kicsit botrány minden lehetőséget vet könnyek, a férfiak nem állhatom, és előbb-utóbb elmegy.

2. „Botany szindróma”, vagy egy szigorú tanár
EK etopu típusú azok a lányok, akik folyamatosan próbálják nevelni a fiúk és lányok gyakran próbál helyesen cselekedni ... Ez nagyon bosszantó srácok, akkor unatkozni, és néhány még kezdenek félni és így nem megy túl késő ...

3. „A királynő” szindróma
Lányok próbálnak meg nem 100 és 1000-ben, hogy olyan, mint egy fényes fedelet. hölgyek, ez megrémít egy csomó ember, mert már prevykli a lány a borítón csak álmaik és ahogy az életben is a lány nem igazi!), így ne vigyük őket))

4.Tranzhiry
Ne felejtsük el, srácok, akik szeretnének indítani egy család, nincs felesége ISF költekező, aki kell a koshelek ... Ha szeretsz csinálni, és drága vásárlások jelenleg 1. ne csináld a saját költségén 2. Ne mondd a valós árak))

5.Devushka a múlt
Ha már egy csomó srác, ez a srác nem kell tudni, és ne próbálja beszélve a korábbi, valamint hogy ne hasonlítsa össze a többi, mert a szétválasztás elkerülhetetlen))

6. Féltékenység
Nos, azt hiszem, itt minden világos senki sem szeret féltékenység.

7.Kompleks kisebbrendűségi
Srácok nem veszik észre sok a hiányosság, de majd hisznek bennük, ha felébreszteni őket postojano zhalovatsya túlsúlyos, görbe orr, vastag lábak! és akkor lehet találkozni egy nővel sokkal több bizalmat.

8. akarok házasodni
Ha egy nő elkezd ragaszkodni az esküvőre. amikor az ember nem áll készen, akkor úgy vélem, nepremeno menekülni.

9. szex
Itt lehet szentelni egy egész cikket, de írok röviden.
a) hogy a szex már a kapcsolat tabu! És akkor a pasas célja, hogy jobban ismerlek, és amikor arra kerül a sor, meg fogja érteni, hogy annyira kell neki!
b) A nem megfelelő egymáshoz az ágyban, a fiúk azt mondta, hogy a rastavatsya duvushka legalább annak a ténynek köszönhető, hogy nem tetszik neki, hogy ő csókolt, ugyanaz a dolog és szexi
c) a szex vasmnogo tilalmak Ha azt mondják NO orális szexet valaha dobja meg most vagy később változni kezd.

10. Nem tudom, hogyan kell főzni
És mégis egy ember kell etetni a finom ...

Következtetés: NEM skandalte, okosabb és intelligensebb az eljegesedés kérdésekben, hogy egy magabiztos, de ne vigyük túlzásba, mosoly gyakrabban. takarmány és szeresd parneyyu és eleget ágyba, hogy ő nem akarja, hogy bárki más, de te, kedves !!)

És akkor lesz, hogy miként lehet biztosítani, hogy a srác elszaladt. Megpróbáltam az összes elemet (((I am a költekező, nem szakács (általában) nem mossa, nem tiszta, nem szabad simogatni - minden ami az én MCH + még mindig hozza rám cipő, nyakkendő cipőfűző, és egyéb apróságokat.

Tudom, hogyan kell főzni, de soha nem, soha. Otthon mindig főzött anya, és én valahogy simán ki van iktatva, amikor jött, hogy él a kollégiumi, még könnyebb, készítsen egy szomszéd, barátok, és az MCH.

Mindig is pazarló, a makacs, mind szeretnek tanulni, és építeni, nem házas hochuuuuu, noyuyuyu én MCH ezt, és el akarja venni, hogy húzza, és nincs egyedül (((magam nem értem, egy ilyen lusta, vredina, súlyos, de a fiúk csak múló nem adnak, és seychasvse egyre ajánlatot tevő, én sokkot (((fáradt vagyok.

Szeretjük azokat, akik nem szeretnek minket szeretni azokat, akik nem szeretnek minket !!)) Igen, és ez történik azt hiszem, csak meg kell beszélni őszintén nélkül bocsánatkérését, és mégis ... normális srácok fut stop))

Mmm ... minden érdekes))

Zarinochka ... Te, pont élő ember ... te él ... és így tovább megy ki ... a válasz))

Kapcsolódó cikkek