Sport hírek -

Orosz csapat elvesztette barátságos mérkőzést szerdán, az észt csapat - 1: 2. Az ellenfelek a csoportban a vb belgák elvesztette a pontszám 2: 3 görögök, Tunézia játszott döntetlent Norvégia, és a japán legyőzte a vendég lengyelek - 2: 0

A tegnapi barátságos mérkőzés az edzői stáb az orosz csapat ellenőrizte a legközelebbi park a válogatott előestéjén a világbajnokság, amelyre csak egy kicsit kevesebb, mint két hónap. Sajnos, a vereség után az ír majd egy másik - egy szerény észt csapat az állás 1: 2.

A találkozó elején a támadások a házigazdák 10 perc, a legjobb mesterlövész az észt válogatott Andreas Oper, aki játszik a dán „Aalborg”, a lazaság az orosz védelmi, kinyitotta a pontszám, ragyogóan verte Nigmatullina. Belül nyolc perc, Spartak a Vlagyimir Jevgenyjevics Beszcsasztnih kiegyenlített. Ezután a játék megnyugodtam, a veszélyes pillanatokban sem egyik, sem a másik kapu, nem volt kevés.

Röviden a többi mérkőzést a nemzeti csapatok. A házigazdák ennek világbajnokság Japán szenzációsan verte látogató lengyel csapat az eredmény 2: 0 - Gólok Nakata és Takahara. Tunézia csapat ismét játszott döntetlen - ezúttal a norvégok. És mi ellenfelünk a csoportban, a belga válogatott, ami Athénban a pontszám 2: 0, a házigazdák végül elvesztette 2: 3.

Ukrán csapat pontszáma 1: 4 elvesztette a csapat Bukarestben Románia - a cél a presztízs részeként az ukrán csapat szerzett második felében Shishchenko. Vincenzo Montella hozta az olasz csapat távol győzelem Anglia második felében pontozási két gólt. Ennek része a brit tudta különböztetni Robbie Fowler. A német válogatott a pontszám 4: 2 legyőzte az amerikaiak és a spanyolok adta el a holland - 0: 1. Végül a francia bajnok egy tucat 5: 0 legyőzte a skót. Célok a hazai csapat szerzett Zenedin Zidane, Thierry Henry, Philip Marley és David Trezeguet (kétszer).