Oroszország - Finnország 5 3 - jégkorong online

Shock és vereség. Kanada feltörte Oroszországot. A kanadai orosz nemzeti csapat fájdalmas vereségéről - a médiában

Jó napot, kedves olvasók! Egy kicsit kevesebb, mint fél órával a mérkőzés előtt maradt a harmadik helyen a világbajnokságon. A bronzérmekért két vesztes az elődöntőben - csapatok Oroszországból és Finnországból.

Az orosz válogatott összetétele már ismert. Először is, megjegyezzük, hogy a játék hiányozni fog Vladislav Gavrikov. A tegnapi meccs elleni mérkőzésen az orosz védő térdsérülést szenvedett. Ehelyett Andrei Mironov lesz.

A kaput Andrey Vasilevsky védi.

Telegin - Andronov - Nichushkin, Kiselevich - Orlov;

Gusev-Shipachov-Dadonov, Antipin-Belov;

Panarin - Kuznetsov - Kucherov, Provorov - Mironov,

Plotnikov - Vicerek - Dobok, Tkachev, Fog.

Az orosz válogatott összetétele a grafikus változatban.

Finnország nemzeti csapata összetétele.

Honka - Ohtamaa, V.Layunen - Kukkonen, Hietanen - Lehtonen, Topi Jaakola - Järvinen; Veli-Matti Savinainen - Filppula - Rantanen, Pyueryalya - Aho - Pulyuyarvi, Aaltonen - Kemppainen - Pilstrem, Hannikaynen - Ya.Layunen - Oskar Osala.

A srácok jönnek. Várjuk a "tüzes" mérkőzést. Igen, ez nem a végső, de még mindig.

Az oroszok megnyerték az induló beszállást, ez jó jel.

Nos, az első jó támadást a finnek végezték. Vasilevsky már a játékban van. Az első dobás után Andrew visszaszorította a korongot, és a második után - rögzítette.

Bár nem működik az oroszok számára a finnek zónájában.

Nos, a finnek megsemmisítik a támadásaikat, és általában nagyon magabiztosak.

És egy másik lövés a kapu Vasilevsky! Andrew elkapta a korongot.

Továbbra is várjuk az oroszok első célpontját.

Az orosz csapat lassú indulása. Lehetséges, hogy nincs elég érzelem.

Veszély! És itt van a pillanat az oroszoknak - Gusev nagyon veszélyesen támadt a bal szélről! A helyszínen írta.

Belov dobása a kék vonalból! By! Nos, játszani kezdtek.

Wow! Őrült támadás, mely a bal szélről a Panarin dobásával zárult! By!

Az oroszok elmenekültek, a finnek már sokkal bonyolultabbak, mint az első percekben. Egy ellenfél védelme repedés!

Goaaaaal! 1: 0! Gusev! Kitűnő hit Nikita dobja ki azonnal a jobb körből Antipin passzát követően. Ez Gusev hatodik gólja a versenyen.

Veszély! Egy másik veszélyes lövés az oroszoktól - ezúttal pontatlan!

Az orosz válogatott teljes mértékben ellenőrzi a játékot. Igen, a finnek nem Kanada.

Wow, Orlov sharahnul, alig érte el a kék vonalat! Pontatlan, de nagyon erős!

Wow, a finnek gyors támadása volt, jó, hogy egyik játékosunk egy erős dobás után blokkolta a korongot.

Viharosan, a Finn dobott egy korongot a mi nickle, Vasilevsky jól játszott egy bottal.

Aztán reagálunk a támadásunkkal! Panarin egyenesen a Korpisalo felé dobott! Az osztály pillanat elvész.

Gusev célja, vessen egy pillantást.

Gusev megnyitja a számlát - kitűnő munkát végzett Andronovon lévő nikkelről és Nikita kiváló ácsművészéről. 1: 0! pic.twitter.com/v4nsprVbES

Hatalmas dobás Belov a kékből - nem érte el a korongot a kapuhoz!

A finnek megzavarták Vasilevszkijt, aki a Honky után dobta a korongot. Nem túl veszélyes.

Bármit is mondhat, úgy érzi, hogy ez nem a végső. A játékban nincs "hő".

A korong repült a standokra, az emberek animált lettek. A finnek megzavarják az oroszok ígéretes támadását.

Ooh, egy kis harc! Plotnikov az egyik legaktívabb résztvevő. Az eredmény - a finnektől való eltávolítás. Lajunen két percig pihen, helytelenül Наместникова ellen játszott.

És még két törlést! Plotnikov elment a büntetődobozba, és Kukkonen a finnekhez ment.

A többség első percében nem sikerült az oroszok, de még a zónában sem történt meg a lábad.

Ja, egy szörnyű játék a többségben, miközben egyetlen pillanat sem.

A finn csapat teljes csapata. Mintha nem lenne számszerű előnyünk.

Mondani, hogy a játék üteme alacsony - nem mondhatunk semmit. Talán egy szünet után lesz szórakozás.

Percet sem! A finnek elvesztették a korongot a bíróság közepén, amelynek eredményeképpen Shipachev lett, aki kényelmetlen kézzel sztrájkolt. Semmi bonyolult a Corripalo számára.

Vasilevsky egy kicsit "sült", képtelen rögzíteni a korongot. Védők biztosított.

Az oroszok a visszatérő támadásban könnyen meg tudtak szerezni, de Panarinban a korong kialudt.

A Finn legveszélyesebb dobása két másodperccel a szünet előtt! Itt Vasilevsky megbízható. De mi is eltávolítjuk. Kucherov két percet kapott.

Statisztikák az első időszak után.

Az első időszak statisztikái. Általában - egyenlő, de az egyetlen cél - a mi: pic.twitter.com/wRr7X2CflM

A finneknek két percük van a többséggel, emlékszel. Egy másodperccel az első 20 perces eltávolítás befejezése előtt megkapta Kucherov.

Veszélyes volt, a finnek jól játszottak a nikkel területén. Szerencsére, mielőtt a dobás nem jött.

Goaaaaal. 2: 0. Szövő. Cool ellentámadást a kisebbségi - Nichushkin cool otpasoval a Tkachev, aki azonnal okozott egy gyönyörű dobás.

Team Oroszország teljes egészében. Szóval, nem csak verekedtek - sikerült is!

Veszély! Korisilo tükrözte a korongot, miután jó dobást tett a közeli sarokba. A finnek demoralizálódtak.

A támadást az oroszok végzik. Shipachev hűvös húzást hajtott végre a kapunál, de senki sem tudta helyettesíteni egy botot.

A finn válogatott eltávolítása. Savinainen egy Andronov elleni szabálytalanság miatt.

Igen, hogy ilyen, teljesen rosszul támadja meg a többséget. Ráadásul megengedték a finnek számára, hogy veszélyes ellentámadást indítsanak. Vasilevsky blokkolta a korongot a közeli sarokba.

GOOOL. 3: 0. Guszev. Panarin megmutatta, hogy dobja, de áthelyezte a Gusev kapujába, aki eljutott a közeli sarokba! A legtöbbet sikerült elérni.

GOOOL. 4: 0. KISELEVICH Corripalo nem reagált Bogdan hosszú távú színészére.

És a kapus cseréje a finnekről. Korispilo helyett Syateri jelent meg a jégen.

És újabb eltávolítás a finnektől. Piorala a büntetődobozba ment.

VESZÉLY! Kitűnő kombináció, amelyet a Shipachev készítette! Kár, hogy nem működött. Szegény finnek, ez egy verés.

VESZÉLY! Sjateri csodálatos módon megmentette a csapatot Kucherov dobása után!

A finnek teljes erővel álltak ezúttal.

És még egy pillanat. Sjateri reagált a Namestnikov leadjához.

VESZÉLY! Finnok felébredtek - Vasilevsky hűvös mentést hajtott végre a közeli sarokba dobás után.

Az orosz csapat eltávolítása. Andrei Mironov megsértette a szabályokat.

Kellemetlen pillanat, szerencsés, hogy a finnek tétováztak, bár könnyedén lőhetett a kapukon.

Vasilevsky rögzítette a korongot a középső zóna dobása után.

Team Oroszország teljes egészében.

Gusev második célja.

Hogyan lehet a Panarin? Megteszi? Egy másik kedves partnernek. És kettő Gusevnek, 3: 0. Szépség? pic.twitter.com/bdalhEO24s

Buouum: Kiselevicsből - ez Bogdan dobja a negyedik helyet, és elküldi a kapust a padra. 4: 0! pic.twitter.com/2n6vaIWRJW

Milyen pillanatban hiányzott az oroszok. Úgy döntöttünk, hogy játsszon a megfelelő ellentámadást, és ennek eredményeként, hanem a dobás Panarin egy halálos helyzetben adott pontatlan pass Kucherov. Mit mondhatok, szórakoztatózni.

A finnek jöttek, legalább valami kezdett mutatni.

GOL. 4: 1. A finnek kihasználták az oroszok brutális veszteségét. Rantanen rövid távon a kapuba lőtt.

Statisztikák két időszak után.

A statisztikák mérkőzés Oroszország - Finnország két szakasz után. Jónak tűnik, mi? pic.twitter.com/97vBBr1Dd5

Veszélyes volt a finn kapunál. Orlov nagy dobta a kék vonal, Syateri nem tudta megjavítani a mosógépet, de Telegin nem engedték, hogy jól játsszon a befejező.

GOAL! 4: 2. Lehtonen legyőzte Vasziljevszkijt a kék vonalból. Nos, az intrika ismét életben van.

Finnok költöztek, nem számítottak ilyen ajándékot az oroszoktól.

Percet sem! A dobok veszélyesen dobtak, de a finnek közül az utolsó pillanatban valaki blokkolta a korongot!

Az oroszok elhúzódó támadása lezárult.

Az orosz csapat eltávolítása. Gusev két percet kapott.

A finnek rohanni, rájönnek, hogy ez egy nagyszerű esély a megtérülésre.

GOL. 4: 3. A korong Belov-ból való visszapattanás után a hálóba sodródott. Milyen gyakran a kapitányunk téves.

A legérdekesebb meccs hazánkban, az újjáéledt finnek a bátorság miatt az orosz válogatott negyedik célpontja.

Sürgősen szükségünk van rá, különben nagyon kellemetlen történetet kapunk. A finnek aktívabbak, gyorsabbak.

GOOOOOOOOOOL. 5: 3. Kucera. Sjateri az első dobás után megbirkózott, de a Nikita befejezésével bármilyen módon reagált, nem volt ideje. Fuuuh, nagyon szükséges cél, nagyon időszerű.

Percet sem! A hatodik gólt az oroszok nem értékelték. Sjateri nem engedte a korongot a közeli sarokba a nikkel dobása után.

A finnek elvesztették a korongot az övezetükben, Nichushkin szinte azonnal átment a nikkelre, de egyikük sem volt ott.

A finnek nagyon agresszívak a támadásban. Kiderül, hogy tudnak, ha akarnak. Egy bonyolult véget ér az oroszok.

Rengeteg harc a zónánkban, egyelőre nem engedjük meg, hogy a finnek dobjanak a cél felé.

Wow, a finn a kék vonalat terheli! Szerencsére a korong a kapu mellett volt.

Veszélyes volt, Vasilevsky hibát követett el, átszállva a kaput. Ennek eredményeképpen a finnek dicsérték a korongot, de időnk sikerült fedezni a kapust.

A finn válogatott eltávolítása. Savinainen büntetésre kerül.

Így csináljuk. Kucherov eldobta. Kucherov befejezte - 5: 3 van! pic.twitter.com/lWjLwa7EAk

Az oroszok nagyon elhúzódó támadása miatt a finnek elfogták a korongot.

Viceroy akut szögből. Sjateri nyugodtan visszaszorította a korongot.

Team Finland teljes erővel. Rosszak játszottak a többségben.

A finnek eltávolították a kapust. Kockázat.

Veszély! Vasilevsky egy sűrű dobás után mentette meg!

Ez veszélyes. Vasilevsky ismét megmenti.

Dobja és befejezze - Vasilevsky egy korongot! Kapus - jól végzett, de a védők gyakran hibáztak.

Igen, hogy ilyen. Belov megsérült. Úgy tűnik komolyan. Anton a partnerek segítségével elhagyta a platformot. Szeretnénk gyors helyreállítani a kapitányunkat.

A finnek időtúllépést szántak. Higgye el.

Egy másik dobás a nikkeltől! Fuh, szerencsés.

Andrey Vasilevsky 00: 00-60: 00

Jonas Korispilo 00: 00-28: 16 Harri Sewateri 28: 16-56: 44

1: 0 06:58 5x5 Nikita Gusev, Victor Antipin, Valery Valeri Nichushkin 2: 0 21:48 4x5 Vladimir Tkachev, Valery Valeri Nichushkin Artem Tooth 3: 0 27:01 5x4 Nikita Gusev, Artemij Panarin Eugene Dadonov 4: 0 Bogdan Kiselevich 28:16 5x5 Vladislav Regents, Valery Valeri Nichushkin 4: 1 Mikko Rantanen 39:33 5x5 Valtteri Filppula 4: 2 Mikko Lehtonen 41:16 5x5 4: 3 Veli-Matti Savinainen 45:29 5x4, Mikko Rantanen, Sebastian Aho 5: 3 Nikita Kucherov 48:49 5x5, Evgeny Kuznyecov, Anton Belov

2 'Ville Lajunen 14:03 2' Lasse Kukkonen 14:03 2 'Szergej Plotnikov 14:03 2' Nikita Kycherov 19:59 2 'Veli-Matti Savinainen 25:21 2' Mick Piorala 28:21 2 „Andrei Mironov 33: 05 2 'Nikita Gusev 44:39