3 mítoszok a sör, a férfiak egészségének Oroszország

A fő cél az volt, persze, a bor. Meglepetésemre és az öröm, az egyik folyosón a növény mutatta a daru, amely felhasította a legfrissebb, sáros jéghideg sör, csak kovász. De ez nem erről.

Miután beszélt a vezető technológus a növény, megpróbáltam megérteni a mítoszok és legendák a sör és megtudja, mi valójában fortyogó üvegben, dobozban, bögrék.

3 mítoszok a sör, a férfiak egészségének Oroszország

„Minden, az orosz sör - por. Vannak speciális porok, félkész termékek, amely tele van szénsavas vizet az alkohollal és vésett a megoldást az emberek "

Szerencsére a technológia még nem érte el ezt a szintet, és az összes, kivétel nélkül, a növények teszik ki a sört a régi vágású főzés. És akkor ez a sört kell vándorolni -, hogy kapcsolja be magát sört. A fermentációs folyamat minden kívánt gyorsul. Ehhez a must (vastag tuskó, használják, hogy a sör) adjunk hozzá cukrot és maltóz szirup - ők sokkal inkább enni a baktériumok, mert sokkal több a cukor, mint a tényleges, a maláta.

Az olcsóság a cefre is adjunk hozzá rizs vagy kukorica. Az olcsóbb (és tömeget) fokozat, annál több recept „adalékanyagok”, és kevésbé lényeges összetevőt. Íz fordul „pomoechnye”, és igyon semmit alapján malátaszirup, véleményem szerint, ez lehetetlen - de nincs por. Ez megnyugtató.

„A sör helyett komló komló adunk - ez a lényege a vegyi anyag, amely feltalálta mérgezni népünk”

Komló - ez csak egy szárított, aprított és granulált komló, olyasmi, mint őrölt por tea filteres tea. Azaz, ez ugyanaz a komló, csak átalakították az egyszerű tárolás és szállítás.

Természetesen a szokásos módon szárított komlótobozok és illatos, és a keserűség, hogy jobb, mint a komló, de nem árt nekik sem. Mellesleg, komló nem az eredeti összetevő a sör, nem indult el, majd hozzáadunk, mint a 9. században - a ízesítő és tartósítószer. Míg a komlót nem váltja minden más ízek voltak bogyók, gyógynövények és a méz. Sör nem volt mindig keserű, és gyakran, éppen ellenkezőleg, édes. Valójában, a jelenlegi készlet maláta, komló, víz - egy német sörkert olyan szabvány, amelyet az egész világon elterjedt, azt hiszem, nem utolsósorban azért, mert a tulajdonságok a komló tartósítószerként.

„A hosszú tárolt sör add tartósítószerek - rontják az ízt és a méreg az emberek”

Egyes gyártók igazán hozzá tartósítószerek, de ebben az értelemben, például az orosz éghajlat, nincs különösebb - gazdag tartósítószerek fajták, mint például az indiai Kingfisher. Adalékok nélkül nem lehet tárolni meleg éghajlaton tamoshnem. Másnaposok mert ezek a kiegészítők megmondja termonukleáris.

De egyre gyakrabban használják egyszerűen pasztőrözés - körülbelül ugyanannyi, mint az, amelyik lehetővé teszi, hogy hónapokon át tárolható hűtés nélkül tej papírzsákban. Jó ez? Természetesen nem.

Nyilvánvaló, hogy minél kisebb a tárolási időtartam sör, annál kevésbé kezelték, és minél közelebb íze az eredeti -, hogy az Ószövetség sör, amelyet ivott őseink által.

Nem igazán nagy rajongója a sör, de néha szeretne. És itt van, igen, valóban megnézi az összetételét, hogy nincs a rizs és a melasz. Még ma is kezdtek megjelenni a piacon nagyon érdekes variációk sört.
Brewers kell valahogy különbséget, így jönnek létre a különböző lehetőségeket. Naprmmer, az utolsó, hogy én találtam érdekes - láva sört. Szeretnénk van egy speciális használt víz. Mint az a személy, aki a kémia oktatás, egyértelmű, hogy a H 2 O, igen, de még mindig úgy gondolja, hogy az íze egy kicsit más.
Vagy ez nekem, mint fogyasztó - kognitív disszonancia, nos, ott kell lennie egy különleges sör, amelynek ára mintegy 300 rubelt per 0,5))) Itt és kitalálni egy különleges ízét.
Meg kell valaki egyszer egy vak teszt, hogy teszteljék)))

Kapcsolódó cikkek