10 + korai ébredés és hogyan lehet megszerezni a szokás, zen szokások

„Nem hiszek a előnyeit korai ébredés, hogy nem mondanám megszállottja ezt az ügyet Franklin ...”

Nemrégiben az egyik olvasó Rob megkérdezte az én szokás felkelni 4:30 minden nap, és arra kérte, hogy írjak az előnyöket az ilyen szokások egészségre. Ez egy jó kérdés, de sajnos nincs mit mondani róla.

Azonban az emelkedés elején megvannak az előnyei.

Először is, hadd mondjam, hogy ha egy éjszakai bagoly, és ez segít, akkor ez nagyszerű. Nincs ok arra, hogy változtatni életmód, különösen akkor, ha nagyon boldog. Számomra azonban az átmenet az éjszakai bagoly, hogy egy korai pacsirta (igen, ez az igazi!) Volt egy igazi találni. Ez segített sok, úgyhogy alig megy vissza a régi életforma. Sorolok csak néhány pozitív aspektusait:

2. A tökéletes kezdet. Korábban, mint általában, elkezdem a nap, mint ez: felébredsz késő, kiugrott az ágyból, az őrült ritmust fog működni, öltözött a gyerekek, dobás az iskolapadba, és mutassa fel a munkahelyi végén. Nem tudtam jönni dolgozni sebes, alig ébren, dühös, és az egyik legújabb. Nem nagyon jól indul a nap. Most minden megváltozott. By 8:00, van ideje, hogy újra sok esetben, a gyermekek, a korán kelők - is. És abban az időben, amikor minden jönni dolgozni, a fejem már teljesen megérti. Tehát, nincs jobb módja annak, hogy indul a nap, mint felébredni előtt alapján a tapasztalatom.

3. Csendes és a kegyelem. Sem a gyermek sír, nincs sírás, nincs futball-vagy autó kívül, nincs zaj a működését a TV-t. Reggeli órákban a békés és csendes. Nagyon élvezem ezt a békés időben. Számomra ez egy idő, amikor azt hiszem, olvasni, és csak lélegezz nyugodtan.

4. Sunrise. Akik felébredsz késő hiányzik az egyik nagy természeti jelenségek, ami ismétlődik minden nap teljes pompájában - a napfelkeltét. Szeretem látni, hogy a nap lassan egyre fényesebb, mint a sötét kék ég fokozatosan világosodik élénk színek kezdenek beszivárogni az ég és a természet festett hihetetlen színeket. Szeretem, hogy egy reggel jog ebben az időszakban. Nézem az eget, és azt mondják, hogy a világ - milyen kellemes nap! Komolyan. Mondtam, hogy ez! Banalitás, tudom.

5. A reggelit. Korán kelni, és lesz ideje a reggeli, ahogy kellene. Mindig azt mondta, a reggeli - ez az egyik legfontosabb pillanatait a nap. Reggeli nélkül, a szervezet működik egyre növekvő éhség, és végül, ha ez a vacsora, akkor felfalják minden behajtott a kar alatt. Még a leginkább junk food. És az étel lesz kövérebb és édesebb - a jobb. De ha már a reggelit, az éhség jön később, és nem lesz olyan elviselhetetlen. Ezen kívül reggelizik kedvenc könyve a csendes reggel, és egy csésze kávéval a kezében, sokkal kellemesebb, mint a korty semmit a munkába menet, vagy enni a munkahelyen.

6. Sport. Természetesen a nap folyamán, megtalálja több időt a gyakorlatokat, kivéve a reggel. De én arra a következtetésre jutott, hogy gyakorolja munka után még kellemesebbé, de ugyanabban az időben, és még gyakran figyelmen kívül hagyják a különböző okok miatt. És annak érdekében, hogy semmi sem akadályozza az objektív ok gondolkodni nehéz törölni reggel képzés.

7. Teljesítmény. Reggel, legalábbis nekem, a legtermékenyebb napszakban. Reggel, amikor semmi nem vonja, szeretem, hogy írjak valamit, majd ellenőrizze az e-mail, és a helyzet a blogjában. Reggel, az elején a nap, van idő, hogy végre sok esetben. És amikor este jön, nem marad ügyek, és nem tudok időt tölteni a családjával.

8. Idő hogy a kitűzött célokat. Van célokat? Mindenesetre, legyen. És nincs jobb alkalom, hogy vizsgálja felül, és tervet azok eléréséhez, mint reggel. Meg kell legalább egy dolog, hogy azt tervezi, hogy teljes a hét folyamán. Minden reggel meg kell, hogy maguk döntsék, hogy pontosan mit kell tennie ma, hogy közelebb kerüljünk e cél elérése érdekében. És akkor, ha lehetséges, meg kell csinálni, amíg a reggel még nem volt vége.

9. Az út dolgozni. Kevesen szeretik nagy forgalom az úton, nos, azzal az eltéréssel, hogy a tulajdonosok a benzinkutak. Kezd dolgozni a korai, hogy elkerüljék a forgalom csúcsforgalomban, kevesebb időt töltenek az utakon, mentés saját célra. Még jobb - menjen dolgozni kerékpárral. Vagy még jobb - az otthoni munkavégzést.

10. Dátum. Sokkal könnyebb, hogy gondoskodjon a találkozó elején, ha korán. Ha késik a találkozó között, nem festeni az első bimbózó. Épp ellenkezőleg, ha megjelennek kijelölt idő előtt, ez teszi benyomást tett rájuk. Ezen felül, akkor a felkészülési idő, hogy összeszedje a gondolatait.

Kapcsolódó cikkek