8 tipp, hogy hogyan lesz a felső blogger

A minősítés statisztikákat bloggerek és közösségek tartoznak a fő tetején. Értékelés bloggerek tekintették alapján az álláshelyek száma, hogy jött az első, az eltöltött idő böjt a felső és elfoglalják helyüket.

„Nemrég kitaláltam egy nagyon érdekes ötlet, hogyan lesz egy népszerű blogger. Impresszumegysége megvizsgált számos blogok, megértettem, miért lettek népszerűek, és hogyan lehet elérni ugyanazt a sikert.

1. Miért olvasol ezt vagy azt a blog? És mivel ez hozza meg néhány hasznos információt. Népszerű bloggerek írni érdekes, és ami a legfontosabb hasznos információt, ami összehozza őket a forgalom, népszerűsége, a tisztelet és a pénz. Következtetés: rendszeresen levelet érdekes és hasznos cikkeket és népszerűsége az Ön által megadott.

3. Rendezzük versenyeket, promóciókat a blog. A győztes kap egy pár dollárt, ha nincs pénz, akkor a szabad őrszem felülvizsgálatát. Bloggerek szeretnek részt venni, és beszélni az ilyen versenyek, hogy a látogatók, ami válhat az olvasók, és így növeli a népszerűségét.

6. Ismerjék más népszerű bloggerek. Kommunikálni, tapasztalatcsere.

7. Ne utánozza más bloggerek. Meg kell saját stílusát cikkeket írt. Az embereknek nincs szükségük még egy blog Shakin Dimka vagy Terekhova (nos, nem tudom, hogy ki az, így csak azt fogja hinni, hogy mi vagyunk a legjobb bloggerek - .. Megjegyzés az enyém), akkor kell valami új és friss.

8. kiszámíthatatlan.

Ez akkor válik igazán népszerű ez nagyon nehéz lesz. Ez egy hosszú folyamat. Munka és újra. Meg kell tanulni különbséget tenni a hasznos kritikát az egyszerű „zasyraniya” ötleteket. Elvégre mindig könnyebb kritizálni, mint tenni valamit magadnak. Lakom ebben, mert akkor letér az útjába, és nem válnak igazán népszerű blogger. "

Nos, valójában - azt kell, hogy eltérjenek a cikket, mert vége - két út, az alábbi kép is őket.


És most te jössz :) Az alábbi pontokat (és talán több) akkor használja az úton a dicsőség? Vagy talán, ezért azt használják a gyakorlatban? Ossza meg tapasztalatait :)

Prick cseng Churki puzatye- vannak tűzifa. Forgassuk bele a farakás, Banka istopit, Will-kőris. A kályha dobás Szilánkok és ágak, tüskék kifogástalan. Tiszta padok, seprű gőzöljük és talk. Szárnyalni szorgalmasan, óvatosan, finoman, Broom ravasz.

Ma vagyok egyenes lány álma a költő! Az én vad színű blokk nem gyakran a lélek. De úgy tűnik, ott jön egy pillanat, amikor a színek az élet szeretném fordítani a finomságok az élet, és ez az, amikor meghúzza a csipke! De ma szeretnék beszélni valami mást - a gyermekek érvelés. Ha megtenném.

Blades - damaszkuszi acél. A nyél egy foga gyilkos ezüst zománc, drágakövek és féldrágakövek. UPD1: Van egy levélre válaszul. „Jó napot! Kések ötvös család Koval és Kijevben. Lehetőség van.

Kapcsolódó cikkek