19 ok, amiért Caroline szereti Klaus, a Vampire Diaries fanfic, fanfiction

Kövesse / Kedv 19 ok, amiért Caroline szereti Claus

Itt minden a címéből. Fordítása: "19 ok, amiért Caroline Loves Klaus" a abbyli.

+ - Teljes 3/4 1/2 Nagyítás Húzzák

19. Ez azt ráncok orrát, ha nem tetszik neki egy bizonyos részének munkáját.

Ez csak egy rohadt aranyos! Úgy néz ki, mint egy kis nyúl!

18. Amikor ő nevet, annyira ragályos.

Amikor hallom a nevetését, azért jöttem, hogy könnyek. És elkezdek nevetni vele. Egyszerűen nem tudok segíteni.

17. Amikor elmerül egy jó könyvet, így nehéz elszakítani őt tőle.

Tudok táncolni meztelenül előtte, és figyelmen kívül fogja hagyni, ha ő olvas „The Great Gatsby” és nem akar lemaradni semmiről. Ő chitaletu könyv legalább ezerszer!

16. Ő nem ítél a látszat. Úgy néz ki, a lélek.

„Gyönyörű. Erős. Teljes a fény „- szavait, amikor leírta nekem. Még soha nem voltam, aki már beszélt velem ezen a módon. Még a fiú vajon Matt Donovan, és ő határozottan a leginkább szeretetre méltó ember, akivel valaha találkoztam.

15. Az ő véleménye szerint a világ.

Szerelem a művészet, a zene, és a nagy városokban. A vágy, hogy menjen mindenütt, és emlékezni minden képet. Annak ellenére, hogy ő egy örökkévalóság, él, mintha haldokló.

14. Vele magukat körül.

Ha nem figyelni a státuszát hibrid, akkor igazán értem, hogy ő bölcs. És minden, amit valaha is akart - tudni minden helyen járt, és látni a szépséget, hogy látta.

13. Soha nem azt mondja, hogy a befejezés, amikor olvastam valamit, ami nem tetszik neki, vagy megnézni egy filmet, amely úgy találja iszonyatos.

Érvek, hogy ez okozza. Soha nem fogja be arról, milyen szörnyű Twilight vagy Vampire Academy. Úgy vélem, hogy bosszantó, de valójában ez nagyon szép. Vitatkozni vele - ez annyira vicces, mert sosem lesz vége. Az egyetlen módja, hogy állítsa - szex. És a legtöbb esetben, még ez nem működik!

12. A szépség a szem a beszélgetőpartner.

Mondanom sem kell, úgy néz ki elég rohadt jó. Oké, meleg! Tény, hogy ez semmit nem jelentett nekem a legelején, amikor találkoztam vele, és ő megpróbált elcsábítani. Volt mélyebbre ásni, hogy az igazi neki.

Van egy csomó tehetség. Miután meggyőztem őt, hogy hagyja abba, hogy dolgozzon velem (hülye), és figyelembe véve a természet egy kicsit, láttam, hogy a másik oldalon. Néhány a munkálatok, hogy ő festette volt a legcsodálatosabb, amit valaha láttam az elmúlt hat hónapban. Mivel vele, láttam egy csomó művészet.

Még soha nem találkoztam olyannal, ugyanolyan szenvedélyes, mint ő.

Mindig azt álmodja, hogy a holnap jobb lesz. Nehéz nem beleszeretni vele.

8. Szerelem a nagy klasszikusok.

Ő nem tudja, de én, sőt, olvassa el a „The Great Gatsby” és a „Üvöltő szelek”. Az eredeti, nem másolat! Vettem egy olcsó az interneten, és beleszeretett velük. De a legkedveltebb - „Secret Garden”. Az egyik legjobb könyv, amit valaha olvastam. Soha nem tudom, mit sem változott a véleményem az olvasás.

7. Haver nem valami jó mozog!

Annak ellenére, hogy ő volt a millió éves, és ő is ott volt, amikor az egyes tánc találták, tudja, hogyan kell táncolni, mint egy normális jelenlegi húsz éve.

6. Elég vicces, amikor részeg.

Többször jött haza, én találtam rá megdöbbentő a házban és csobogó. Azt mondta, a nevemet „Klarolayn” több alkalommal. Milyen furcsa ez? De ez nagyon nehéz megtartani egyenes arc, amikor berúgott, megbolondult. És mivel ez egy hibrid, évesen több évszázados. Annyira részeg!

5. Finom tanár.

Ő megtanított egy csomó ... mindent! És mindez csak jó!

4. A csodálatos szerette az állatokat.

Nos, a kutyák és a macskák. Vadon élő állatok, eszik, mint zaytseed Stefan. Egy nap, hoztam haza egy cica, majd elkapta őket játszani. Aztán felhívta a cica „Zeus” tiszteletére az isten. Még mindig nem tudom, hogy volt egy csipetnyi nekem. Azt akarja, hogy hívják „Isten”? Pfft. Szép próbálkozás.

3. A nyugodt természetű.

Mellé ... biztonságban érzem magam.

Ő szép. Ő erős. Ez tele van fény. Imádom.

Need többet mondani?

A szerző szeretne köszönetet mondani a folyamatos támogatást. Az Ön véleménye már kiküldték.

Kapcsolódó cikkek