40 év után, a csillagok is elismerték, a film Mimino kell szűnnie nem emlékszik Kikabidze

Elena Proklova (Larisa, kísérő)

Sok barátom azt mondják, hogy az ilyen filmeket nem távolítják el, és hálás érte. De én magam csak két hónappal ezelőtt. Igen, igen! Ne lepődj meg: a többi film nem láttam, hogy ezen a napon. Nincs elég idő volt egy másik életet. És itt egyszer 02:00 Elhatároztam - ez az én időm, hogy „Mimino”! Ez volt a nagy öröm: mindent elkövetnek a íz, jó humorral. De sírt: a könnyek feltörő, amikor meglátta a barátai mentek, különösen Frunzik Mkrtchyan, akivel jó barátok tett a forgatáson. És a film maga szomorú.

  • 40 év után, a csillagok is elismerték, a film Mimino kell szűnnie nem emlékszik Kikabidze

Fotó: keret a film „Mimino”

Saját légiutas-kísérő, és a pilóta nem tudott kapcsolódni az utolsó, mert a telek fogant, mint a példázat, és nem a valódi történetet az adott karaktert. Úgy beszél a szerelem az ő otthonában, arra a helyre, ahol született, nem számít, milyen szép valami kívülről. Ez a film nem a sorsa a karakterek, és lelkük, és ez kicsit más történet. Egy film a jó, hogy él minden ember szívében, és milyen áldás, ha lehet mutatni.

- A Buba (Vic Kikabidze - Megj. „Antennák”.) Láttam nemrég Örményországban, ahol volt az esküvő, és egy jelenet benne elkötelezett a film. Danelia nagyon szeretek, és kívánok neki jó egészséget, hogy neki kell foglalkozni most, ahelyett, baráti találkozó. Ez meglepően tehetséges rendező és egy személy.

A film Frunzik Buba, hogy a Larisa az első időpontban kellene meghívást a színház, de nem egy étteremben. Én is úgy gondolom. Étterem - fiziológiai történet: éhség, jóllakottság. És az emberek lelke van közelednek egymáshoz az első, és akkor ünneplik az étteremben. A színház nem feltétlenül nagy, mint mi, akkor választhat az ő képessége. Miután hagyjuk, hogy menjen az étteremben, különösen, ha az az előadás tart, és a büfé nem dostoyal szünettel.

Marina Dyuzheva (Svetlana G. ügyvéd)

- Nem vettem észre, hogy én részt vesz néhány nagy filmek marad évtizedekig. Ez a helyzet, ha a grúzok, örmények, orosz zsidók voltak barátai a közhely egymás között. Éltünk. Persze, büszke vagyok, hogy én csinálok meg Danelia, de filmet nézni, nem igazán értem élvezeteket. És most megosztani velük, és nézni minden alkalommal jelenik meg. Nézek szívesen, és az ajkaim nyúlt egy mosolyt. Amikor a Szovjetunió összeomlott, úgy gondoltuk, hogy minden marad, nos, nem lesz más állapot, de kiderült, hogy a legnagyobb ellensége - az egykori legjobb barátja. Azt nem tudom, hogy ők előre látták valamit, vagy csak bérbe a filmet, ami nyomja a Top Ten. Aztán egyszerűen szeretett, és most az emberek ülnek és nosztalgikus.

  • 40 év után, a csillagok is elismerték, a film Mimino kell szűnnie nem emlékszik Kikabidze

Fotó: keret a film „Mimino”

- A filmben az ügyvédem neve Svetlana G. - így hívja Danelia és lánya, és ő is egy ügyvéd. A legtöbb általam javasolt soha nem akartam lenni: játszik a színpadon, vagy egy film, azt mögé a karaktereket, és a szeretet, hogy az árnyékban, és általában én zárkózott ember az életben. És mert a zárt jellege, sajnos, sem a partnerek a film, amit nem felelnek meg.

Azt kívánom, hogy az olvasók, akik nézni a filmet negyvenedik évben, észre, hogy ezen a területen volt lehetséges, ezért lehetőség lesz béke a népek és a teljes hiánya antagonizmus az emberek között. Talán nem kellene menni sehova, és ez jobb, hogy megpróbálja újra összerakni, hogy mi történt.