15 legbosszantóbb ember a gépen

15 legbosszantóbb ember a gépen

1. A szülők a csecsemők

Megértem, hogy nem az ő hibájuk. Bár még mindig többen, mint bárki másé. Remélem, hogy hamarosan nem lesz speciális repülőgép gyermektelen zóna és mielőtt a fény a nap lesz hallgatni a baba sír minden alkalommal: mikor eszünk, nézz ki az ablakon, és megpróbál aludni. Bár kisebb fajta nem bűnös, ők maguk mennek keresztül, mert meghatározza a fül, és fogalmuk sincs, hogy mit kell tennie.

2. Büdös típus

Mellé, azt szeretnénk, hogy a lélegeztető vagy inkább menekülni. Kíváncsi vagyok, hogy jól kiderül, hogy nem veszi észre a problémát? Nehéz fürödni vagy használja dezodor? A legtöbb támadás, hogy míg körülötte politikailag korrekt, hogy megpróbál nem összerándul, ő ül a gyanútlan bögre és egész megjelenése szól semmit: „És nekem a szabályokat.”

3. Egy személy rossz lehelet

Bro, akarsz gumit? Igen, hogy az egész csomagot, nem sajnálom.

4. beszédes szomszéd

Én általában megpróbál azonnal kibír füldugót füle, és csukja be a szemét - próbálta mondani az embereknek, hogy ne beszéljen, mert én nem szeretem, nem kell, és általában elfoglalt vagyok. De ezek az emberek nem törődnek. Igen, hadd beszéljek egy felbecsülhetetlen kapsz mindent ki a füled, és szívesen hallanánk unokák. Gyerünk.

5. horkolás férfi

Miután kösse be a biztonsági övet, ugyanabban a pillanatban a kabin kezd terjedni dübörgő horkolás az a srác, egészséges alvás, ami csak az irigység. Legyen óvatos: ne próbálja rázza a vállát pad vagy nyomja le, ha felébred, akkor ad semmit, de visszaélést. Egy másodperc múlva ő pedig a fejét a másik oldalra, és kitör az azonos horkolást.

6. Haver, aki vásárolni két jegyet

Miért? Miért ezek a kövér emberek fizetni a jegyet, mint én, de lezuhanyozott rám Teleses? Mert mi bűneinkért azt kell elviselni ezt? Mivel annyira otozhralis és miért nem zavarja? Miért nem a székek, kanapék masszív? Sok kérdésem van a jelenség.

7. seggfej, aki valaha is szükség van a felső részbe

Tudod, mit tartok a felső rekeszben? A nyári semmi. Téli - ruhát. Kézipoggyász kell körültekintően alatt az első ülés, így ha szükséges, tudtam kivonat egy könyvet, egy nedves ronggyal, vagy akár valamilyen szar. De ez a fickó, ő csak fenomenális. Ő hozza a sok felfelé Staffa egy ismeretlen helyre, és a repülés során, majd felugrik valami ott, hogy vagy semmit tenni. Nyugodj meg, tesó. Nyugodj meg.

8. Haver, aki azonnal hátradől

Az biztos, hogy szeret pihenni - minden annyira nyugodt és alig várja a kényelmet. Maguknak. Nem értem, bár én dőljön hátra, és még be is összecsukható asztal mellé a hátsó székéből. Ülj egyenesen - nem az ő témát. A téma - dönthető.

9. Haver, amely figyelmen kívül hagyja a kérést kikapcsolni az elektromos készülékek

Paranoiás vagyok Félek a repüléstől, de igyekszem nem mutatni. Magam olvasni olvasó a fedélzeten, és zenét hallgatni, mert az interferenciát ezek az eszközök elhanyagolható. De szar, hogy nem kapcsolja ki a mobiltelefont, és nem is tartalmazza Mode „sík” - csak egy séta megfelelő. Azt kell kérni a jó bűvész agyban.

10. Az ember egy párnával a nyak

Mintha attól tart, hogy a feje elsüllyed valahol a sovány testet, és ezért húzta le az életvonal nyakát. Úgy tűnik számomra, hogy mikor jön ki a síkra, és utazik ez a párna a nyak haza.

11. Valaha kryahtyaschy haver

Ő nem tudja, hogy egyetlen mozdulattal hang nélkül ugyanabban az időben. Felnyög, megköszörüli a torkát, nyöszörgő - nem tudom, hogyan mást leírni az összes különböző hangokat, hogy termel. Lehetetlenné teszi, hogy kuss.

12. Családi ül a különböző részein az utastér

Valamilyen oknál fogva, kaptak hihetetlen hely különböző részein az utastérben. Lehet, hogy valaki kiabált, hogy ő akart repülni az ablakon, míg unokatestvére is akart ülni az ablakban - ez az eredmény. Aztán rájönnek, hogy ez volt a kiütés lépés, és utaskísérők lesz a küldetése családegyesítés. Mintha semmi mást csinálni.

13. Az ember az ablakon egy kis hólyag

Úgy tűnik, hogy rendkívül boldog, hogy mi elosztására gyümölcslé, víz, tea és kávé. Iszik három, majd félóránként futás a WC-vel, ami nekem felkelni minden alkalommal, amikor távozik, majd ismét - amikor. Egy szeretnék leereszkedő pat a vállát, és így valami ilyesmit: „Ne SSY, haver.”

14. A pár, ami jobb, ha nem az ágyból

Egy pillantás a fiziológiai megnyilvánulások érzés csúnya, és még undorító, ha nincs kiút, és meg kell nézni, hogy mellette.

15. Az ember zokni nélkül

Hello mindenkinek, büdös láb, ezért úgy döntöttem, hogy nem viselnek zoknit és vegye le a cipőjét, hogy miért láb bánkódik lezárulnak, ha tudjuk mutatni a világnak az egyedülálló illata! Zokni - a kicsinyes, le a zoknit, így a lábam, világot látni, és utris!

Kapcsolódó cikkek