5 legjobb receptek otthon édességet - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

Házi cukorka szárított sárgabarack és diófélék

5 legjobb receptek otthon édességet - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

  • szárított sárgabarack - 5 db.;
  • dió - 5 db.;
  • méz - 1/2 Art. l.;
  • tej - 1 evőkanál. l.;
  • étcsokoládé - ​​70-90 g;
  • kakaó, szezámmag - dekoráció.

Bitter csokoládé finomra törik és az olvadék a tej (egy mikrohullámú sütőben vagy egy vízfürdőben), sárgabarack és apróra vágott dió (lehet megőröltük) keverjük össze olvasztott csokoládé, dió, szárított sárgabarack, és méz, hűvös. A kapott tekercs tömege kis golyó, ismét lehűtjük, roll kakaó és szezám.

Csokoládé cukorka fügével

5 legjobb receptek otthon édességet - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

  • Szárított füge - 200-250 g;
  • csokoládé (cserép);
  • 1 evőkanál vaj. l.;
  • dió; kakaó.

Ábrákon röviden áztatjuk forró vízben, majd hűtsük (akkor szárazra egy papírtörlővel). A vízfürdő (vagy mikrohullámú sütőben), olvad a csokoládé (lehetőleg sötét), akkor adjunk hozzá egy kis vajat. A füge a „szamár” nem vágott keresztben és farshiruem legnagyobb darált dióval, a szarvasgombát, hogy alakja (füge lágy és engedelmes a kezében), majd mártsuk a meleg csokoládé, óvatosan vegye ki, elterjedt egy rácson. Amikor a csokoládé elkezd megkeményedni fokozatosan, akkor roll, a kakaó- és díszítsük dióval. Aztán egy pár órát hűtőbe tesszük.

Hasznos cukorkák szárított gyümölcsök

5 legjobb receptek otthon édességet - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

  • 200 g szárított sárgabarack;
  • 200 g mazsola;
  • 200 g óra;
  • 200 g pörkölt mandula;
  • leve fél citrom;
  • 1 evőkanál. l. méz;
  • csipet só;
  • szezám.

Szárított gyümölcs finomkodik. Grind a mandula egy mixer. Adjuk hozzá a leve fél citrom, egy evőkanál mézet, egy csipet sót, jól keverjük össze, és alkotnak labdákat, és feltekerjük, a szezámmag. Ismét hengerelt karok. Minden.

Hasznos cukorka sietve

5 legjobb receptek otthon édességet - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

Grind minden turmixgépben, tedd a műanyag csomagolást, egy réteget alkotnak, és tárolható. Darabokra vágva - energia bár készen áll.

5 legjobb receptek otthon édességet - Szeretem hobby - a legjobb mesterkurzusok az egész világon!

  • túró (9%) - 300 g;
  • dió - 50 g;
  • 150 g sütik;
  • cukor, vaníliás cukor, ízlés szerint, felveheti kakaó;
  • csokoládé, kakaó, fahéj, mák obvalivaniya.

előállítás:
Túrós szitán, lehetséges, hogy áttörje a turmixgépben, vagy csak egy jó cefre egy villával, keverjük össze a cukorral és a vanília ízlés szerint, hozzáadjuk a zúzott tömeg süti, dió, keverjük simára. A kapott masszát a penész édességet. Roll csokoládé (a lélek, mint vagy kívánság). Tedd a kapott édességet egy edényben hűtőszekrényben kihűlni körülbelül 1 óra.

Kapcsolódó cikkek