14 értékelés a Seremetyevo szokások Moszkva, Molzhaninovsky, Sheremetyevo autópálya, ow

Fighters elleni küzdelemben. Repültem Törökországba hetente turputevku. 9/28/16 visszatért, a Seremetyevo repülőtéren útlevél-ellenőrzés, elkezdte „harc és tanulságos.” Az a tény, hogy én vagyok az orosz, de született Groznijban, a Csecsen Köztársaságban, hogy mi van egy megfelelő bejegyzés az útlevélben. Az elején, én kínálnak az egész vallást, majd ment, hogy ellenőrizze az útlevelemet valódiságát. Ezeket azután kérdezte, hogy az összes pénzt töltöttem nyaralás vagy sem, miután elküldtem, nyílt szövegként (izgatott lettem. Következő ›

Szia, vett egy termék, hogy érdemes egy fillért sem, hogy 15 euró, megvette húgai, unokaöccsei, van 6 nővérek és 13. unokahúga, anyám anyja volt a hősnő, és ez az én hibám, egész került 4 órán tartott, a típus készült, megsértett, csak annyit mondani, attól, hogy adja meg az országot, a szégyen valami, úgy tűnik, anyám kapott egy érmet hiába volt szükség, hogy legyen.)

Azt kell, hogy egy jelet a vámáru-nyilatkozat az áruk kivitelét HÉA megerősítést. Hol találok egy mintát A kérelem kitöltését? Vagy (alkalmazás) felírható szabad formában?

Szeretnénk tudni, hogy a zip kódot küld a dokumentumokat.

Én a barátok és partnerek Kínában és bemutatott egy TV-monitor átló „42”. Szeretném, hogy azt a Moszkva. Szeretném tudni, hogy milyen dokumentumokra van szükség ezen a súlyt, és mennyit kell fizetnem, ha szükség van rá, hogy ezeket az ajándékokat, hogy az Orosz Föderáció? Köszönöm előre is a választ.

Szia, mondja meg, hol lehet kapni tanácsot vámkezelés bizonyos típusú termékek (digitális), és milyen dokumentumokat kell tenni, mivel ebben az évben, sok minden megváltozott. Paul (tel. 233-86-44, közvetlen)

Kapcsolódó cikkek