10 dolog, amit megtanultam az életből Thaiföldön

Kategória: Thaiföld 9404 19

Azonnal figyelmeztetem: fele olyan dolog, amit megtanultam az életből Thaiföldön ételekkel kapcsolatos. És hogyan is lehetne ez másként egy olyan országban, ahol uralkodik a nagy és félelmetes Tom Yam Kung. «Denn du bist volt du isst» ( «te - ez az, amit eszel") - énekelte Till Lindemann a Rammstein származó fogok elérni az én billentyűzet. Függetlenül attól, hogy ő az első mondani ... Igen, mi a különbség: életét Thaiföldön - ez sokrétű és változó nem csak az étkezési szokások. Nos, menjünk!

Az élet Thaiföld: Megtanultam idén

1. Nincs kenyér. Még soha - soha! - Nem ül le az asztalhoz kenyér nélkül. És hiszem, hogy kenyér nélkül azt felfalják egy elefántot, és még mindig éhes. Amikor én még mindig dolgozik a „Komsomolskaya Pravda” (távolról sem Thaiföldről. És az irodában, egy egykori élet), majd minden reggel húzni otthonról dolgozni a kenyér, és ha elfelejti, akkor vettem egy cipót vacsorára a legközelebbi „Pyaterochka”. Azt nem lehet más.

Az élet Thaiföldön tették módosításokat. Igen, még mindig nem szeretnek enni kenyér nélkül. Nem szeretem, de legalább tudok. És ha ez nincs kéznél, akkor nem vagyok körül mozog az egész területet keresve az áhított kenyeret, és csendben leül az asztalhoz, és enni. És még szorosban, mindkettő.

10 dolog, amit megtanultam az életből Thaiföldön

Tehát az élet Thaiföldön megtanított enni rizzsel vízzel, kenyér nélkül. Valahogy úgy hangzik, szomorú)))

2. a vizet. Nem értettem korábban, hogyan mossa le az ételt tiszta vízzel. Tea, gyümölcslé, kompót néhány - magától értetődik, de a víz ... És most - könnyedén. Az első alkalommal próbáltam meg egy magvas kávézó közelében Thai
Jomtien Beach Pattaya Társasházi, és azóta találom teljesen természetes.

3. Van ábra. És én arra figyelmeztetett, hogy a fele a tételeket szentelt eszik!))) Mielőtt a Thaiföldön, azt természetesen evett rizst. De nem „tiszta” formában, hozzáteszem, hogy a szósz, ketchup, vagy valami mást, és az egyszerű fehér rizs, úgy teljesen íztelen sört. Az élet Thaiföldön nem lehetséges anélkül, hogy egy tál rizs: kiemeli az ízét az edény, kioltja annak élességét és még helyettesíti a kenyeret, ha szükséges.

5. Különböztesse Thais a kínai, maláj és japán. Egy napon majd írni egy részletes cikket róla, és most azt fogja mondani röviden. Thais - kicsi, törékeny és sötét bőrű. Malájok - majdnem ugyanaz, de valamivel nagyobb. Kínai - könnyű, normál humán magassága és testfelépítése, minden alkalommal Gulden. A japán általában több vékony és csendes, és azok a nők minden alkalommal lefényképezzük a strandok, széles karimájú kalapot és színes kendő.

6. Hajt a motorkerékpár jobb oldali közlekedésre, amikor senki sem betartja a szabályokat. Ellenálltam sokáig, de él Thaiföldön, ő tette rám, hogy egy thai jogosítvány. aztán vettünk saját motorkerékpár. És most nem tudom elképzelni magam nélküle! Különösen Thaiföldön. És valóban Ázsia - ami a mi epikus Balin, ahol nem csak körbe a szigetet a kerékpáros, hanem kapott egy epikus szórakozz egy törött kerék ...

10 dolog, amit megtanultam az életből Thaiföldön

De ha egyszer elvitt haza négy doboz. Nos, nem okoz ugyanilyen, mert ez a fülke, nem igaz? Thaisz mutató hüvelykujj!

7. főzés thai étel. Igen, az élet Thaiföldön megtanított nemcsak azt befogadni, hanem hozzon létre! Azonban én csak ritkán otthon főzünk főként orosz ételek, és a thai utcai fillérekért ömlesztve. By the way, a thai ételeket tudtuk főzni Olya a főzőtanfolyamok.

8. Fedjük fel sikoltozva zene. Az élet Thaiföldön, és nem tanítják ezt. Van ebben a gyönyörű országban, a törvény: legfeljebb két órakor, akkor kiabálni, hogy a zaj és tedd, amit akarsz. Nem sokat gondoltam, hogy valahol valaki aludni akar. Jön, mint egy étterem a strandon egy mérföldre a házunktól. A kilométerenként -, de úgy tűnik, hogy jobb az ablakon. Neki.

10. A fagyasztva +25 0 C A tisztesség, megjegyzem, hogy abban az évben az életünk Thaiföldön, a hőmérséklet alá esett csak egyszer. De ez tartott egy pár hétig! Ez történt az elmúlt télen. Fagyok voltak, hogy Thaisz viselt téli kabátok és pulóverek varrt hajléktalan kutyák.

További érdekes cikkek életünk Thaiföldön

  • Öt dolog, amit elkezdett unatkozni Thaiföldön
  • Boldog statisztikai utunk Krabi honnan rekord kedvezményt mentettek gyíkok
  • Dobálhatnák tanulni thai nyelven? 8 érv
  • Ahogy ott szurkolt az orosz válogatott a szocsi olimpia
  • Songkran, a thai újév: a legcsapadékosabb és vidám ünnep a világon!

Van neked még mindig van egy csomó érdekes dolgot:

Kapcsolódó cikkek