A második rész a németek hatalmas Mexico célok és a legjobb pillanatok

• Miután a győzelem Mexikó (4: 1), a németek fog játszani a döntőben a chilei, a mexikóiak a mérkőzés a harmadik helyért - Portugália. Mindkét játék kerül sor vasárnap
  • Az egyetlen cél a mexikói válogatott szerezte Fabian lövés a 30 méter
  • Németország elvesztette egyetlen 21 elmúlt mérkőzések 13 ilyen játékokat játszott a németek nullára
  • Haver Ernandes játszanak a mérkőzésen, annak ellenére, hogy előestéjén sérülés
  • Leon Goretzka tervezték a leggyorsabb kettős történetében a Konföderációs Kupa

1: 0. 6 perc játék után a német válogatott Gorecki nevek jönnek elő, és váratlanul sikeres találat a sarokban.

2: 0. Két perccel később Gorecki fut újra és újra megüt azonnal. Dupla és Gorecki megy a legjobb pontszerző (3 gól).

Mexikóiak hogy Ter Stegen, hogy két menti hét másodperc.

Javier Hernandez már kevesebb, mint egy másodperc, hogy a döntést, és egyetlen gombnyomással. Ő majdnem mindent rendben.

Mexikói védő inger gyorsítja Werner, aki elveszíti az irányítást, és keni rúgás.

3: 0. A 70. percben Németországban nincs ereje ünnepelni célokat. Timo Werner befejezi a játékot.

Jimenez csapás tényleg mindent megváltoztathat.

3: 1. Marco Fabian lehámlik 30 méter. A cél, amelynek Szocsi fog beszélni évtizedek óta.

4: 1. Német Amin Younes szerezte átadását követően Emre Jana és nyugtatja a válogatott Mexikóban.

Fotó: RIA Novosti / Anton Denisov

Teljes statisztikája a mérkőzés Németország - Mexikó - itt.