34 értékelés a erkastom stúdió Moszkva, Zyuzin Kerch Street, 13, p

Szeretném megköszönni a személyzet Erkastom-Studio a figyelmes és profi hozzáállás! Clinic nagyon ajánlom. Ő kezelte Dr. LCA Baykulovoy MD Külön köszönet neki az én egészséges fogak és a szakmaiság! Mi volt takarítás, fogszuvasodás és hentesáruk 4 eltávolítjuk problémás felső bölcsességfog. Modern eszközök és anyagok, ami nagyon szép. Nagyon tetszett nekem egy szívességet. Az idő fogja megmondani persze, de az biztos, hogy én vissza fog térni hozzád a jövőben! Kívánok minden jót!

Régóta folyik írja meg a véleményét a hálaadás, de minden kéz nem érte el, és ez nem az én stílusom, hogy siet az értékelést embereket és helyzeteket. De azt hiszem, hogy most azt mondhatjuk, hogy nyilvánosan Boris G. - jó orvos, egy ritka ritkaság a valóság. Már egy pár éve, mi bánt vele, tettem tömések (akár biztosítás) nem volt a legkönnyebb fogpótlás, gyermek-serdülő kezelt, kezelt barátok és ismerősök. Minden negatív pont. Tömések és fogpótlások ára, altatás. további ›

Találni egy jó fogorvos nem csak a mi korunkban. Szeretném megköszönni Tegniryadnovu Boris Gennadievich. Minden kinevezés értem, a pozitív érzelmek. Ő nem csak egy jó orvos és egy profi a saját területén, hanem egy nagyon jó humora van. A kezelés egyszerű - felejtsük el a rémtörténetet gyermekkori fogorvos. Ellátja az összes eljárást, anélkül, hogy a buktatókat és felesleges válás (annyi szeretnék csinálni). Azt tanácsolom mindenkinek.

8 éves vagyok rendszeresen beteg a klinikán. Szeretném megköszönni a személyzet a figyelmes magatartást és a szakmaiság. Külön köszönet Dr. Boris Gennadievich Tegniryadnovu. Egy orvos Isten! Ezalatt az idő alatt nem csak a meggyógyult, és helyreáll a fogam, de a kezelés után elállt attól félek, hogy elveszíti az eszméletét, a fogorvosi székben.

Őszintén köszönöm a csodálatos orvosok a fogászati ​​klinika Kerch Malakhov Vladimir Ivanovics nagy szakmai, figyelmes és barátságos hozzáállása a mélyen meghajolt. És szeretném megköszönni a személyzet barátságos hozzáállása a klinikán. Üdvözlettel Libina Irina Ivanovna.

Az első alkalommal került a biztosítási több mint 5 évvel ezelőtt, és nagyon örült. Azt továbbra is járni egyedül ebben a klinikán: Ár - Minőség - A ház mellett. És azt javasoljuk, hogy minden. Anya, testvér, férj, barát és gyermekeik és nem kezelik, és van egy protézis. Minden nagyon tetszett. Igen, a férjem volt a protetikai szövődmény (allergiás reakció a lövés), de az orvosok nagyon figyelmes, mindennap telefonált, érdekli az egészségügy, némi munkát végeztünk ingyenes. Nagyon kedves és segítőkész. további ›

Az először használtam a fogorvosi szolgáltatások LCA programot. A listát a javasolt cégek becsületes, nem tetszett - a bölények és központja esztétikai fogászat retteg az értékelés (by the way, egy munkatársunk felé fordult - a vélemények igaznak bizonyult), azt hiszem - nos, mindent, vagy maradok fogak nélkül, vagy kell menni kell kezelni általában a díjat. De Erkastom ment kollégám, elégedett volt, és úgy döntöttem, hogy egy esélyt. Alkalmaztam ugyanúgy, mint ő, hogy Boris Gennadievich Tegniryadnovu. Tudok. további ›

Szalonképes külsejű kórházba, de működött. Azért jöttem, hogy megszűnik a biztosítás, és a fog gyógyítható, és nem kell, hogy részt vele. Szép, orvos, bocs névre nem kérte, hogy gyorsan és pontosan beállítható a pecsétet a nehéz egy bölcsességfog.

Én kezelt ott LCA. Először is, egy kicsit félek, hogy a klinika turistaosztályon, de a dolgozó orvosok vannak nagyon jó. Ő kezelték Shahabutdinova S. E. Ahmedamova DA mind nagyon figyelmes és tegyen meg mindent alaposan. Nem válás, nincs pénz, sok az ügyfelek ott, és láttam, hogy sok rendszeres vásárlók. Általában azt javasoljuk, hogy minden, nagyon elégedett vagyok azzal az orvosok munkáját ezen a klinikán.)

Ő fellebbezett a „ERKASTOM STUDIO” ajánlásai alapján szeretteit, azt mondta, hogy a munkát végzik hatékonyan, olcsón és a lélek. Valóban minden történik a magassága, megyek boldog, és mosolyog. :) köszönöm a személyzet, különösen a fogorvos Tegniryadnova Boris Gennadievich és asszisztens Galina! P. S. Ha azt szeretnénk, hogy boldog legyen, és mosolyog, mint én, menjen a „EKASTOM Studio” és nem fogja megbánni.

Hello mindenkinek. Az én történetem kezdődött az iskolában. A fog teljesen megsemmisült, volt egy falat. És éltem, és tovább, de 6 év után vadul kezdett fájni, mit mondjak, nem aludt éjszaka. Fogorvosok I, mint a legtöbb, félek kábultság, szolgáltatás Oroszországban Szovjetunió ma is él. Három álmatlan éjszakák már „kirúgták” kollégák a klinikán Erkastom, esett Boris Gennadievich Tegniryadovu. Ő nem csak profi, ő Isten ajándéka! Ő umnichka, udvarias és előzékeny, de a legfontosabb dolog. további ›

Amikor a fog beteg volt. Azért jöttem, hogy a klinikára, és megtudta, hogy van a világon egy ilyen csodálatos orvos, Boris G. Tegniryadnov. Megyek vele hosszú időt a családjával, és nagyon boldog. Dr. arany kezét, érzékeny és figyelmes karakter, egy profi Istentől.

Azt akarom, hogy írja meg a véleményét a fogászati ​​Erkastom stúdióban. Gyönyörű klinika, elfogadható áron, barátságos személyzet és a modern berendezés. Az orvosom, Ksenia V. - kellemes beszélni az emberek, nagyon barátságos és udvarias, és nagy szakember. Ez volt a sok klinikák és van valami összehasonlítani. Öt éven át, ott van a feleségem és a gyerekek kezelik csak az orvos, aki egyben a családi hozzánk.

Sürgősen szükség van egy klinikára. Nagyon beteg fogat, akkor el kell távolítani. Nem volt idejük keresni, és a kereső lekérdezést gépelt, véletlenszerűen kiválasztott Erkastom stúdióban. Nem tudom elrejteni a rendelet a sors, vagy született szerencsés csillagzat alatt, bejutott a gondoskodó kezében az orvosok ezen a klinikán. Tettem az eltávolítását a foggyökér, és én is dobja ki a gondolat, hogy mi történne, ha mentem a kevésbé profi fogorvosok. Dolgoztam nekem egy csoportja orvosok, klinika személyzete támogatja, és a rendszergazda mosollyal. további ›

A személyzet - teljesen igaz! Miután az állami intézmények - az ég és a föld. hatóságok a közelmúltban fel egy kemény követelmény - mindenki, aki képviseli a céget fehér mosoly. Nem voltam tisztában azzal, hogyan is történik egyáltalán - az úgynevezett „Erkastom-Studio” felkészülve arra, hogy én lennék ideges morgás - Mi vagy te kemény. Menedzsere a „Név” Nagyon barátságos minden magyarázható egy találkozót. Az orvosok is tökéletesen működött. Azt ajánlom! :)

Régóta gyötörte - kezelt caries elülső fogak. Gyönyörű tömések nem tesznek ember volt az érzésem, hogy vagy én indított ügyben, akár a kezében orvosok nem ott nő. És kiesett és így tovább! És csatlakozik előzni! A negyedik jött Erkastom. Mit is mondhatnék - nagy! Elegáns helyreállítása, nagyon elégedett.

Fogfájás. Nos, úgy tűnik, egy ilyen szerencsétlenség történik, hogy mindenki - a helyzet szinte haza. Mint becsületes állampolgár, rendszeresen fizet adót, elmentem a klinikára. Kétórás várakozás megengedett az irodába. Néni, tompította a maszkon keresztül burknuv valami homályos, lusta ásni mélyebbre a szájában. Mit gondol? Ill erősebb! Csökkent a hit az állam, az úgynevezett egy magánklinikán (itt). A vizsgálat után azt mondta, hogy a klinikán elfelejtette, hogy tiszta az egyik csatorna. Három nappal szenvedett, mert a gondatlanság. Hála az orvosok Erkastom-Studio”.

Saját természet adományozta jó adatokat elvben - ez a szám normákat. Büszkék lehetünk az, az ember azt mondta, túl, a táska nem szükséges. Az egyik probléma - a fogak egy vonalban felfelé. Mint egy gyerek a gondolat, hogy egy lemez csendes horror - stalnozubaya! Mi ugratta. És az utóbbi időben úgy döntött, hogy javítsa ki a hibát))) Köszönöm szépen, örülök. A férje boldog))))

És itt vagyok, alapvetően. gyermekgyógyászati ​​fogorvosok biztató. Lányok, nem hallgat senkire - csak itt! Én vagyok az Okhlamanov amíg a klinikán húzta elhasználódott, kimerült. Van még a folyosón kezdett op. És akkor „mint szúnyogcsípés”, és minden! Nincs könny, nincs panasz, nincs hisztéria - egészséges fogak. Nagy!

Jó napot! Szeretném megosztani a negatív tapasztalatok vándorlás a klinikán. Megvan a sebész Morozov, középső nevét, sajnos, elfelejtettem. Erre azért volt szükség, hogy távolítsa el a daganat a fogat. A konzultáció során viselkedtem nagyon helyesen, nem hallgat, nem érti a problémát, meg a téves diagnózis a meglévő pillanatfelvételek, ingerlékeny és durva. Ennek eredményeként, nem volt hajlandó a műtét. Alapvetően mi örültem t. Hogy. A szakmaiság a gyenge. Igen, a legfontosabb dolog, elküldött, hogy tanulmányozza az ügyemet az interneten.

Barátok, akkor is, ha nem ismeri az irodalmi stílus, és nem képesek megérteni, hogy ez nem olyan nehéz meghatározni, milyen szöveget kell dicsérni írt egy és ugyanaz a személy, akkor nem palites dátumok, a gyermek jobb, esküszöm ! Nem kevesebb, mint 10 darab egy nap alatt! Hogy lehetsz olyan szerencsés, hogy befut ilyen érzékeny vásárlók.)))))))))))

Szeretném megköszönni a személyzet Erkastom-Studio a figyelmes és profi hozzáállás! Clinic nagyon ajánlom. Ő kezelte Dr. LCA Baykulovoy MD Külön köszönet neki az én egészséges fogak és a szakmaiság! Mi volt takarítás, fogszuvasodás és hentesáruk 4 eltávolítjuk problémás felső bölcsességfog. Modern eszközök és anyagok, ami nagyon szép. Nagyon tetszett nekem egy szívességet. Az idő fogja megmondani persze, de az biztos, hogy én vissza fog térni hozzád a jövőben! Kívánok minden jót!

Régóta folyik írja meg a véleményét a hálaadás, de minden kéz nem érte el, és ez nem az én stílusom, hogy siet az értékelést embereket és helyzeteket. De azt hiszem, hogy most azt mondhatjuk, hogy nyilvánosan Boris G. - jó orvos, egy ritka ritkaság a valóság. Már egy pár éve, mi bánt vele, tettem tömések (akár biztosítás) nem volt a legkönnyebb fogpótlás, gyermek-serdülő kezelt, kezelt barátok és ismerősök. Minden negatív pont. Tömések és fogpótlások ára, altatás. további ›

Kapcsolódó cikkek