19 találat a következőhöz: Bolshevik at москва, красносельский, каланчёвская улица, 17

Nem értem, hogy mások hogyan látták "minőségi szolgáltatást". Frank durvaság az eladók részéről (Komsomolskaya áruház) a vevő felé. Nincs figyelem, gördülő szemek, halkan sóhajtottak. Kívánt esetben az eladó sokkal többet tudna eladni. Én csak nadrágra korlátoztam magam, és soha többé nem jelenik meg itt. Az ár alacsonyabb, mint a többi márka, hanem a minőség is. Massimo Dutti nadrág 7000 p. itt - 5500 rubel. (de nem hiszem, hogy összehasonlítanák a márkák minőségét?) Ne felejtsük el hozzáadni 800 p. az illeszkedéshez, hogy mindig. Legközelebb ›

A bolsevikkii stúdióban volt egy olyan zaklatás, hogy rendeljünk kabátot. számítottak az oldalukon kijelölt "egyéni" megközelítésre. Csak akkor, ha kabátot viseltek, a hátsó részükön észrevettek érthetetlen ráncokat a karfa és az ujjaik területén. A főtervező Nina. Ne tűnjön el, ezek a hajtások, vagy ha a kabátot eltávolítják, vagy amikor a kabát kopott, még rosszabbá válik. Nina azt mondta nekünk, hogy így kell lennie. Nem világos, vajon azt hiszi, hogy az emberek még nem látták, hogy más kabátokat varrnak és ülnek? Szörnyű műterem. Egyedi. Legközelebb ›

Azt akartuk nézni, látni és a stressz lehet a jövőben, hogy vesz egy öltönyt az esküvő és az összes többi tulajdonság (ing, nyakkendő, öv, és így tovább.) Úgyszólván bolsevik volt az egyik lehetőség az üzletek, amelyek úgy tervezte, hogy hívjon. Menjünk a boltba folyón, gyere mondani, hogy mit akarunk, milyen színű, gyorsan felkapta, és a színe és mérete, egy elme jó minőségű ruha, gondolta, hogy lakjanak ez a verzió, de még mindig akart menni összehasonlítani a többi bevásárló listát. Amint. Legközelebb ›

Jó napot. Örülök, hogy sok pozitív visszajelzés, de vannak megjegyzések a termékeiről. Vasalás nadrág nem könnyű. Lehajoltak kialakultak, valószínűleg a vágás nem minden tökéletes. Szomorú, hogy ugyanaz a probléma történt néhány évvel ezelőtt. Most megismételték a vásárlást, és meglepődtek, hogy az élet áll, a minőségellenőrzés nem változik. Galina.

Az anyagok rendesek, idegenek. Varrás a jó, mint mindenütt! Még a kínaiok is jól varrhatnak. Most valahogy kikerülnek, de kísérletük alig észrevehető az általános háttérrel szemben. És az árak! A legfontosabb dolog az árak! A legtöbb külföldi márka ennek a minőségnek. Kasharel dzsekik 10 ezer rubelből. hasonló a bolsevik 12 ezer rubel. Orosz népszerűtlen kanál a nemzetközileg támogatott francia cég ellen. A topshopban 3 ezer rubel öltönyt látott. ugyanolyan minőségű gyapjúból. Miért az orosz gyártók az oroszokat egyszerűen gazdag dumbassnak tartják?

Nem értem, hogy mások hogyan látták "minőségi szolgáltatást". Frank durvaság az eladók részéről (Komsomolskaya áruház) a vevő felé. Nincs figyelem, gördülő szemek, halkan sóhajtottak. Kívánt esetben az eladó sokkal többet tudna eladni. Én csak nadrágra korlátoztam magam, és soha többé nem jelenik meg itt. Az ár alacsonyabb, mint a többi márka, hanem a minőség is. Massimo Dutti nadrág 7000 p. itt - 5500 rubel. (de nem hiszem, hogy összehasonlítanák a márkák minőségét?) Ne felejtsük el hozzáadni 800 p. az illeszkedéshez, hogy mindig. Legközelebb ›

Hálánkat köszönjük a Kalanchevskaya áruház munkatársainak a gyors és figyelmes kiszolgálásért. Tegnap este csütörtökön vettünk fel öltönyt a férjére, és segítettünk egy ing és egy nyakkendőt felvenni. Nagyon elégedett volt a vásárlással!

A bolsevikkii stúdióban volt egy olyan zaklatás, hogy rendeljünk kabátot. számítottak az oldalukon feltüntetett "egyéni" megközelítésre. Csak akkor, ha kabátot viseltek, a hátsó részükön észrevettek érthetetlen ráncokat a karfa és az ujjaik területén. A főtervező Nina. Ne tűnjön el, ezek a hajtások, vagy ha a kabátot eltávolítják, vagy amikor a kabát kopott, még rosszabbá válik. Nina azt mondta nekünk, hogy így kell lennie. Nem világos, vajon azt hiszi, hogy az emberek még nem látták, hogy más kabátokat varrnak és ülnek? Szörnyű műterem. Egyedi. Legközelebb ›

Köszönjük a Kalanchevka boltjában lévő értékesítési tanácsadókat / a jelmezek férjét. A divattervezőket arra kérik, hogy viseljék a régi méretű nadrágmodelleket nagy méretűre / 64 méretre szűkítve, nagyon mulatságosnak tűnik - mint egy léggömb. Tehát elveszítenek sok vevőt.

Azt akartuk nézni, látni és a stressz lehet a jövőben, hogy vesz egy öltönyt az esküvő és az összes többi tulajdonság (ing, nyakkendő, öv, és így tovább.) Úgyszólván bolsevik volt az egyik lehetőség az üzletek, amelyek úgy tervezte, hogy hívjon. Menjünk a boltba folyón, gyere mondani, hogy mit akarunk, milyen színű, gyorsan felkapta, és a színe és mérete, egy elme jó minőségű ruha, gondolta, hogy lakjanak ez a verzió, de még mindig akart menni összehasonlítani a többi bevásárló listát. Amint. Legközelebb ›

Én sokáig ügyfél az üzlet, persze nem vásárolnak csak itt, de ez általában nadrág van: az ár és a minőség talán optimalny- 3400-4700, az egyetlen bolt, ahol más „zatarivatsya” - kancellár és Henderson - kiválasztás pomenee és ár Pobol. Általában jó üzletet tartok a mindennapi kopásnak.

Jó napot. Örülök, hogy sok pozitív visszajelzés, de vannak megjegyzések a termékeiről. Vasalás nadrág nem könnyű. Lehajoltak kialakultak, valószínűleg a vágás nem minden tökéletes. Szomorú, hogy ugyanaz a probléma történt néhány évvel ezelőtt. Most megismételték a vásárlást, és meglepődtek, hogy az élet áll, a minőségellenőrzés nem változik. Galina.

Kapcsolódó cikkek