3 negatív vércsoport

Anyám-in-3 neg. és in-law 2 Pos. A gyakorlat szült 3 gyermek, fiú, a terhesség mind jó, lehet mérgezés volt. Sok szerencsét!

Nem megijeszteni, de elviseltem nagyon nehéz.

Összeférhetetlenség lehet a helyzet, ha az anya Rh-negatív, sooooo ritkán lehet egy konfliktus a csoportban, itt egy részlet:
A konfliktus lehet, ha egy nő vércsoport 1 (0), és egy férfi - 2. 3. 4; ha uzhenschiny 2 (A), és a hím 3 (B) vagy 4 (AB); ha egy nő csoport 3 (B), és a férfiakban 2 (A) vagy 4 (AB)
Egyedül azt mondom, az első terhesség bármilyen probléma vele kapcsolatban az én negatív Rh most 20 hetes sem, de az antigén mennyiségét a vérben, feliratokat kiadó minden hónapban, antitesteket találtak még. De aztán megint nem hegyezte immunglobulin, vagy egyáltalán nem, akkor leszúrta, vagy gondatlanság a orvosok, de bizonyos funkciók nem találtam ki, amíg az általános, és vannak problémák nem mindig. Minden rendben lesz.

Igen nonszensz az egészet, és mi a szar pontosan 3! (-)? A probléma az, hogy ő posebe Rh negatív nők rossz kockázata miatt az antitestek jelenlétét, és a csoport itt nincs semmi, amit a két gyerek, a legidősebb 11, és! manyunkaya 4 mesyatsa.Pervaya mínusz az első plusz, illetve (a férjem első +). terhesség mind jól ment, Isten ments kazhdomu.Eto annak ellenére, hogy egy ilyen különbséget, és volt egy csomó stressz elején a második terhesség (hirtelen szívroham, apám meghalt korábban nem bolevshy, így ez volt a sokk lehet képzelni) .tak van: még a fenyegető vetélés nebylo nem mérgező, nem! antitest tesztek bizonnyal több, mint máskor, de ez minden! Tehát ne vezessen a mi csoport))). Mellesleg, olvastam valahol, hogy a tulajdonosok a harmadik csoport, Isten ments, esetek valamilyen betegség, az esélye a módosítás több, mint bármely más csoport .tak hogy hogyan!

Kapcsolódó cikkek