2. rész

Döntéseket és intézkedéseket (lyukasztás, hívások, találkozók szállítók)
Miután becsült előnyeiről és hátrányairól, úgy döntöttem, hogy feláldozom egy év, de akkor viszem valami erősebb a hátsó W219!
És az idősebb talicskát szalon szinte mindig fekete, ellentétben a CLS350 uralt vagy bordó-bézs kombinációban, vagy kopott, de szerettem volna egy fekete belső!
érvek:
Adók változhat CLS350 CLS500 11 000r. Ez 900p havonta - nem sok.
Fogyasztás Vegyes 1-2L. 100 km, amelynek költsége 15 literes vagy 17l- 100 p öröm - nem tárgyalja.
Röviden, úgy döntött, hogy megfullad, így megfullad!

-Lorinser CLS55-
Közeli barátom, nem tudva, az árak és az elrendezést a piaci rést „MnoyuMechtaemogo” autó talált CLS55 változata obvese a Lorinser, a biztosítékot az eladó, hogy valamiféle „legjobb az internet, a” Fekete betmobil, Tyunen 500 LE és érdemes 600 000r ... én kész volt, amint a második autó, ha ő él. Azonban nézve az élő az autó, először találkoztam vele rájöttem, hogy többet ígértek neki vparivaet ...
Mindig azt hittem, hogy a CLS vezetni az embereket, akik nem érdekel, hogy úgy tekintünk rájuk. SCHA magyarázza:
Emberek jöttek piszkos cipő, farmer szakadt körülbelül botoktól fáradt élet. Az első kérdés:
- az autó, ha bizonyítani tudja?
- A felesége bla bla bla ... (amikor telefonált volt a tulajdonosa)
- Értem ... milyen iskolába?
- Sebességváltó sürgősségi banda, nakirnulsya automata váltó vezérlő egység, például a várakozás, lambda változás, és a szárny Lorinser küszöb - csere (ahol iskt Hz), belső rendetlen, mint Túllicitált. Ride vészhelyzetben - tűz! De ez nem fog szar, az biztos. Viszlát ... és mentem a további kereséshez.

Azt követően, hogy rájöttem, hogy „repült” fasz vele, hogy az év, a legfontosabb dolog - az állam, mert az összes ilyen 219 e-BU. De azért, mert van egy „csepp pot” az a gondolat, hogy a pillanatban teljesítésének álmaim, néha nem veszik észre, milyen érzelmek legyőzték józanság. De még mindig adja magát telepítés - nem bízik senkiben, még magam))) Hidd el a tényeket, hogy azonosítani tudja!

Vario jó, de azt hiszem, hogy szükséges, hogy mindenki lássa!

Szerzett találkozó megérkezett. Az elegáns, ember folyékonyan oroszul, valószínűleg azért született Oroszországban.
Ok, az eladó Alexander vezetett serivs?
Hajtott! Hol?
Club szolgáltatás - ARK (Azt találták, hogy a fórumon)
Hajtott!
Hajtott egy szolgáltatást és indult az első akció:
Nyílt korom:
Mester: Az öv szakadt?
Alexander. Nem.
M: És miért ruhák gumiheveder feküdjön itt?
A: HDE. oo
M: Ez ugyanaz, itt vannak! (Zsíros), pont, mint egy darab az ékszíj!
A: Én nem is tudom, hogyan volt akkor.
M: Ok! hűtés cső felfújt és a hűtő is.
A: HDE?!
M: Igen, ez ugyanaz! (Pokes pltsem duzzadt cső)
A: Tehát minden rendben mégis.
M: Ez nem helyes. Van egy túlnyomás a hűtőrendszerben, radiátor, kívánatos, hogy cserélje csövek és meg kell érteniük, hogy ez miért történik (kezdődik hirdetést opciók ...)
A végén kiderült, hogy az autó teljesen összeomlik, hogy meg kell változtatni a szívócső és egy kiegyensúlyozó tengely ... és RUR 200.000.
Megyek, hogy kávét a gondolattal ... 4 4 sem sikerül, a felső konzol nem jelzi. Száma ajánlatok a piacon volt 11 (kivéve azokat kerestem) Mindenki, aki kimerült voltam ... hmm érdekes.

10 perc múlva betör az irodába vétel valaki vezető arra a kérdésre:
- Hol találtál rá?
- Az automatikus ru
- Olyan ez, mint vásárolnak fel, a számát?
- Igen (adni szám). Úgy tűnik, a megfelelő emberek ... én ...
Lyukasztók szoba - túllicitálni! A szoba mintegy 20 autó eladása idején lyukasztó! ÚJRA!
Megvásárolta a szolgáltatást végeztünk, és ültem csalódott ...
A beszélgetés során a csapat a ARC, elkezdtem hirdetést Varick néztem. Itt, mondom, van egy eladó, mint a szabályok, Garik nevét, de valamilyen oknál fogva nem rendelkeznek kapcsolatokat. Áthúzni AV100 - tiszta.
És kaptam az alábbi ajánlásokat:
A motor a CLS500 M113, nagyon megbízható divglan! Maximális Th vele lesz zaletov csere SBC egység cseréje a lánc, de ellentétben a 272 és 273 nem szükséges eltávolítani a motort, hogy cserélje ki, ami a folyamat sooo sokkal olcsóbb!

És mit gondolsz a legtöbb Garik fordult magántulajdonos! Hoztam a szolgáltatás a legtöbb podhodyaschyi pillanatban - beborította magát SBC, értéke 110 000r munkát.
Ő adta neki 800.000 és 700.000 fizetett.
Ennek eredményeként kaptam álmod autó alapos kutatást az interneten az ára 700 000r (bár még mindig befektetett 200.000 CBS). De én most egy fless származó valóra vált álom!

ARK- Service www.arkservice.ru
Van egy ember, a neve Dmitrij, ez egy abszolút szakértője MB (csakúgy, mint az egész csapat), ami szintén megerősíti (nekem) sok Dmitri A fórum BenzClub, ő is ír cikkeket a D2 nevében Arch-szolgáltatás.