10 Labdarúgók - arról, hogy szeretik az alkoholt

Miután elült a buja ünnep az úgynevezett „Day of csiszolt üveg” a világon, „SE” ajánlatok nem indul a napot egy üveget, és olvassa el a cikket a romos labdarúgó ifjúsági és az idős kor, a híres labdarúgó tehetség.

10 Labdarúgók - arról, hogy szeretik az alkoholt

Az angol válogatott korábbi sztárja, Paul Gascoigne valószínűleg egy klasszikus példa a futballistól az addiktól függően. Gazza egyformán jó átnyújtotta a transzfer, gólokat a dicsőséges „Tottenham”, „Lazio” és más, így kihagyja két pint a közeli Stadion Pub. Amikor karrierje a logikus végrajzra jött, nagy fizetés érkezett - az alkoholizmus. Magány. Orvosi létesítmények. „Én. Abbahagyná az ivást, de nem tudok csinálni magamnak. Kérem, hogy minden megállítani, hogy szórakoztassák nekem. Szükségem folyamatos segítséget és támogatást, hogy én még egy esélyt, hogy mentse az életét. Ahelyett, hogy vásárol nekem egy italt, az emberek jobban ösztönözze nekem kedves szavakat Nem kell alkohol, szükségem van a szerelemre.

10 Labdarúgók - arról, hogy szeretik az alkoholt

Körülbelül hét évvel ezelőtt a brazil varázsló labda Adrianu játszott a kezdő csapat a nemzeti csapat. Tündér az olasz "Inter" -ban, és úgy tűnt, minden a vállán áll. Apja halála után helyére került. Inni kezdett. Rendezzenek zajos pártokat és őrült orgiákat. Fekete és kék az ajtó felé mutatott. Visszatérve hazájába rövid időre elment az előnye. És Adrian ismét magára vált. Még egy kis súlyt is veszített. Azonban okozott neki, hogy újra az Appenninek - ezúttal a „roma” - ahogy karrierje végül fel félkövér határokon prezhirny: „Nem alkogolik.Mne rossz volt, én is akartam leszokni futball akartam menni Brazíliába, és. a fiaim mellett. Segítettek nekem a depresszió kezelésében. Ha alkoholista volnék, nem fogok itt ülni.

10 Labdarúgók - arról, hogy szeretik az alkoholt

Az észak-írországi George Best legendájának képmása elválaszthatatlan korától. Az udvaron állt a huszadik század 60-as évekbeli. A legjobb a legjobb a Foggy Albionon. Egész kerek, zaklatott szokások és új kísértések. Az utcák hippik vannak. A kábítószerek aktívan terjednek. A Balomot a szabad szex és természetesen az alkohol szabályozza. Sok alkohol. Legjobb 59 évesen halt meg. Az alkoholizmus hatásait "a veseelégtelenség által okozott belső szervek működésének számos kudarcával" halt meg. Életének fő klubjának rajongói, "MU" emlékezett a botrányára. Rebel. És az ördög egy tehetséges srác. Életét illetően Best a maga könnyedségével mondta: "Sok pénzt költöttem el a szeszesitalra, a lányokra és a gyors autókra." Én csak elhasadtam a többi pénzt. "

10 Labdarúgók - arról, hogy szeretik az alkoholt

Amikor Vinnie Jones biológiai órát kezdett verni ötödik évtizedében, az angol futballista volt „Wimbledon”, „Chelsea” és a „Leeds” úgy döntött, hogy megfojtotta a „zöld kígyó”: nem iszom márka ma. A tükörbe néztem, mikor megfordultam 40 éves korom és azt mondtam: "Ez a vége: itt az ideje, hogy megálljunk és megbeszéljük a démonokat." Most minden rendben van, élvezem az életet. " Most a neve sokkal gyakrabban található egy nagy hollywoodi kasszasikerben, mint egy botrányos krónikák oszlopában. Ez él.

10 Labdarúgók - arról, hogy szeretik az alkoholt

10 Labdarúgók - arról, hogy szeretik az alkoholt

Ahhoz, hogy megértsük, hogyan lehet fejleszteni a karrier az ex-csatár Kijev „Dynamo” Artem Volodimirovics Milevszkij elmúlt két-három évben, csak írja minden kereső nevét és vezetéknevét. Sajnos túl gyakran találtak botrányos krónikában. Drunk debauches. Letartóztatások és így tovább. Most Artem új karrierjét nyitotta meg, és a török ​​"Gaziantepspor" -ba költözött. És búcsút vált otthont a „Dynamo” és annak vezetőedzője Oleg Blohin: „Club magam találtam, nem számít, hogy kell kimondani a nevét legfontosabb, Imádom a focit Nem számít hol játszom, szeretnék bizonyítani.! magam, szeretnék csinálni a kedvenc dolog! nem titkolom, nem akar úgy menni a kedvenc csapat. soha nem gondoltam volna, hogy így van. De nem minden múlik rajtam. De ez az élet! Sőt, a jelenlegi edző, aki a dohányzás és dohányzás mellett a dohányzás mellett nem tesz többet a csapatok számára Ez a jelenlegi Dynamo bizonyítéka.

10 Labdarúgók - arról, hogy szeretik az alkoholt

Az "igazi" és "roma" Sisinya egykori védelmezője fáradt ahhoz, hogy megválaszolja a korábbi formáját, és mi okozta a játék visszaesését. A brazil kétszer anélkül gondolkodott a keserű igazság szívében: "Tetszett a klubokba, ivtam és nem tudtam abbahagyni."

10 Labdarúgók - arról, hogy szeretik az alkoholt

Az alkoholfogyasztás Mutu kizárták a válogatott Románia: „Igen, ez a nap ittam, de úgy érezte, szép, kár, hogy ez történt hibáztatom magam, de ne veszítse el a reményt a visszatérést a csapat ....” A kokainfüggőség miatt a Chelsea-i karrierje nem ment végbe. Igen, és kizárások jöttek hozzá. És még mindig körülbelül fél évvel ezelőtt az "Ajaccio" lecsúszása után a következő fájdalomtól kezdve az eredeti helyreállítási folyamatot választották. Fényképezte a romániai éttermek egyike a mérgezés állapotában.

10 Labdarúgók - arról, hogy szeretik az alkoholt

Az egyik kiemelkedő játékos a német Gerd Müller, aki a nemzeti csapat a német világbajnok és Európa, többször a győztes, a müncheni „Bavaria” német bajnokságot. A 90 éves elismerte, hogy miután a sport karrierje lett alkoholista, akkor keményen harcolt e probléma leküzdésében, és végül legyőzte őt: „Egy nap az egyik barátom azt mondta, hogy azt kell, hogy tegyen lépéseket az alkohol vitt engem Uli Hennessey .. azt követően, hogy a barátaim a müncheni csapat gondomat It -. Prof. Dr. Fritz Scherer, Franz BekkenbaueriUli Henness.Snachala én ment kórházi kezelésben, aztán átkerült egy speciális klinikán Garmisch-Partenkirchen a tanfolyam zajlott teljes szemináriumi .. , majd előadás, majd b Seda a terapeutával. Nem nézek TV-vel, nem olvasnak újságot. Úgy döntöttem, hogy bizonyítani mindenkinek, hogy én is verte a betegség. "

10 Labdarúgók - arról, hogy szeretik az alkoholt

Az általános kedvencei dicsősége és elviselhetetlen terhe az egyik legtehetségesebb és nem szabványos brazil játékos életében tört ki, és csak egy jó fickó - Garrincha. A "Botafogo" játékosnak megengedte magának, hogy egy pohárral vagy egy pohárral megitatta magát, és miután letette a csizmáját egy körömre - nagyot mosott. Néha megpróbált megállni. Alkohollal küzdött, de végül 50 év múlva meghalt a májbetegségben. Garrincha nem volt nyilvános személy, mások pedig beszéltek róla. Ezért egy kicsit vissza a mi szabályunkból, és nem kevésbé nagyszerű honfitársat idézzünk neki: "Garrincha nélkül soha nem lettem volna háromszoros világbajnok."

Kapcsolódó cikkek