5. Termékek szépség, salatshop ♥ te

5 Szépségápolás

5. Termékek szépség, salatshop ♥ te

Natural - ez jó, de nem annyira, hogy ahelyett, sampon mosni a hajat, száraz mustár, és mossa csak kása. Nem tagadom, nagyanyja pénzt, hanem a szeretet korszerű termékek, hatékony, könnyen használható és szép csomagolás.

Ma az első öt közé:

5. Termékek szépség, salatshop ♥ te

1. Cor Szappan
Megpróbáltam sok különböző gélek az arcot, de egyik sem okozott annyi Ecstasy. Szappan azonnal lemossa smink, tisztítja és revitalizálja a bőrt. Az eredmény észrevehető után mindössze két hetes használatra. Ideális azok számára, akik a nagy pórusokat, és a tendencia, hogy kiütések. És persze, nem parabének és nátrium-lauril.

5. Termékek szépség, salatshop ♥ te

2. fogkrém R.O.C.S Bionica
Elérhető a Moszkva, megpróbáltam különböző „helyes” fogkrém. „Bionika” nyert az ár és a minőség. Szinte az összes hozzávalót ehető. A paszta nem tartalmaz fluort, lauril abiotikus és antiszeptikumok.

5. Termékek szépség, salatshop ♥ te

3. Clay "ghassoulite" Face
A kozmetikai Clay - nagy maszk minden bőrtípusra. Ő kisimítja, felfrissít, kisimítja és hatékonyan tisztítja. Ez birkózik jól a pigmentáció a bőr és összehúzza a pórusokat. A gyógyszertárak gyakran értékesített porított agyagot. Ez kék, fekete, zöld. Mindent megpróbáltam, és a hatékonysága a vezető vulkáni agyag „ghassoulite”. Plusz, vízzel keverve, ez lesz kellemes krémes állag.

5. Termékek szépség, salatshop ♥ te

4. Cream Amala
Nem tudtam ellenállni, hogy vásárolni valamit Amala termékek nagyrészt a csomagolás, hanem a nagyon krém váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Egy szép, könnyű szerkezetű, gyorsan beszívódik és jól keretei miatt. Bőr után puha és sima. És szép, hogy a fürdőszobában krém gyártók, amelyek használjon szerves összetevőket, biológiailag lebomló csomagolás, és határozottan támogatja a gazdálkodók.

5. Termékek szépség, salatshop ♥ te

5. Szezámolaj
Szezámolaj táplálja a bőrt, nagyon jó, én különösen szeretem használni, ahelyett, hogy krém a láb. Továbbá, szezámolaj jó az ízületek - ez táplálja a szöveteket, eltávolítja a méreganyagokat, enyhíti a fájdalmat. Ayurveda, akkor ajánlott a arthritis. Azok számára, akik néha fájó térde rossz időben, vagy kellemetlen érzés a térd edzés után, szezámolaj lehet kiváló helyettesítő gyógyszertár kenőcsök.

Hol lehet vásárolni:
Fogkrém - sok gyógyszertárakban, valamint a „Auchan” és „A hetedik kontinens”.
Cor termékek és Amala - a Cosmotheca üzletekben.
Clay - megrendelhető a gyártó honlapján. Eladta több online áruházak.
Szezámolaj - az „indiai fűszerek”. in-store "Amrita", vagy az üzletekben.

Kapcsolódó cikkek