5. Vas szabályzat edzések Dwayne „The Rock” Johnson

Izomra, érdemes a „Baywatch” felfegyverkezve tanácsadás, talán a legnagyobb munkamániás Hollywood stroke.

5. Vas szabályzat edzések Dwayne „The Rock” Johnson

P szem bejön remek rock ahogy a trailer az új „Baywatch”, az idő nem vész kárba. Forbes szerint, Dwayne Johnson - az egyik legnépszerűbb színészek az elmúlt években. Az elmúlt évben játszott a Hoff „Baywatch” együtt játszott a folytatása a sorozat „Fast and Furious”, megállapodtak a szerepe a remake „Jumanji”, és megszerezte mindezt, nem több és nem kevesebb, mint $ 31 millió. Ebben az esetben a Johnson továbbra kultuszfigurává fitness 10 millió követője a Twitteren, és 50 millió Instagram.

Amellett, hogy a forgatás és a végtelen képzés, ő is kiadott egy mobil alkalmazás - Service rock Óra, ébreszti motiváló üzeneteket. És igen, nincs Szundi gomb - szerint a rock, az élet nem ad szívességet! Ha nagyon súlyos, akkor beállíthatja az alkalmazást, mert igazodik Scala - vársz egy felejthetetlen mászik öt reggel szerint a hang a hangja Dwayne Johnson, mondván: „bip-bip”. Azt hiszem sdyuzhil? Nézd meg az elveket, amelyek irányított Johnson képzésben:

1. fenntartása formájában - a rándulások

Johnson 42 éves, és ő nyilván nem tervezi, hogy ennyivel. „Én nem a vonat, hogy fitt és javítani. Ha több mint harminc, az izmok csak egyre teljes erejét, így lehet elérni lenyűgöző eredményeket. " A tudósok támogatják ezt a véleményt: a tudományos adatokat, akkor 16 hetes fokozott izomerő 80% -kal, sőt cseréje negyvenes. Azonban figyelni, hogy a fájdalom edzés után. „Ez a tested mond.” Valami baj van " Érdemes figyelembe venni. "

2. Válassza ki a megfelelő zene

Dwayne Johnson nem indul képzés nélkül fejhallgatót visel. „A zene szükséges, hogy kapcsolja ki az összes többi hangot. Amikor a zaj megszűnik, csak te és a saját nyilvántartása verni - segít koncentrálni. 95% -át a zenét a képzés - a kemény hip-hop. A fennmaradó 5% - Metallica és zavart».

3. Lean cardio

Cardio tűnhet unalmas, de Johnson nincs hova mennie. „Ha van a fél képet, hogy kérkedik a loincloth meg kell égetni a zsírt. Én kardió 30-35 percig minden reggel felébredsz, kávét és megy a elliptikus tréner. Plusz iszom egy liter vízben reggeli előtt. " Tartsuk szem előtt, edzés éhgyomorra, hogy növeli a zsírégetés 20% -kal.

4. Tegyük meg a böjt napok

A szerepe Hercules Johnson képzett naponta kétszer, a hét hat napján két évig - meg tudja mondani őszintén szerzett böjt nap. „Pizza, sütemények, palacsinták - én olimpiai böjt nap nézett elég abszurd. Ettem, mint amennyire csak tudott önmagában, hogy álljon. " Szerint a The American Journal of Physiology, magas kalóriatartalmú ételek növeli a termelést a leptin, egy hormon, az étvágy szabályozása, 30%. „Néha, persze, én megengedem magamnak, hogy csal egy szép tequila, - tette hozzá, - szoktam inni” a torok”, de most már lassan kortyolgatja azt. Bár, mi lehet őszinte, néha iszom a palackból. Vannak ilyen napok. "

5. Fogja meg a maximális

Johnson elismeri, hogy a siker, mint egy színész - az eredmény erőfeszítések sok ember. „Van egy nagy csapat, az edző és táplálkozási.” „A pénz nem esnek az égből. Vannak azonban olyan alapelveket követni, amely mindig vezet a helyes irányba: a vonat kemény, a vonat kemény, nyomd meg a maximális, elterjedt, és minden ki fog derülni. "

Kapcsolódó cikkek