59 értékelés a könyvklub Minszk g, 7 g

Nem értem, miért olyan sok negatív véleménye a csapat, én vagyok a csapat szinte a nap nyitva - az évek során már csiszolt technikai érdesség a helyén, akkor módosításra került nekünk, tagjai a klub, még inkább kényelmesebb! Infoline mindig helyes és rugalmas - show, és mondd az összes árnyalatokat. Nagyon kényelmes klub katalógusok - egyértelműen és olvashatóan. Viszonylag nemrég a klub elkezdte eladni a különböző áruk - Nagyon élveztem ezt az innováció, hogy a családunk. És általában, mi nagyon. további ›

Benne vagyok a klub több, mint 3 éve. A nagy nagy jutalom - a megjelenése futár szállítás. Most már lehet kapni a könyvet az otthon kényelmét! Kellemes és könnyen katalógus termelt negyedévente. Tartozom a klub és elégedett. Azt ajánlom!

2 éves vagyok tagja a klub. Szeretném megköszönni a személyzet. Külön köszönet a bolt nyitását és egy kényelmes helyen. Személyzeti felvette nagy, a lányok nagyon érzékeny, nem akar menni tőlük. Mindig beszélni a kedvezményeket és frissítéseket, hogy segítsen meghatározni a választott könyvet.

Én csatlakozott a klub az elmúlt évben. Mint már kétszer küldött nekem egy katalógust, és én magam is elrendelte, hogy a könyv, és a férje és gyermeke. Nemrég kaptam egy új katalógus - egy csomó jó irodalom. Attól félek, hogy fog költeni az összes pénzt a tárca. Árak sok a könyvek sokkal olcsóbb, mint a boltokban. Ahhoz azonban, hogy a postai kézbesítés külön fizetendő, de ha rendelni néhány könyvet, és több kedvezményt, olcsó szállítás kapunk. Tehát az, amit szeretek.

Kiváló kiadványok a modern és a klasszikus irodalom, a minőség, ami szükséges -, hogy a megrendelések több alkalommal, nagyon elégedett. A szülők könyvek ajándék - kézikönyvek az egészségre, a kertészkedés. Feleség vásárol gyerekkönyveket. Mint az a tény, hogy a jól bevált támogató szolgálat, ha kérdése van akkor mindig írj egy e-mailt, vagy lépjen kapcsolatba a válasz gyorsan jön. Élünk a kerület központjában, így csomagküldő - mi minden! Köszönhetően könyvklub!

Csatlakoztam a klub három hónappal ezelőtt. Book minősége nagyon jó könyv! Igen, a könyv lesz elküldve későn, de hívott, és bocsánatot kért a késésért! Az ár is teljesen elfogadható. Egy nagy plusz a klub, akkor nem kell járni a könyvesboltok keresve a szükséges könyveket, és láthatjuk a teljes katalógus haza értem több, mint kényelmes, t. Hogy. Van egy baba. Általában nagyon boldog vagyok, hogy tagja vagyok a klubnak, és remélem, hogy a jövőben is, nem fog csalódni!

My Club szoba 585414. vagyok ki a könyvklub, többé nem rendelhető semmit! Kérjük, ne küldjenek katalógusok és könyvek által ajánlott a klub, és nem hívja! Kaptam, és nem fog fizetni. Köszönjük!

Folyamatosan a klub küld a katalógusokban, már fáradt, kérte, hogy vásárolni a könyveket. T. k. Majd azt mondják, lesz, úgy döntöttünk, hogy kiutasítja te magad. Milyen ostobaság. Az iroda nagyon kétséges, tehetetlen ember csak a pénz. Azt mondják, hogy jöjjön a klub állítólag megrendelt 6 könyvet. És hígítjuk egy teljes mosási agyában. Soha vegyenek részt benne, azt tanácsolom neked!

Fogom leírni a legújabb akvizíció a könyvklub: ABC rendezett gyermek Zsukov, a katalógusban, kerül 108.000 rubelt (a könyvesboltban, a város egy könyvet érdemes 101 000), az SMS jött, hogy a rendelés kiszállítása az összeg 138 000 rubelt. Hosszú gondoltam, és vártam, hogy miért ilyen áron, a posta területén felár ellenében 10 ezer a postai rendelés. Ennek eredményeként, a könyv vásárolt 148.000 rubelt. Még mindig nem érti, és számolja: 108.000 könyv, 8000 komplett szolgáltatásokat, 10.000 mailben. további ›

A klub 2 éve. De az utóbbi feltevést is valami lehetetlen. Előrendelések érdemes 54,600 rubelt. Küldés jött érdemes 101.600 rubelt. + 11 000 postaköltség. A lényeg: könyv ára 2-szer drágább. Ez egyszerűen felháborító. Úgy jött ki a klub. Nem ajánlom senkinek, hogy csatlakozzanak ehhez a kétes klub. Most már lehet kapni az összes könyvet a könyvesboltokban, hála Istennek, nem a hiány.

Jönnek az árát a könyv, hogy a könyvek kapunk „arany”. Azt akarod mondani, hogy az őrök költségeit két könyvet Fehéroroszország költsége 130.000 60.000 fel? Teljes válás.

I feliratkozott egy könyvsorozat. Az első csomag megérkezett rendben van, a második már 160.000, amelynek költsége 138.000 online most jött a harmadik feltevést és akar érte 191.000. Nem fogom azt, mentek.

My Club szoba - 542884. Ma fizeti az utolsó 2 térfogat előfizetés már nem rendelhető semmit! Kérjük, ne küldjenek katalógusok és könyvek által ajánlott a klub. Kaptam, és nem fog fizetni. Köszönöm.

Ebben az évben a klub, kiutasította az idő, de ha a katalógusban könyv ára 59 100 bel. dörzsölje. amikor megkapja fizet 127.450 rubelt fehérorosz érte. dörzsölje. És hogyan lehet nevezni?

Elvárom, hogy a legjobb. Könyvek drágák, és ha figyelembe kell venni a szállítást, lehet kapni a boltban az ár. Azt akarjuk, hogy ki a klubtagok.

Megrendelést 48.000 rubelt, és a fizetett 91.000 rubelt. Olcsóbb megvenni a boltban, vagy megrendelhető a magán kereskedő. Azt akartam, hogy egy ajándék az újév - ajándék legjobb humor. Rendszerek homályos és az ára is irreális. Bocsánat. A második évben a klub, de úgy tűnik, a vásárlás után a gyűjtemény fog menni.

Több mint egy évvel ezelőtt rendezett 3 könyv, miután megvásárolta az ár, és égig ígér a minőség és a különböző könyvek, amikor jött a következő könyvtárba, emelkedtek időnként, de a tartomány, valamilyen okból vált undorító! Ez megtörte a fejem minden alkalommal valamilyen sorrendben könyv mert szükség van annak érdekében, különben kap egy „ajánlott könyvet”, amely kétes minőségű bulvár novelettes. Mellesleg elmondható, hogy a megrendelés csak gyerekkönyveket (és ez még nem minden!), Mert a minősége kiadványok. további ›

Sajnálom, hogy általában társított klub. By the way, mentem a második hónapban, mint azt várni, hogy a sorrendben. Ezek azonban nem siet, hogy küldje el! Általában hagyja a könyvek ajándékozni magukat.

Sokszor már megbánta, hogy belépett ebbe a klubba. Csak rip-off! Rendelési könyvek 65000 eredményeként küldése ügyetlen könyv fizetett 103000. Nagyon drága a szállítás! Komplett rip-off! Jobban megy a könyvesboltba, és ott vásárolni egy normális könyvet!

Rendelt egy könyvsorozatot a gyermekek számára, Magic Box küldött, mítoszok, rejtélyek és rejtvények. Felhívtam megkérdezni, hogy így van, kérjük, hagyja el a sorozatot, és adjunk hozzá egy, hogy én akartam, nem vagyok hajlandó, ill. Azt javaslom, hogy egy csomó akció, hogy jöjjön a könyveket, azt akartam, mind az én költségén. Azaz, hogy tévedtek, és fizetek.

Amikor rájössz, hogy ez egy válás a fej, akkor is küld ezek a könyvek borzalmas minőség a csillagászati ​​áron! Az üzlet ezek a könyvek mintegy 2,5-szer olcsóbb. A pozitív visszajelzés erről a klub írták be magukat a munkavállalók a klub, adok garanciát!

Én csatlakozott a klub az elmúlt évben. Mint már kétszer küldött nekem egy katalógust, és én magam is elrendelte, hogy a könyv, és a férje és gyermeke. Nemrég kaptam egy új katalógus - egy csomó jó irodalom. Attól félek, hogy fog költeni az összes pénzt a tárca. Árak sok a könyvek sokkal olcsóbb, mint a boltokban. Ahhoz azonban, hogy a postai kézbesítés külön fizetendő, de ha rendelni néhány könyvet, és több kedvezményt, olcsó szállítás kapunk. Tehát az, amit szeretek.

Kiváló kiadványok a modern és a klasszikus irodalom, a minőség, ami szükséges -, hogy a megrendelések több alkalommal, nagyon elégedett. A szülők könyvek ajándék - kézikönyvek az egészségre, a kertészkedés. Feleség vásárol gyerekkönyveket. Mint az a tény, hogy a jól bevált támogató szolgálat, ha kérdése van akkor mindig írj egy e-mailt, vagy lépjen kapcsolatba a válasz gyorsan jön. Élünk a kerület központjában, így csomagküldő - mi minden! Köszönhetően könyvklub!

Csatlakoztam a klub három hónappal ezelőtt. Book minősége nagyon jó könyv! Igen, a könyv lesz elküldve későn, de hívott, és bocsánatot kért a késésért! Az ár is teljesen elfogadható. Egy nagy plusz a klub, akkor nem kell járni a könyvesboltok keresve a szükséges könyveket, és láthatjuk a teljes katalógus haza értem több, mint kényelmes, t. Hogy. Van egy baba. Általában nagyon boldog vagyok, hogy tagja vagyok a klubnak, és remélem, hogy a jövőben is, nem fog csalódni!

Kérdések a szervezet

My Club szoba - 594759. Ma vagyok ki a könyvklub, többé nem rendelhető semmit! Kérjük, ne küldjenek katalógusok és könyvek által ajánlott a klub. Kaptam, és nem fog fizetni. Köszönöm. Tel. 375291123095.

Nem tudom, hogy a megrendelés t. Hogy. Ön valamilyen vírus az oldalon, oldja meg a problémát, kérem.

Azt akarom többé a könyvklub. Mégsem a tagság. Köszönöm.

Csak regisztrált, de meggondolta magát, akkor azonnal menjen ki, vagy nem? Várakozás a válaszra! Köszönöm előre.

Kaptam egy mail értesítést kapni parcellák a könyvklub, bár én nem adja ki a parancsot, és a csomagot még nem kapott. 2 évvel ezelőtt voltam regisztrált tagja a klub, de miután elküldte nekem nem a könyv, amit megrendelt, megszűntek a szolgáltatásait igénybe a klub, és ez idő függvényében az értesítés kézhezvételét kételkedett a becsület és a tisztesség a klub. Kérem, válaszoljon, mi ez előfeltétele.

Kapcsolódó cikkek