(9) A Beauty szabadság légkörében, 42 (1. emelet), fogászati ​​rendelő

Az én személyes véleményem. Vezetéknév azt egy puha token véget ér. Az, hogy nagyon mély me egészséges fogat fúrni ki sokáig nem jött. Mondtam neki, hogy nem fáj, csak azt kérte, hogy a tömítést. Most, talán várja, hogy kezelje azt újra. Én ebben a klinikán nem jön!

Az én személyes véleményem. Ez megérintett, amikor érzéstelenítés nem szükséges a kezelés (a fogak halott). Egy másik alkalommal, nem volt hajlandó gyógyítani, meg kell protézis. A végén megállapodtak.

Az én személyes véleményem. Péntek - tesz egy ideiglenes tömés. után 2 óra múlva esett le. Mentünk, tedd újra. Vasárnap - a tömítés esett le. Hétfő - tette még egyszer. Éjjel, ő törte ketté! Ha korábban csak egy lyuk, most a foga fáj! A fogászatban akarnak előírni röntgen, és ez teljesen más pénz. Ennek eredményeként a költőpénzt, időt és az idegeket! Megyek egy másik fogorvoshoz.

Az én személyes véleményem. Letört része a hosszú ideig a gyógyult fogat. Elmentem a klinikát, a haszon belőle a ház mellett. A vizsgálatot követően az orvos, és húzza a tömítés nevű ortopéd kezdődött - meg kell tisztítani a fogakat pre-kövek, ők, leesik, és elnyeli őket. Igen, Isten ő nem emészthető, de amit én, miután ez az eljárás (2 évvel ezelőtt) nem lehetett a gyomrom, sem hideg, sem meleg van 3 hét, ez olyan, mint? Következő rosszabb - Nos, ha lenyeli őket, mint azt, hogy vigyázzon ránk, mert mi vagyunk az Ön fog megjavítani mindez fogunk lélegezni! Nos, ha te és a tüdő nem érdekel, ha nem vagyunk hajlandók, hogy veled bánjanak!

Kapcsolódó cikkek