21 Hiba és megoldás

A múlt hónapban, 4-5 vette észre, hogy növekedni kezdett az üzemanyag-fogyasztás (kb 10-11 liter a városban). Olvasás www.carina-e.ru/index.php...43aac6ec29c6064d830461875 fórum megváltozott gyertyák BERU Ultra X Titan egy platina elektród és a légszűrőt. motor teljesítménye jelentősen javult (hiányzó rezgést a kormánykerék és a test a huszadik), de a fogyasztás nem befolyásolja))) általában mit akar nem kap. Diagnózis nem mutat semmit. Aki érdeklődik a régi és átvette a carina-e.ru

Aztán pár héttel ezelőtt történt velem. Rúgtam fel „Jackie Chan” a rendezett. ismét tettem egy diagnózist, és kiszálltam 21 hiba. Hiba lambda szonda, vagy egy helyes, hogy ez egy szegény keverék érzékelőt. Visszaállítja az agyat, hogy húzza ki a biztosítékokat más - nem segített! Ki motorok 4A-FE és 7A-FE rendszer LB (További-Bern), amely meg fogja érteni engem, hogy ez a baj))). Baj, mert ez nem csak egy lambda, és nagyon doroguschy lambda. Ez csak az eredeti (költség mintegy 10.000 rubelt), és csak egy helyettesítő (érdemes 7000 rubelt) www.exist.ru/price.aspx?pid=09C01707sr=15. Nincs más helyettesítők, és nem eredeti, nem! Általában podrasstroilsya. Új vásárlás nem akart. b / kezdtem keresni. Felhívtam minden szétszerelés és privateers voronyezsi - pozitív eredmény is. Sokáig én lapozgatta a fórumok és rábukkantam csak most kezdik szétszedni a Carina E Orel. Levelezés, telefonált, stb 3 nap múlva az érzékelő utazott hozzám busszal a város Eagle. Jöttem vágás a chip feleslegesen motor már eladott, és ez volt becsavarva a kipufogócsonk, amely továbbra is az autó. Érzékelője hibás, vagy sem, nem egyértelmű, mert ellenőrizze megmunkálást vagy nem lehetséges (csak a fűtési érzékelő - nem volt hibás ellenállás 3 ohm). Azzal a lehetőséggel, a vásárlás return (hajózás a saját költségén)


Azonnal ugyanazon az estén elmentem a garázsba került a régi érzékelőt,

Kapcsolódó cikkek