13. Tanácsok Mr. Universe bicepsz edzés

Ha tippeket képzés a bicepsz, mentünk a srác a nagy bankok. És ez az, amit Calum von Moger - Mr. Universe Nemzetközi Szövetsége Fitness - mondta nekünk.

Megkértük, 13 kérdést 25 éves ausztrál pilóta, aki kénytelen volt költözni Los Angeles keresve elismerést és hírnevet a testépítés.

1. Mi az a leginkább túlértékelt gyakorlat bicepsz?

Hajlítási alján egy kézzel blokk. Ha üljön túl közel a készülék üzemeltetése közben súlyemelés bármilyen eltérés az irányt a könyök csökkenti a terhelést a bicepsz.

13. Tanácsok Mr. Universe bicepsz edzés

Sőt, amint a kar fölé emelkedik a szintje a könyök, bicepsz kap egy rövid haladékot (amikor a kar teljesen behajlított). Ezen a ponton, a teher a könyök, nem pedig a bicepsz. A könyök maradjon szorosan a testhez, és nem jön a felszínre, a mozgás során a kilincset. Lépésre a blokk egy pár lépést, hogy mindig mi izmok megfeszülnek.

2. Mi a leginkább alábecsült gyakorlat bicepsz?

Koncentráció fürtök súlyzókkal helyzet; Meglepődtem, hogy milyen gyakran elvégzi őket helytelenül. Ha helyesen tette, akkor lesz az egyik legjobb gyakorlatok bicepsz és igazán elkülöníteni a részét az izom, ami egy csúcs bicepsz kívánt magasságot.

13. Tanácsok Mr. Universe bicepsz edzés

Koncentráció fürtök súlyzókkal állás

Én ezt a gyakorlatot állva, támaszkodva az egyik kezét a térdén. Opció az ülő helyzetben az úgynevezett koncentrációs fürtök.

3. Mi a kedvenc edzés bicepsz?

Göndör a padon Scott. mert tudok létrehozni egy jó kapcsolatot az izmok, az agy és a kezem tökéletesen reagálnak rá. Azt találták, hogy a mozgás a rövid fej nyújt állandó nyomást az elejétől a végéig tartományban mozog. És én hozzá egy erős csökkenés a csúcs behajlítva.

4. Mit javasoljuk, hogy fokozza a hatást az ívek a padon Scott?

Szeretem csinálni 1-2 szett kényszeríti szivattyúzás. Ezután több dolgozó szett 10-12 ismétléssel minden. Rendszeresen veszek menedéket a drop-Away - elérve az izmos hiba csökkenti a súlyt valahol a 25% továbbra is a megközelítés - és részleges ismétlések: nem hat ismétlést az alsó fázisban a mozgás és a hat felső felén. Edzés közben a partner, az utolsó sor, megkérem, hogy gyakoroljon nyomást a héj, mint én ellenállni mozog lefelé. Ez bekapcsolja az excentrikus fázis jelenleg teszteli, és vezet a legtöbb szörnyű nyomás az izmok, amit valaha éreztem.

13. Tanácsok Mr. Universe bicepsz edzés

Hajlító, hogy padon Scott

Amikor a partner nyomást gyakorol a nyak, fókuszálok az excentrikus, vagy negatív fázisában a mozgás, amely gyakran figyelmen kívül hagyják. És mivel az excentrikus fázisban van erősebb, mint a koncentrikus, ez lehetővé teszi, hogy jobban dolgozzanak ki az izomrostok, és nyomja őket, amíg az utolsó csepp. Meggyőződésem, hogy az excentrikus fázis éppen olyan fontos, mint a koncentrikus, de sok sportoló figyelmen kívül hagyja. A negatívok tudjuk elérni sokkal több kárt az izomrostok.

5. Hol van az a hely, a képzés bicepsz edzés Splitbe?

Nemrég felülvizsgálta stratégiáját. Hands - a legerősebb része a test, és volt, hogy csökkentsék a terhet a kezüket, hogy a kiegyensúlyozott fejlődés minden testrészét. Én most coaching a bicepsz hetente egyszer együtt tricepsz. Csak a kezét. És van korlátozva tíz megközelítések a bicepsz. Szoktam akár húsz-készletek, de most csökkent a terhelés felére.

6. Milyen ismétlés rendszer értesíti a bicepsz?

Kezdek a nő a hagyományos rúd vagy rudak EZ-besorolt ​​állva. Én két bemelegítő megközelítés és a két munkáspárt. Aztán viszont, hogy néhány megvalósítási mód emelési súlyzók. Hajlítás Scott pad vagy tömény fürtök - és nem 3 szett minden. Szoktam, hogy izmos hiba a 10-ik ismétlés. Körülbelül hat héttel a verseny előtt a címet a Mr. Universe, használtam egy csomó újra rendszer, mert azt akarta, hogy megerősítse a kezében teszi megkönnyebbülés. És előtte tanultam hetekig tömegű hogy nem tudta felemelni, több mint 6-szor - ez egy komoly menetkész tömeg.

7. Van-e kedvenc példája intenzív képzés bicepsz?

Amellett, hogy a negatívok és részleges ismétlést vagyok nagy rajongója a kényszerű ismétlést és drop-készletek. Az emelő súlyzó chitingovyh én sokat ismétlést. Sokan nem értik az elvet chitingovyh ismétlést, és nem tudom, hogyan részesülhetnek őket. A chitingovymi ismétlések csinálsz így sokkal tisztább megközelítés, mint akkor, de akkor ne adja fel a postán, és további lendületet a térd és a csípő, hogy továbbra is a megközelítés. Ez lehetővé teszi, hogy töltsenek ki egy pár extra ismétlést, ami normális körülmények között azt nem tehettem.

13. Tanácsok Mr. Universe bicepsz edzés

Amellett, hogy a negatívok és részleges ismétlést vagyok nagy rajongója a kényszerű ismétlést és drop-készletek. Az emelő súlyzó én egy csomó ismétlés chitingovyh

Én is, mint supinate kéz és szüntesse meg a kisujj olyan magas, mint lehetséges. Ez áthelyezi a hangsúlyt a külső fejét a bicepsz. Én is ezt hajlító „Hammer” nem egy súlyzó, és a kábel markolat a blokk. Ez megnyitja a lehetőséget egy kis supinatiós a felső fázisban, mikor kapcsolja be a kefét. Azt feszült egy izom, és a tetején tartják a második csúcs összehúzódás.

8. Mi a legjobb módja, hogy növelje az intenzitást az edzés bicepsz, ha a munka partner nélkül?

A munka gyors ütemben. Néha én supersets és egyesülni a mozgás a bicepsz gyakorlatok a tricepsz, és ezáltal csökken a többit a sorozatok között. Míg a bicepsz visszaáll, akkor a vonat a tricepsz; és a felépülés tricepsz, rázza a bicepsz. Ez egy nagyon intenzív stratégia, és ez csökkenti a teljes képzési idő.

9. A legnagyobb hiba, edzés során bicepsz?

Koncentráció hiánya. Azt hiszem, a titokban, mert az agy és az izmok. Ha nem tudja telepíteni, képzés szenved, és hajtsa végre a mozgás a gépen. Ez elsősorban, ezért mi nem zavarják.

Ezen kívül, azt gyakran látni az emberek, akik csinálják a gyakorlatokat a rossz technika. Meg kell birkózni a technikát, mielőtt veszi a nagy tömeg dolgozók.

10. A fő hibát a korai szakaszában a karriered?

Sokszor tévelyeg, megpróbálta átvenni a lehető legnagyobb súlyt, ami felvetheti. Egy idő után elkezdi dolgozni nagyon nehéz súlyokkal, de ez jelentősen növeli a törés az izom, ami találkoztam többször. Szerencsére a sérülések fény. Ma már nem használja az ilyen stratégia bicepsz edzés. Rájöttem, hogy nem kell emelni a szuper nehéz súly elérése érdekében sikert.

11. Van egy kedvenc módja befejezni az edzést a szuper szivattyúzása bicepsz?

Tegyük fel, hogy csinálok a padon hajlító Scott: csinál csepp szett, dolgozó nagy súlyuk és dobja ki egy pár palacsintát, amikor eléri a hiba. Én ezzel többször is. Hogyan veszítsünk el, úgy döntök, ösztönösen; ez attól függ, hogy hogyan érzem magam.

12. Milyen képzést bicepsz Tanács lett a legértékesebb az Ön számára?

Amikor készültem a második verseny, azt a tanácsot kaptam, hogy nem emelő súlyzók állva egyenes helyett ívelt bélyeg, amely minden alkalommal azt korábban használt. Gyakorlat kaptam könnyen, de ez szükséges volt, hogy menjen egy egyenes nyak és a csukló kezdett fájni, mert a kisebb tapadás erősebb, mint az általuk betöltött. Elteltével a kis időt erősödött a csuklóját, és azt hiszem, én is hozzá némi minőségi tömeg, teljesítő hajlítása egyenes sáv elején az edzés.

13. Amikor az emberek azt kérdezik a titkot, a izmos karját, hogy válaszolni rájuk?

A kezdetektől fogva, szerettem, hogy a vonat a kezét; Megcsináltam háromszor egy héten. Nyilvánvaló, hogy biztosítani kell a képzés a bicepsz és a munka teljes kapacitással. Elején a gyakorlati képzések követik a nagy tömeg, de a végén - elszigetelt gyakorlatokat. Ez az egész titok.

lásd még

Kapcsolódó cikkek