038 - A 2114 és 2109 közötti ajtókamrák felszerelése önzáró csavarokra, elővivő zajszigeteléssel

A nap minden kedves ideje! Úgy tűnik, hogy mondjam, de megint ... Május elején vettem ajtókárpit származó 2114. Belefáradtam nyersbőr nyikorgó ajtók 2109, így az első dolog a vásárlás után a bőr jártam keresni úgynevezett „sapkát” a Gazelle. A meglepetésemet hosszú ideig kerestem, végül persze találtam!
Tartalékkal vettem:
30 db. dugattyúk a Gazelle-től (készlet: dugattyú, csavar, dugó) - 16 rubel * 30 = 480 rubel
30 db. a polc klipje kb. 2108 - 5 rubel * 30 = 150 rubel


Aztán ránéztem a deszkákra, és rájöttem, hogy ...
1 - Az őshonos velúr már régóta eldugult szennyeződéssel, sőt elhalványult.
2 - Az ilyen szín és anyag, a bevonat nem illeszkedik a belső térbe!


Úgy döntöttek, hogy levágják a kártyákat, és valamihez húzzák őket! Azt gondoltam, kíváncsi, átsétált a parkolóban, és benézett az ablakon chepyrok igen pyatnashek, és rájött, hogy alcantara biztosan nem! Miért? Mert, dörzsölnek és botok, mint én nem tudom, mi! Lehet, műbőr, és még perforált is? NEM! Túl sok álmennyezet, miután ragasztott minden szabálytalanságot, és véleményem szerint nem a témában! Akkor a szőnyeg? Szőnyeg Nem akartam farag, mivel egyes ajtók hasonlóak a régi csizma, piszkos és kopott))) De néztem az akusztikus polc, ami mostam le, és a mennyezet, rájöttem, hogy a csizmám nem), mert a talicska pylesoshu on hetente kétszer) Úgyhogy úgy döntöttem, hogy megyek a szőnyegen! Igen, és a mennyezet egy szürke szőnyeg, és még egy szürke szőnyeg polc, és most már a kártyák is)) mmmmmmm, a szépség valószínűleg.)))
Szőnyegre mentem 1 óra = 1 m * 1,4 m = 180 rubel - ez csak 4 kártyára vonatkozik!
Aztán gondoltam, hogyan kell kártyákat venni? Két embert írtam a Drive-ra2, állítólag: "hogyan vetted el a kártyákat, mondd meg nekem, hogy nem lehet eltávolítani?" - amelyre megkapta a választ - "minden ott távol van". KÉRDEZZE AZ EMBEREKET, TE VAGY EGY MEGJEGYZÉS! Röviden könnyet valahogy félt, ezért vettem egy fúró és fúrófej 8, és helyezzük egy unatkozó varratok - sami.Nu kártya kiesett, majd a szokásos módon, vontató ...


Vissza rendezzük mindent forró ragasztópisztollyal!
Megnéztem a lebontott ajtókat, és azt hiszem "tudatosan eltávolítottam a platinget, egyszerre és zashumit kell." Nos, elmentem a zajért:
4 lap iSilver - 230 rubel * 4 = 920 rubel
2 lap SPLEN 4 - 200 rubel * 2 = 400 rubel.
Zajt tettem ...


Az ajtók észrevehetően nehezebbek a zárásnál, de most bezárják a VAZ hangot!
Ezután a "dugattyúk" előzetes fúrással készült bőröket telepítették. Vezetett ...
Ehhez szükségünk van:
1 - fúró 10-tel (10-et vettem be, mert van egy maximum a fúróban, és azt mondják, hogy a legtöbben 13!)
2 - készletünk (dugattyú, dugó, csavar)
3 - polcok.
Hol fúrok? Fúrtam, ahol gondoltam megfelelőnek! Végül mindegyik hátsó ajtó kárpitján 5 lyukat készítettem!
Akkor csak meg kell csavarni mindent! behelyezzük a klipeket az ajtóba (biztosan nem minden lyukban, hanem csak akkor, ha a lyukak a lemezen készültek).
Megkötöztük!


És persze a gyakran feltett kérdés a tollról! hol rögzíteni, mert nincs lyuk? - sokan mondják. Igen, ott van, csak néhánynak nincsenek faragványai benne! Aki nem rendelkezik faragással, újra használható a 2108-as klipszel! csak helyezze be a lyukba, kiválasztjuk a csavart a natív csavar hosszán és csavarjuk meg! A toll még mindig olyan halott marad, mint korábban!
A kék azt a helyet veszi körül, ahol a leeresztő fogantyú teteje csavarozva van!
A piros nyíllal egy hely, ahol a fogantyút az új bőrből csavarjuk!
Az ajtókról a következő bzh-ben fogok írni, mivel még nem állnak készen). Örömmel válaszolok és kérni fogom! Feliratkozom, nem fogok megbántani)

Árcímke: 100 500 ₽

Kapcsolódó cikkek