24 értékelés alapján mintegy mennyezet Gazdaság Moszkva, Nagatino kertészek, Varsó autópálya, 39

Mi történt a mennyezet és hogyan legyen, amire szüksége van! Hallgassa meg az ügyfél, és próbálja meg ezt, hogy örüljön. Teszi 1 szoba egy drága film, úgy döntött, hogy a hálószobában szebb, de a folyosón az eget fotó a mennyezet - nagyon eredeti, gyönyörű, háttérvilágítás, amit tanácsolták a mennyezet Gazdaság néz ki, nagyon eredeti és reális!

Van egy magánlakás javítást végeztek, amelynek felső határa a probléma az volt, ugyanabban a szobában, ott már zsibbad, és leesett egy darab vakolat. Először azt gondoltuk, hogy egy új vakolat és valami érdekes dolgokat a mennyezeten, mint a műanyag, majd úgy döntött, hogy egy álmennyezet, és nem bolondozás. Általában jöttek hozzánk „mennyezetek gazdaság” és 2 órán át, hogy ez a „plafon” a szokásos javítások! Nagyon gyors, és nem nagyon óvatosan leveled, húzta - a szépség, mint most.

Nagyon világos tervezési döntéseket tud, hogy példát szobájában. A férjem akarta bézs sztreccs fólia, és nem mutatják ki, kértem egy kis kísérletezés és ő rendelt. Magyarázat tervező fogott a mennyezet Gazdaság, egy nagyon eredeti világítás a mennyezeten, 2 szint és érdekes indián kiegészítők felvette, ami csak tökéletesen illeszkedik a belső keletre. Nagyon jó ízű, teljesen elégedett, még csak nem is álmodtam, hogy lenne kellemes mennyezet a szoba több, mint az összes többi dolog!

Szeretném kifejezni mély hálámat, hogy a menedzser, amit már sikerült eladni a rendszer kedvezmények rendszeres vásárlóinknak, és kap egy nagyon jó termék, jó kedvezmény! A harmadik alkalommal már figyelembe mennyezet, kiváló áron, de most a rendszeres kiváltott további 5% kedvezmény a mennyezet és a 50% -os kiegészítő! Egy kis persze, de még mindig nagyon szép, ők értékelik a rendszeres vásárlók, és nyitott a párbeszédre. Én biztosan újabb felső határt, sőt, még mindig a legjobb.

Azért választottam értem képzeltem a film 180 rubelt fényes, és mint egy kicsit drága, de ez volt a legtöbb szerény, semmi különös, hogy úgy mondjam. Akkor akartam venni, de megbotlott a cég „mennyezetek Olcsó”, az értékelés azokat tisztelték, nézett az ár - 145 rubel, ugyanaz a film, hogy néztem! Elrendelte, hogy az ára is házhoz szállítás volt. Általában egy kis fűrészt. A másik szobában vannak lefoglalva 180 rubel egy film, de már elegáns és sűrű matt film, amely minden 250 Következő ›

A mennyezet feszített nagyon szép és gyors, és a film már kiderült, sokkal olcsóbb, mint máshol, ezért úgy döntöttek, hogy írjon egy pozitív felülvizsgálatot. Jó, hogy még mindig vannak olyanok, akik egy kicsit középpontjában az ügyfél, ahelyett, hogy tépje le annyi pénzt, mint lehetséges. Áron 140 rubelt a film sikerült, hogy egy jó kedvezményt a kiegészítők, minden teljesen elégedett. By the way, egy jó film, ez az, amit értem a fényesség, mintha a tükörben.

Ár / érték arány nagyon jó, én egyetértek a korábbi véleményt. Ha van egy normális film 280 rubelt is nehéz találni, főleg a 300 skála minden ide 140 p. lehetőség van arra, hogy vegye fel a normál változat. Én személyesen vette magát matt fekete (nem tudom miért), a film általában hűvös, elegáns megjelenés. Persze, most már inkább volna barna, még könnyebb, nem sok volt a fekete a windows a szoba kicsi, túl sötét néz. Mégis az anyag a normális, az árak is, a telepítés gyors és ügyes -, akkor ajánlom!

Látom, hogy a kifizető a pénzt! A mennyezet a hálószobában és a hall megrendelt készült 2 db 1 napig, egy a matt fólia, a másik fényes - az eredmény egy nagyon tetszett, mind jól néz ki, az első szinten, hogy a fény a második bit és a világítás között dióda szalag - szépség, mint egy űrhajó. Dolgoztunk hosszú ideig, nem jól és pontosan, még namusorili semmit. Miután a annak érdekében, hogy a felső határt a szobában volt, pontosan 4 nap, nagyon gyorsan történt, nem is vártam, jól sikerült.

Kapcsolódó cikkek