7 Tévhitek a ház, ZHZL, az élet, a férfiak egészségének Oroszország

Ne vásároljon a ház, a kert vagy valami más ebben a sorozatban. Sajnáljuk ezerszer.

7 Tévhitek a ház, ZHZL, az élet, a férfiak egészségének Oroszország

minden egyes ember feje - ez egy ilyen doboz diák (vagy ha szeretne egy bemutatót Power Point). Meg van írva a dobozra - „Happy Life”. Itt egy kép a „lakás Moszkva”: pezsgő, fehér kanapé, társítson oszlopokat. Itt - „Machine”: Amit érdemes három éves fizetések az orosz elnök. És itt van a kedvenc slide: „Dacha”. Este, veranda, nagy búra, a cég jó barátok bingózás kurlykaet krikett. Nos, tudod.

A harmadik nyári töltök rák. A kapa, gereblye vagy Electrokos. És ez a fajta egy soha véget nem érő történet. Míg én befejező győzelmesen huszadik száz négyzetméter, az első fű már képező fülek, amelyben elrejteni a lopott lovakat. Ha csak felvette a házat, azt vettem észre, hogy a szomszéd megállapított legtöbb szárazföldi járólap. „Egy idióta” - boldog volt. De most már értem, hogy a szomszéd előtt feladtam a háborúban a fű.

A szomszéd másrészt, Serge megvette a fűnyíró, de fáradt azonnal húzza gyomok vágva egy hulladéklerakó. Most én vagyok minden szombaton nézni a kerítést, a következő kép: Serge diadalmasan söpörte a területen, zsákoló fűnyíró akciót, és miután lemaradt tadzsik egy gereblye és egy talicskát.

De most már tudom, az biztos, amit az orosz baj. Fools ott, de ez nem fontos. Vettünk egy nagy telket, és egyszerűen nem volt ideje feldolgozni. Ez nem tréfa - 17 millió négyzetkilométer. A Tajiks díjat kaszálás oldalamon csak 9000 rubel.

Amikor utoljára láttam én szőke lánya Margaret úgy nézett ki, mint egy kínai. Szúnyogok nagy jel a szem. Egy tud megijeszteni pshikalkoy, és amikor 10 ezer köbméter levegő, akkor átmennek a holttesteket, de a vér fog kapni.

És a gyerekek is szeretik rajzfilmek a filmekben, „McDonald”, gyermek előadások, játékok és robogók. Dacsa különleges szórakozás csak egy - kövér béka. De arra vágyunk, hogy tartsa meg néhány békák.

Cottage - ez egy jó befektetés

Igen, befektetés, és még néhány. Már számítva - a pénzt, amit fordított a ház, a ház is felszökik a 2057. Én már régóta halott, és amely az összes bérelt és a bérbe. Eközben otthon az én környékemen esett kétszer pontosan hat hónappal azután, hogy megvette ezt a házat.

És persze, a jelenlegi szolgáltatási némi elképzelhetetlen mennyiségű pénzt. Itt van, nyelvészek tapasztalat, hallotta már a bűvös szavakat: „vak terület”, „konopatka” és a „túlcsordulás jól”? És nekem ezek a szavak költsége annyi pénzt, hogy még undorító mondani.

Nature javítja az egészséget

A ház, akkor hívja a néha kérésre

És így tovább. Veranda kell találni ideje festeni, amíg ő rothadt. Szennyvíz - kiszivattyúzását, mint a szart nem elöntött és a hely (amely elvileg minden rendben), és a szomszéd telek (ami nem tetszik - ő egy boxer-levezető). És a kazánház légy, vagy a szivattyú, vagy tört közgyűlésén bérlők a lopást a falu iroda. Az utóbbi időben voltam egy filmben, akkor is, ha már sötétedett öt. És most négy hónap nem lehet megvenni az új nadrágot, mert az ország nem adja nadrágot.

A vendégek összegyűltek a dácsa

„Este, veranda, a cég jó barátok játszani bingó. „Ábrák, soha három évszakban nem volt. Mivel szinte az összes barátom vásárolt egy vidéki házban egy időben velem. Az egyik - a Moszkvától délre, a másik - a keleti, most költözött északra. És ül a saját területén, hívjuk egymást, hogy nézze meg, de lustán. Wow és terasz festék. Igen, és én is a múlt héten vettem egy elhaladó gazember helyi föld KamAZ. Elvileg már 20 hold földjét, de felajánlotta, négyszer olcsóbb, mint máskor árlistát, és ez volt a bűn, hogy megtagadja (talán ellopták földet? Oroszországban és a föld megtanulták, hogy lopni?). Most van egy kihívás peretaskat 6 tonna talaj az oldalon. I - mindössze öt év alatt az osztályok.

Annak érdekében, hogy bármikor, hogy megszabaduljon

Talán tudsz. De hogyan? A fejlesztők még mindig nem tudja eladni a házat az én „luxus ház.” Várak ragasztott faanyag állvány derékig gyomok, a várak elvadult macskák élnek. Ez érthető. Először is, a válság, másrészt a túlkínálat - túl sok vár épült, így nem bolondok.

Itt lesz, hogy egy banális következtetést. Az ingatlan - nem csak öröm, hanem a zavart. Még ha van felesleges pénz, meg kell vásárolni csak ami szükséges az élethez deyst¬vitelno. Minél több mechanizmusok a házban, annál valószínűbb, hogy valami eltörik. A több ház van - .. Minél több mechanizmusok stb Tehát mi, tényleg szükség van a nyári rezidenciája a megélhetésért? Vagy, hogy hozzon létre egy homályos érzés, hogy jobb vagyok sok? Az idiotizmus valamilyen.

Apám, egy fiatal tiszt, 1976-ban a vezetés a határ Barabash meghatározni, hogy maradjon a családjával, mint öt szobás lakás - nos, csak nem volt kevesebb. Apa elégedett volt reggeltől estig és este világossá vált, hogy a kastély legyen széntüzelésű. Négy szoba, már felszállt és élt egy - de ez melegebb.

jó zene és a téma:

Menjünk egy sört haver
Menjünk egy sört haver
Figyelembe vele az üveget
És menjünk haver egy sört

Menjünk el egy ismerősének a dácsa
Menjünk el egy ismerősének a dácsa
Mi megragad két doboz sör
És mi megy az ország haver


az országban
Sok hasznos tanulságok
az országban
A ház, van elég sör

Menjünk haver füst
Menjünk haver füst
Mi elfoglalni két doboz süket
És menjünk haver füst

Menjünk el egy ismerősének a dácsa
Menjünk el egy ismerősének a dácsa
Mi megragad két doboz sör
És mi megy az ország haver

ne mondja a ház igényel napi látogatottsága, ha kell lennem ház - akkor biztosan ott voltam még egy virágágyás nem fog, roll up az aszfalt vagy útburkoló kövek, és a burgonya és az uborka pácolás megvásárolhatók az ősszel, amikor penny

Kapcsolódó cikkek