Hogyan nyerjünk a dominó - stratégia játék a dominó - társasjátékok

Szabályai szerint a játék, minden játékos kiválasztja hét zárt, és összekeverjük egymással dominó. és a további cél a játék válik mutató mindkét csont 6: 0 6: 0, ami egy win-win helyzet.

Ha van egy csont készlet két kétágyas, akkor a jogot, hogy a táblán két kettős vagy egy kettős menteni tartalék, amivel a második. Az első megy a játékos, aki a csontot, egy 1: 1. Ha játszani négyen, a helyes utat dominó lesz az első játékos az óramutató járásával megegyező irányba, hogy a második, a harmadik és a negyedik.

Ki a csont, hogy a következő során az előző csont hozzátapadhatnának következő. Ha a csontot 6: 6, majd 0: 0, akkor megnyeri a játékot, rangot kapott általános. Kiállító csak egy csont 0 0 ad egy tiszti fokozatával. Így a taktika a játék kell a vágy, hogy a rangot általános vagy tiszt, és így egy nyerő helyzetben ami egy ilyen lehetőséget.

Annak ellenére, hogy a megállapodások a játékosok között tilos a játékszabályokat, akkor előzetesen egyeztetni partnerével néhány jeleit vagy képez tipikus viselkedést bármely játékhelyzetekhez, valamint figyelemmel kíséri a viselkedése a többi játékos.

Minden fordulóban a játék, próbálja megjegyezni a lépéseket az ellenfelek, valamint a partner mozog. Ha játszani négy, akkor is el kell döntenie, hogy pár egy partner lesz a játék vezető. Miután meghatározták a vezető, de nem újra a játék - a vezető változatlanul kell hagyni az egész párt.

Nézze meg a csontokat ellenfelei, megpróbálja kiszámítani a helyét a győztes páros 0: 0 és 6: 6. Ha az ellenfelek gyakran kimarad, vagy nem mozog játszott nagy csontok, növeli az esélyét a „hal”, ami oda vezethet, hogy a veszteség az ellenfelek.