Vacancy „Sales áruház kozmetikai mágnes (járás Uktus Street

26 100-28 600 rubelt irreleváns Job

Jekatyerinburg, 29 Roshchinskaya

„Magnit” - a legnagyobb kiskereskedelmi hálózat magyarországi üzletek száma és az értékesítés. Ma az alkalmazottak száma a Társaság egyenlő a lakosság a magyar város közepén - 260.000 fő. Minden héten, a kiskereskedelmi lánc „Magnit” megnyitja mintegy 300 új munkahelyet teremt.

Ez a gyors fejlődés a hálózat biztosítja a munkavállalók különböző szakmák - eladók, az áruk, közgazdászok, bankárok, vezetők, szakértők emberi erőforrások, az információs technológia, logisztika, a vezetők különböző szinteken, és még sokan mások.

Minden évben több száz vezetők különböző szinteken van szükség Company - egy dinamikus hálózat fejlesztésére lehetőségeket nyit az energikus, lelkes és keményen dolgozó személyzet.

feladatai
-Áruk értékesítése;
-Tanácsadás a vásárlók;
-Állandó jelenlét tartományban a kereskedési teremben.

követelmények
-A tapasztalat az az osztó helyzetben üdvözlendő;
-Üdvözöljük a tudás terén a dekoratív kozmetika;
-PC-felhasználó;
-Jó tanulási képesség;
-interperszonális készségek;
-Az illetékes beszédet.

feltételek
Amit kínálunk:
-Menetrend 2/2, 12 órás nap
-A hivatalos fizetések;
-Vállalati nyugdíj terveket;
-Vállalati képzés;
-Szakmai versenyeken.

Köszönjük érdeklődését cégünk. Önéletrajz akkor tekinthető legfeljebb 14 nappal a kézhezvételt.
Ha a tapasztalat és kívánságait megfelelnek a követelményeknek, és képességeit a cég - kapcsolatba lépünk Önnel a megadott elérhetőségek.
A válaszadás elmaradása két héten belül azt jelenti, hogy sajnos jelenleg nincs megfelelő betöltésére. Ebben az esetben a CV kerül adatbázisban tárolt, és ha megfelelő üresedés lesz a jövőben, mi kínálunk neked ellenőrzésre.