CSZKA Moszkva legyőzte a „Real” a mérkőzés a harmadik helyért Magyarország Kosárlabda

Iroda verte Madrid "Real" (94:70), kosárlabda CSKA harmadik helyen végzett Euroliga.

Az egész 40 perc, CSZKA sosem hagyjuk ellenfelét, hogy terjesszen elő. Sőt, szinte az egész meccs, ők kétszámjegyű előnyt. Két legsikeresebb csapat a szezonban idegesen kezdte a játékot a kezdő 5 perc beírni csak 10 pontot (7: 3 javára CSKA). Majd a „Real” kétszer csökkent a különbség a „-2”, és a vége felé az első negyedévben a CSKA könnyedén mentek előre. Kevesebb, mint két és fél perc, tettek egy csipetnyi 9: 1 az első alkalommal, és a „10” (18: 8). És, hogy megtörje a csapat ment az eredmény 23:10. Sőt, a játékosok a „Real” csak kétszer kapott, hogy játsszon, és kenjük meg az összes 7 Az õ három-mutatók.

A következő két időszak véget ért a döntetlen. A második CSZKA vezetett "21" (41:20!), De aztán egy percen belül kilövellés kihagyott Madrid 8: 0. De már a harmadik „Transformers” Megpróbáltam egy ellenfél háromszor csökkentette a különbség a 8 pont, de több hadsereg férfi nem engedte.

Az utolsó negyedévben a spanyol klub maradt majdnem 6 perc. De CSZKA a végén lett teljes ellenőrzést a helyzet. Az utolsó szakasz a mérkőzés hadsereg csapata nyerte 13: 3, így az állás zúzás „24”.

Érdemes megjegyezni, hogy megmutatta CSZKA kosárlabda csapat, amely hiányzott az elődöntőben a „Olympiakos”. CSKA készült 21 gólpassz, és csak 6 játékos a csapat szerzett kétszámjegyű pontot - Kayl Hayns (14), Nando De Colo, Aaron Dzhekson (13), Vitaly Fridzon, Cory Higgins (12) és Andrey Vorontsevich (10) .