27 értékelés a riasztási Moszkva, Don Shabolovka Street, 34, a

Anélkül, kuponok és kedvezmények nyaktörő ezen a klinikán nem valószínű, most valaki más sétál. Szivattyúzás pénzt és a korai szolgáltatás. Vagy aki nem javasoljuk a telepítését implantátumok a klinikán. Amint a felülvizsgálatot. Figyelni erre. A otvetku azonnal gázol egy csomó pozitív. Ez már tesztelték. Mindezen idő alatt, hogy megváltozott egy. A név a klinikán. Az adócsalás valószínű.

Ők jól vannak, de a töltött idő minden látogatás nagyon sok, lehetetlen még megközelítőleg kiszámítható, és tervezi, bármi mást ezen a napon. Az orvos hiányzik az elején vétel. Akkor jött a megbeszélt időben, és akkor ülj várva sokáig. Aztán írt a honlapján munka közben akár 21 órán keresztül. A valóságban azonban kiderül, hogy az orvos csak oda délután.

Telt kezelés és protézisek a riasztási és rokonok hoztak magukkal. Minden magas szinten. Hozzáértő és megbízható. Nagyon boldog! A gondos megközelítés, a hozzáállás jó és készséges. A mi korunkban, nem gyakran látható a kórházakban. Igen! És ami a legfontosabb ne héj, mint sok kereskedelmi létesítmények. Minden tisztességes és demokratikus. Jólét és a siker!

Jó klinikán! Nem szeretem a hangzatos szavak és Ohoven, mérgezés anyagokat, de a klinikán Alert tényleg nagyon jó, tisztességes szintre. Szeretek itt minden. Különösen abban, hogy minden munkát kell végezni hatékonyan és gyorsan.

Voltam egy fogadáson ma a fogorvosnak fogfájás vad. Nagyon boldog vagyok. A megkötött egyáltalán nem fáj. mint a klinikán. Nagyon hangulatos. udvarias személyzet. Köszönöm.

Köszönetemet Sheriev Alekszej Pavlovics. Az ortopéd első két foga, úgy döntött, cirkónium koronák. Sami koronák készen áll a következő napon, a fogak nem megkülönböztetni az igazi. Egy igazi mester! Köszönjük!

Jó klinikán! Nem szeretem a hangzatos szavak és Ohoven, mérgezés anyagokat, de a klinikán Alert tényleg nagyon jó, tisztességes szintre. Szeretek itt minden. Különösen abban, hogy minden munkát kell végezni hatékonyan és gyorsan.

Én csak elégedett a személyzet. A lányom nagyon fél, az orvosok, nem tudta meggyőzni. Clinic orvosok azt találták, hogy ez a megközelítés, hogy úgy döntött, hogy lesz egy fogorvos)))). Köszönöm nekik mindent! Fiú nem pecsét - is teljesül. Még mindig várja a nap le, hogy köze van a fogát. Úgy döntöttem - csak ott. Borzasztóan unalmas anya, és fél óra biztos „zsarnokság” a rendszergazda, ami egy udvarias és kedves (és őszinte))) mosoly, válaszolt minden kérdésemre. A klinika, amire szüksége van. további ›

Kapcsolódó cikkek