43 Responses for Efrement a Solnechnogorsk, Sovetskaya utca, 7

Nem értem azok, akik rossz véleményeket írnak egy ilyen csodálatos orvosról Ivan Ivanovicsról! Volt egy félig behúzott bölcsességfogam. Az eltávolítás az egyik legnehezebb. Korábban több fogorvos volt Moszkvában és ott nem volt hajlandó eltávolítani egy ilyen bonyolult fogat! Egy évvel ezelõtt megkínozták, amíg a gumi kezdõdött és nem szenvedett többet. A dacha-ban voltam, és úgy döntöttem, hogy a Solnechnogorskban találom a fogászatot, alacsonyabb áron. Először beléptem az Efrement-be, volt fiatal orvos. Legközelebb ›

Az összes negatív vélemény nem valódi, a klinika szuper-duper. Minden családot kezelünk, nincs panasz. Mindenkinek tanácsot adok.

Több mint hat éve foglalkozunk ezzel a klinikával az egész családdal. Nagyon elégedett a munkájukkal! Nagyszerű csapat, amely gyorsan és hatékonyan működik!

Kiváló klinika, szakképzett orvos, tapasztalt. Mindig válaszoljon a kérdésekre, segítsen, ha maradnia kell, nem kérdés.

Két nap volt egy fog (bölcs). 10 perccel a hívás lezárása előtt regisztráltam (látom a 3. évet) Ivan Ivanovich, Isten tiltja, késett. Általában a fogat gyorsan és pontosan eltávolították! Meg vagyok elégedve. Mindenkinek ajánlom!

Sötétség, minden rossz értékelés,) az egész családot kezelik - kiváló orvos és klinika! És a koronák teszik és tömítik, és eltávolítják a fogakat - gyorsan, minőségi szempontból, "válás" nélkül. Elmentem és csak itt fogunk járni!

Csak rémülten érkezett, miután elolvasta a negatív véleményeket ezen az oldalon - sok éven át Moszkvába jártam, és tovább utazom. Az orvosok nagyon figyelmesek és professzionálisak (főleg Ivan Ivanovics), a mínuszok egyáltalán nem vették észre, bár lezárták őket, és koronákat helyeztek el. A moszkvai magánklinikához képest - az árak nagyon ésszerűek.

A fogaimat még nem állították be, de mindeddig szeretek mindent, és remélem, hogy néhány hét múlva újra visszatérek erre a helyre, és írom, hogy minden szuper, kényelmes, kényelmes és szép. Mindenkinek jó egészséget kívánok!

Kapcsolódó cikkek