5 ok, amelyre soha nem lesz egy kapcsolat sikeres és gazdag ember

5 ok, amelyre soha nem lesz egy kapcsolat sikeres és gazdag ember

Szeretnék elindítani egy beszélgetést, azt kell mondani: „Támogatom a vágy sok nő -, hogy megtalálja egy élettársa egy sikeres és gazdag ember.”

Ez teljesen természetes vágy egy nő, aki azt akarja, hogy növelje a gyermekek, vezeti a háztartást, és nem kell aggódnia, hogy hol a pénzt. Ne aggódj, ha kölcsön pénzt egy jó oktatás gyerekeknek, hogyan kell egy otthoni kényelmes és szép, nem vykraivaya penny a családi költségvetés. Megértem a vágyat a nők - nem szakadt pénzt és a teljesítése a legfontosabb női szerep, nevezetesen, hogy egy nő és egy feleség.

Akkor, persze, hogy hozzon létre egy család egy férfi, kedves, szép, gondoskodó, de nem lyukasztó, nem tudta, hogyan lehet pénzt és eltartani a családját. És, persze, boldogok lehetünk vele. Csak a tudat, hogy ő nem tud megbirkózni a család, hogy biztosítsák a funkció egyedül, és ez a funkció is esik a vállán.

Igen, egy nő akar támaszkodni egy erős férfi vállára, szeretné, hogy a gyermekek a legjobb, amit lehet, és valóban azt akarja, hogy az élettől, amit tud adni neki egy férfi: A biztonság, a jövőbe vetett bizalmat, támogatást és bátorítást. És nem csak azt akarja, hogy, és teljes mértékben igaza van. És mindez neki egy gazdag, erős és sikeres ember.

De a legtöbb szép, kedves, jó, gondoskodó és hűséges nők, ez az álom soha nem fog valóra. Miért? Most tanulni.

Ma szeretnék kiderülne, hogy van 5 ok, amiért ez nem igaz.

Az ok №1. a hit

Fogom felsorolni ezek a hiedelmek, és úgy dönt, az is, hogy ez tőled.

Kezdjük a leggyakoribb.

- Gazdag és sikeres bontott még ha voltak kölykök. Az én koromban már semmi fogni. Nem számít, hogy ha abban az időben 30 vagy 50 év.

- Én abszolút nemodelnaya néz az emberek, mint én, a gazdagok nem házasodni. Bár láttad, hogy a gazdag ember felesége nagyon különböző jelleget.

- I - nagyon rendes, és nem arról, hogy a boldogságot. Sorsom - a szegénység és a kemény munka. És a sors nem vitatkozni. Tehát nem azt állítják, sorsára után.

- Gazdag emberek nem tisztelik a feleségeik és mindig változik. Egy meglehetősen gyenge mind egy - csak egy példa a hűség és a tisztesség?

- Gazdag férfiak szeszélyes, hogy túl sok igény a feleségét, hogy a kemény, hogy kérem. Valószínűleg részeg koldus örömet egyszerűbb, csak így pénzt piát.

Ok №3. A képesség, hogy tegyen lépéseket

Az eredmény téves hiedelmek gyakran teljes tétlenség. Nos, például azt, hogy egy ilyen érdekes ötlet: hogy az ember veszi a kezdeményezést, meg kell találni.

Az ember lehet, és kell is, de, hogy nem fáj, legalábbis kezdeni, megismerni a létezését. És ez akkor csak meg kell jelenni a helyeken, ahol ez történik.

De ha ez a hit használják pontosan azért, hogy igazolják magukat, és nem tesz semmit, akkor soha nem találkozik egy sikeres és gazdag ember, valamint, és ez - ha.

Ok №3. A hit a saját tévedhetetlenség

Úgy néz ki, mint ez: I - nem egy nő könnyű erkölcsű viselni szexi ruhákat, festett és általában vigyázni a megjelenésüket. Tehát ugyanúgy viselkednek, vénás nő. És nem fogom eladni. I - tisztességes, és ez marad.

Itt van az a meggyőződés, hogy flörtölni, és flörtölni - ez is csak a prostituáltak, és én nem szeretem. És anyukám azt mondta, hogy ezek a nők vannak ítélve. Így fogok ülni és várni. Mit nézek ki, mint egy szürke egér, így a férfi és nekem kivenni.

Ha semmit sem tehet ez a megközelítés, és csak ülni és várni. Lehet, hogy valaki egyszer és ülni, és tartsa vissza a lélegzetét. Tudom, hogy sok ülés és a várakozás, akik nagyon bízik abban, hogy mindent, amit csinálsz, de nem szerencse, mert a modern életben tisztességes nők nem akart. Néhány stinkers az árban.

Ok №4. magas elvárások

Azt szokták mondani, hogy nem lehet elvenni egy panda, és kap egy férj tigris. Meg kell érteni, hogy nem minden ember képes lehet sikeres és gazdag, akkor is, ha a hozzávaló, a kezdet és a lehetőségeket.

Ha egy férfi 30 év feletti, ami semmit sem ért el az életben, és nem különösebben próbál, nem is várható, hogy amint férjhez, így hamarosan megváltozik. Lehet, hogy megváltozik, de ez nem egy tény.

Persze, van egy olyan felfogás, hogy a sikeres ember mindig bölcs asszony jelen van, de a bölcs asszony - nem pontosan mire van szüksége. Nem, ha nem ismeri az ember cselekvőképességét, a vágy, hogy a siker. Lehetetlen, hogy erőt mozgatni az egyetlen, aki nem érti, hogyan kell csinálni.

Éppen ezért ne várjon, hogy a házasság önmagában, hogy az ember felelős, aktív és sikeres üzlet. Ha ez nem egy ember, akkor - nem. Azt a jogot, hogy az út vagy lehet. És légy óvatos, és igényes, ha nem akar költeni a legjobb éveit, akinek nem világos.

Ok №5. sietség

Van sokáig férjhez menni, ha én hajtogat - továbbra is az egyik. Meg kell venni az ajánlatot. És még hidegebb - kibírja-slyubitsya, mégis, és nem isszák meg - boldogság.

Nem számít, hogy egy ilyen ésszerű megoldást téged vár a válás és a magány. Még 20 év után. Nem a másik irányba nem működik. Nem lehet együtt élni egy férfi, akit nem tetszik, ami nem elégedett az értékek az élet. És ez már elviselhető, de nem lesz egyedül.

Bár lehetséges, és kísérletezni. Talán kapsz. Azonban ez lesz a kísérlet egy életre. De ha elfogadja, a jobb - kísérletet.

Ezek a gondolatok a gazdag és sikeres emberek, hanem - ez a gondolat, kedves nő. Az életed, és arról, hogy mi hogy legyen. Remélem, megértik, hogy minden rajtad múlik. És nem a szülők, akik nem megfelelően benyújtott, nem a sors vagy a karma, nem pedig a férfiak, akik a legtöbb ..., ó ne hagyja, hogy a rossz.

És ha minden attól függ, neked, akkor - jár. Keressük a lehetőségeket és módszereket. Megérteni magukat és vágyaikat. Biztos vagyok benne, ha van egy igazi vágy és az energia, ha készen áll a cselekvésre, akkor sikerül. És Segítek az izgalmas utazás.

És azok, akik szeretnék építeni egy harmonikus kapcsolat a sikeres és gazdag ember hívlak, hogy a képzés.

Kapcsolódó cikkek