37. szám

"Az önhipnózis és az önképzés titkai"

Helló kedves olvasók!

Az utolsó számban

Az ön-hipnózis és az auto-képzés hasznosításának témájáról. Ebben a számban arról beszélünk, hogyan lehet megszabadulni az allergiától a mentális önszabályozás módszerével

A pszichikai önszabályozás módszereivel párhuzamosan az allergiák legyőzésére

Amint ígértem, ebben a kiadásban több módja van arra, hogy megszabaduljon az allergiától a pszichés önrendelkezési módszerek alkalmazásával.

Egy nagyon elegáns módszer az ismert ideomotoros cselekmények használatán alapul. Úgy is nevezik a kar módszer. A lényege egyszerű: egyfajta ideomotoros mozgást kell kötnie az auto-suggestion folyamatával (pozitív tudatalatti program bevezetése).

Már megadtam neked ezt a módszert, így nem lesz nehéz a gyakorlatban mindezt tenni. Tehát az első lépés az autosuggestion szövegének összeállítása, amely leírja az elindítandó tudatalatti program cselekvését. Például ez lehet egy ilyen szöveg:

"Tudom, hogy az agyam erőteljes biokomputer. Most programot futtattam, hogy javítsam a testem reakcióját _____________ (az allergén neve). Ez a program segíti a tudatalatti elmém azon részét, amely felelős a testem működésében fellépő zavarok megszüntetéséért, hogy az immunrendszer válaszát _____________ megfelelőbbé tegye. Ez a program teljesen offline lesz. Meg fogja határozni a hiba okait, és minden szükséges változtatást a legbiztonságosabb és leghatékonyabb módon megoldani. Ezenkívül ez a program a jövőben is biztosítja, hogy a szervezet válaszát ____________re továbbra is normális. "

Ezután belépsz egy trance-be, meghatározd, melyik kar készen áll a levitációra (kérdezd meg magadtól, melyik kéz könnyebbnek tűnik), és egyesítse a kéz levitálásának folyamatát az auto-suggestion formuláival:

Ezután mondja ki a fenti program szövegét, majd végezze el a következő műveletet:

"A kezem olyan gyors ütemben megy, hogy a tudatalattinak telepítenie kell és futtatnia kell a programot (be kell illesztenie a nevet). Ezután a kezem is az én ülésemre esik, ami azt jelenti, hogy a ________ program aktiválódik és továbbra is hatékonyan és önállóan fog működni. "

Ez minden. Szabványos kimenetet hozhat létre.

És ennek a témának a végén azt szeretném felajánlani egy szövegváltozatot az "önhipnózis olvasás" újonnan kifejlesztett technikájához. Remélem emlékszel rá. A trance irányításához használja az előző kiadásban megadott szöveget. Ezután olvassa el az alábbi szöveget.

Megszabadulni az allergiától

Az alábbi javaslatok célja specifikus allergének, például pollen allergiájának csökkentése vagy megszüntetése. A legfontosabb dolog nem az ételallergia forgatókönyve.

Különleges utasítások: válasszon egy allergént egy munkamenetenként. Amikor a szövegben egy kötőjelet lát, mondja ki az allergén nevét.

"Az allergiás reakciótól mentes vagyok __________-ra.

Minden nap megszabadulok az allergiától __________-ig. Most nem zavarja, vagy aggódik amiatt, hogy a levegőben __________.

Kevésbé érzem __________ jelenlétét, és elfelejtem, hogy egyszer allergiát szenvedtem. A friss levegőt mind a beltérben, mind a szabadban levegőn tudom lélegezni, lehetővé téve a tüdejömnek az oxigénnel történő töltését és energiám feltöltését. Leállítok köhögést, tüsszögést, zihálást és, mint korábban, más allergiás reakciókat tapasztaltam __________-ra.

Szabadon lélegezhetek ___________ jelenlétében. Képes vagyok jobban koncentrálni az üzletekre, mert most nem reagálok, és nem figyelnek __________-ra. Nyugodtnak, magabiztosnak és boldognak fogom élni, hisz az allergiától mentes vagyok ____________. A testem feszültsége csökken, ha __________-vel kényelmesen érezzem magam. Jó érzést érzek érzelmileg és fizikailag, még akkor is, ha közeli __________.

Elképzelem magam otthon, az ágyban, reggel hétvégén felébredtem. Az ablakon kívül a nap ragyog, és mély és erős lélegzetet veszek, levegővel töltve a tüdejét. A légzés ellazít engem, miközben erőt ad nekem, és mély lélegzetet adok a gyógyító levegőnek. Könnyedén és szabadon lélegezek. Úgy érzem, könnyen belélegezhetek az orrommal ... és szagolhatom a friss, illatos levegőt, amely a nyitott ablakon át érkezik. Egész éjjel nyitott egy ablakom, tökéletesen aludtam ... szabadon lélegeztem egy teljes mellmel gyógyító levegővel. Képzeld el, hogyan kezdem a napot, kimegyek és továbbra is érezni fogom a pihenést. Élvezem a külső tevékenységeket, magabiztos és biztonságos. Este találkozunk barátaikkal az egyikük házában. Nyugodt vagyok és nem is érzem a jelenlétet a levegőben ___________.

Most az immunrendszeremet arra kényszerítem, hogy csökkentse és kijavítsa a túlzott reakciót __________-ra.

Fokozatosan az én allergia ____________-ig halad, és nyugodtabb és szabadabb lélegzetet érzek. "

- Elhagyom a hipnotikus állapotot, számolva ötig. Amikor eljutok az 5-ös számra, teljesen fel fogom ébredni és ébredni fogok. Az egyik ... kezdem ébredni a hipnózisból. Két ... Tudatában vagyok a környezetnek ... elégedettséget, bizalmat és békét érzek. Három ... számítok a hipnózis munkamenet pozitív eredményeire. Négy ... nagyszerűen érzem magam. Öt ... Öt ... Öt ... volt az éberség állapota és teljes ellenőrzése annak, ami folyik.

Hát, azt hiszem, elegendő választási lehetőséget kínáltam neked, és azok, akik szerencsések az AKP módszerek ilyen könnyű gyakorlására, mint allergia problémára, nem lesz nehéz megoldani.

A következő számban egy nagyon fontos kérdést szeretnék szólni a helyreállítási témában. Gyakran előfordul, hogy a betegségeinknek teljesen pozitív jelentősége van számunkra. Például a fejfájás emlékeztetheti a munkakört, hogy szükség van egy légzésre. Hogy hogyan oldja meg ezt a problémát, és pozitív változásait stabil és a következő számban beszélje meg.

Sok szerencsét mindenkinek, és a következő kiadásig!

Ui Mindig emlékeztetni akarom Önöket, hogy az AKP alapvető készségeinek elsajátításának egyik legjobb módja a tanfolyamaink és elektronikus szimulátoraink:

Távolsági tanfolyam Neurotraining

Elektronikus, bio-vezérelt szimulátor az önpszlózis és az auto-edzés készségének gyors megtanulásához

Elektronikus önkormányzati kézikönyv az autogén tréningben

Pszichológiai központ "EgoLand"

Technikák, audio tanfolyamok, eszközök a pszichológiai önszabályozás módszereinek elsajátítására

Helló, Dmitry!
Most a tavaszi időszak, a fák virágoznak, és újra allergiásak a pollenre. Ebben az évben úgy döntöttem, hogy megpróbálom legyőzni őt az önhipnózis segítségével olvasás közben. Három ülést tettem, öt nap telt el, és még mindig nincs javulás. Nem értem, hogy mit csinálok rosszul (az önhipnózis előtt, amikor elolvastam, növeltem az ülés fogékonyságát a kéz levitellel), vagy akár hetekkel is járhat a hatás előtt?
Dmitry, talán elmondja nekem többet a módszerekről, vagy rámutat arra, hogy mit keres és mi lehet a hiba. (Az autósok nem tanultak). Köszönöm!

Hagy egy válasz

Az a tény, hogy az önhipnózis nem mágia, ha a helyes varázslatot mindenki ugyanolyan jól fogadja.
Ez a készség, amelynek hatékonysága attól függ, hogy mennyire vagy a tulajdonod.
Emellett az egyes funkciók fontos szerepet játszanak. Egy személy számára elegendő, hogy saját egyéni javaslatot készítsen egy adott probléma megoldására egyszer, és egy másik feladat szükségessé teheti ezt többször is. Valaki számára szinte minden azonnal megmutatkozik, de valaki ellenkezőleg, meg kell tartani, mert a tudatalatti elme viselkedik egy kicsit makacsul 🙂
És annak megértéséhez, hogy ez hogyan működik az Ön számára, gyakrabban kell használnia az önhipnózist. És próbáljon gyakrabban megoldani néhány egyszerű feladatot, amikor az eredmény gyorsan ellenőrizhető. Annak érdekében például, hogy megértsük, milyen jól működik az önhipnózis technikája az olvasásban, kísérletezzen vele egyszerű fiziológiai reakciók kiváltásával, mint az auto-képzésben. Hőség / hidegség, katalepszia.

Hagy egy válasz

Kapcsolódó cikkek