4 Plusz a Genfi Egyetem felvételi, karok, az árak, kilátások

4 Plusz a Genfi Egyetem felvételi, karok, az árak, kilátások

Svájci oktatás mindig is értékes, mint az egyik legnagyobb minőségi és innovatív, és a genfi ​​mindig is elismert politikai, szociális és oktatási központ. Ez a város, és lett egy fiefdom a második legnagyobb egyetemi - a Genfi Egyetem.

History of the University of Geneva

Genfi Egyetem alapított 1559-ben teológus és egyházi reformer John Calvin és kollégája Theodore Bezom eredetileg viselt büszke nevét papnevelde.

4 Plusz a Genfi Egyetem felvételi, karok, az árak, kilátások

Csak 1872-ben a szemináriumban nevezték az egyetem után az intézmény rektora vált kiváló tudós Karl Vogt.

A kiindulási pont az átmenet az új formáció volt az alapja az egyetemen orvosi kar.

Között kiemelkedő diákok az egyetem kell hívni az apa nyelvészet a XX században, de Ferdinand de Saussure, az alapító a Vöröskereszt, Henry Dunant, és szerepel a tanárok között George Niva, egy jól ismert irodalomtörténész és szláv.

FACT! Az első nő elismerte, hogy a teljes nevelési folyamat az egyetemen lett egy bennszülött az Orosz Birodalom Leonid Romanovich, matematikát tanult.

4 Plusz a Genfi Egyetem felvételi, karok, az árak, kilátások

Oktatási felsőoktatásban végzett francia. de néhány példány olvasni más európai nyelven (angol, német, spanyol).

A több mint 15 000 egyetemi hallgatók ma mintegy 40% - képviselői a külföldi államok.

Ez az érdeklődés a külföldi állampolgárok ennek az intézménynek nem új: 1900 a diákok száma az Orosz Birodalom elérte a mintegy negyede a teljes hallgatói létszám.

4 Plusz a Genfi Egyetem felvételi, karok, az árak, kilátások

Mik a látnivalók New York mindenképpen látogasson el? Lásd cikkünket Top - 10 leghíresebb hely a város.

A választás a tanfolyamok és iskolák a tanulás angol Málta lásd részletesen.

Kar a Genfi Egyetem

Számos nemzetközi diák tervezi, hogy beiratkozik a University of Geneva: a hivatalos honlap, amely lehetővé teszi, hogy megismerkedjen a szerkezet az intézmény részletesebben.

Az egyetem honlapján (www.unige.ch) nem csak kap minden részletes információt az egyetemi szervezeti egységek, hanem információkat tudományos tevékenység a diákok, nyári iskolák és jellemzői felvételi és érettségi.

4 Plusz a Genfi Egyetem felvételi, karok, az árak, kilátások

működnek, mint a karok az egyetemen:

  • Kar Alaptudományok (öt szakaszból - matematika, fizika, biológia, gyógyszertár és a tudomány a földön, két külön iroda - csillagászat és számítástechnika);
  • Általános Orvostudományi Kar (három osztály - az alapvető, fogorvosi és a klinikai, valamint a School of Testnevelési és Sport);
  • Bölcsészettudományi Kar (francia nyelv, irodalom, filozófia és történelem);
  • BME Szociológia és Közgazdasági
  • Jogi Kar (tanszék története, polgári jog és a nemzetközi jog);
  • Kar Pedagógiai és Pszichológiai.

Amellett, hogy ezeket a képességeket a protestáns iskolai munka, a University Institute of Architecture és a School of fordítási és tolmácsolási.

4 Plusz a Genfi Egyetem felvételi, karok, az árak, kilátások

Megtanulják, hogyan lehet az izraeli állampolgárságot. és ez a kettős állampolgár ebben az országban.

A sajátosságai a japán oktatási rendszer megtalálható részletesebben itt.

Stanford Egyetem - a legmodernebb és gazdag az Egyesült Államokban és a világ egyetem. További információ az felfedezése, fejlesztése és a központi rejtély az egyetem.

Felvételi és a tandíj, a University of Geneva

A felvételi a Genfi Egyetem nemzetközi diákoknak rendelkezniük kell a középiskolát, amely egyenértékű a svájci.

4 Plusz a Genfi Egyetem felvételi, karok, az árak, kilátások

Azok a diákok, akik nem veszik figyelembe a francia anyanyelvét, a nyáron rendezett, további vizsgálat a nyelvtudás. és hogy tanfolyamokat azok számára, akik javítani ezt a tudást.

Továbbá, a leendő hallgató át további vizsgák a speciális Fribourg vagy arra, hogy dokumentumok a befejezése 4 félév tanulmányi ezen a területen az egyetem az országban.

Egyéb felvételi vizsgák vagy tesztek a felvételkor, a belépő csak azt követeli felelősséget kitöltésével és időszerű benyújtása számos dokumentumot, valamint az elkészítése a megfelelő motivációs levél.

Tandíj szemeszterenként 500 svájci frank (US $ 550). Lényegét tekintve ez az összeg nem kerül kifizetésre a tandíj, és egy komplex igazgatási díjak és az adók.

A kilátások a Genfi Egyetem végzős

Erős nemzetközi hírnevét a Genfi Egyetem lehetővé teszi diplomások a nevelési intézmény jogosult dolgozni vezető vállalatok, kutatóintézetek és vállalatok a világ minden tájáról.

Ezek a figyelmet a munkáltatók az egyetemi hallgatók, és elősegíti az aktív gyakorlat, hogy meg kell felelnie minden egyetemi hallgatók számára.

Lehetőség, hogy alkalmazza az újonnan megszerzett elméleti tudást a gyakorlatban - elengedhetetlen feltétele az európai oktatás.

Lásd még:

  • 4 Plusz a Genfi Egyetem felvételi, karok, az árak, kilátások
    6 finomságok Svájc vízumkérelem Sok honfitársunk megy Svájcba. A cél lehet bármilyen: tanulni, dolgozni, hogy nézze, mint egy turista - és minden esetben az utas felmerül a kérdés: hogyan kell helyesen alkalmazni a vízumot annak érdekében, hogy [...]
  • 4 Plusz a Genfi Egyetem felvételi, karok, az árak, kilátások
    5 jellemzői a Melbourne-i Egyetem egyik legnagyobb egyik legrégebbi egyetemi Ausztráliában - Melbourne universitet.Byl székhelye Victoria 1853. Melbourne Egyetem példája alapján a híres felsőoktatási intézmények - Oxford és [...]

Kapcsolódó cikkek