15 frizurák Pugacheva - a meztelen igazság

Képek díva Nyilvánvaló stylist George Rovals

„Ez a kedvenc” fekete-fehér Alla „mindig azt mondom, hogy ez, és ő tudja,” - írta le a régi fénykép Pugacheva 1975 Stylist. Ebben az évben egy fiatal Alla népszerűségre tett szert, hogy ellássa a legendás slágerek „Harlequin”.

„Ahogy mondják:” Amikor fiatal voltam, én olyan bolond „- én hívott volna ennek a fényképnek” - fotó, mellesleg, hogy készült egy koncert Csernobilban, ami Alla közvetlenül az események után a szörnyű baleset az üzem 1986-ban évben.

„Itt van, miután a csernobili robbanás. Az első ilyen változás a képet. Itt voltam jobban tetszik! „- dicsérte Rovals merész és kétségbeesett aktus az énekes. By the way, értékelje azt az időt, és az ország vezetése. Pugacheva még adni a megtisztelő címet - „felszámolói a csernobili robbanás.”

„Itt ez jó. „Nyár” a lemez. ! Beautiful „- dicsérte a megjelenése Alla a fotó, ami kelt 1980. Rovals. Ebben az évben már nehéz, és fordulópont a kreatív és személyes élet az énekes. Előkészületek a film forgatása „preambulumbekezdés” és koncertek a „olimpia-80” személy járt megközelíthető gyakori és ritka megjelenése Pugachyovoj Központi Televízió, ami befolyásolta a népszerűsége.

„Az volt a régi vágású fodrászok, így ez a” kora lapáttal. " Nem ismeri fel, hogy nem Allah „- a fotó, ami lett a tárgya egy másik stylist kritika, Alla Pugacsova kezdődik a forgatás a címszerepet” preambulumbekezdés „filmet. Ezt követően azonban művész betiltották dolgozik a projektben, és néhány hónap nem turnézott a Szovjetunióban.

„Azt hiszem, több volt szüksége volt, hogy lefogy 25 kg, így ez a frizura. Ez nem Allah hibája, és stylist. Milyen hülye ez tette? „- a fotó Alla Pugacsova 50 év. Jubileumi ágú csillag fotózásra a legendás fényes Vogue magazin.

„Ily módon ő is, akárcsak akar lenni, a fiatal, és nem működik. Az ujjai, mint én több van, mint a kép, és egy szörnyű parókát „- bírálta Rovals kép Pugacheva forgatása közben a népszerű show” A faktor”, amely az énekes volt a múzsája sokáig. Project győztes volt az énekes Sergey Savin, aki járt a háziállatok díva majdnem egy évig.

By the way, itt van, amit egy Rovals George maga, aki egykor a stylist Pugacheva

Kapcsolódó cikkek