6 Rejtett telepatikus képességek jelei

6 Rejtett telepatikus képességek jelei

A telepatikus képességek nem csak a természettudományos tehetségek. Ezek a képességek valódiak! Tavaly olvastam egy tanulmányt az elmék kölcsönhatásáról, egy tanulmányról, amely valójában bebizonyította a telepatikus képességek valóságát. Amikor olvastam ezt a jelenséget és tanulmányoztam, arra gondoltam, miért nem használjuk ezt az ajándékot az élet problémáinak leküzdésére. De aztán rájöttem, hogy valóban nehéz elérni a helyet, amely lehetővé teszi számunkra telepatikus képességek megvalósítását.

Az egyszerű tény, hogy a legtöbbünk még mindig tagadja ezt a képességet, hogy még nem láttunk elegendő bizonyítékot. Azt is megtagadjuk, hogy elfogadja a tabut, hogy beszivárogjon más emberek elméjének rejtélyébe. Úgy értem, hogy aligha örülsz a "behatolásnak" az agyadba. Mindannyiunknak azonban van egy harmadik szemünk, és ha úgy érzed, hogy ezt az ajándékot használni tudod, akkor ez az információ az Ön számára.

Ezekkel a jelekkel megtudhatja, hogy készen áll a telepatikus képességek elfogadására

Amikor megkérdezték az emberektől, hogy melyik felettes ember képességei lennének, a telepatikus képességek a második helyen voltak a repülési képesség után. Annyi oka van, hogy miért szeretnénk "olvasni az elméket", bármennyire invazív és idegesítőnek tűnhet. Az alábbiak jelzik, hogy közelednek ezeknek a képességeknek a felfedéséhez. Ezek a hat jelek lehetnek a felfedezésük indítékai.

Az álmok gyakoriságának és fényességének növelése

Nagyon sok fényes álmot láttam, és figyelmet fordítottam a gyakoriság és a részletesség növelésére is. Mielőtt megtudtam a telepatikus képességek fejlődésének jeleit, nem gondoltam rá. Nyilvánvaló, hogy az álmok gyakoriságának és fényességének éles növekedése a harmadik szem megnyitásának jele.

Hányinger és betegség

A tiszta energia növekedése, azaz a telepatikus képesség, kémiai változásokat okoz a szervezetben. Úgy tűnik, hogy egy rossz közérzet lehet a szervezet lelki és kémiai összetevőinek átszervezése. A szanszkrit esetében ezt a folyamatot "tapas" -nak vagy tisztításnak nevezik. Valójában a szervezet felkészül a szokatlan képességek használatára.

Nem javaslom azonban, hogy figyelmen kívül hagyja a betegség fizikai tüneteit, vagy figyelmen kívül hagyja a mentális betegség mellékhatásait, ez nem így van. De mindezt szem előtt tartva nyitottnak kell lenned és el kell fogadnod, hogy mi lehet az ébredésed.

Gyakori fejfájás

Nemrég észrevetted a fejfájás növekedését? Ez jelezheti az energia beáramlását. A szokásos fejfájás különbözik az ébredéstől, hogy az utóbbi migrénnek fog tűnni, vagyis a fejfájás nagyon erős lesz.

Ilyen fejfájás esetén lábaidat leengedheted meleg vízbe, hogy ezeket az erős energiákat földelje. E fejfájás enyhítésére az illóolajok is használhatók. Végül tovább folytatják, amíg elfogadja az ébredést, és elkezdi használni a telepatikus energiát.

Barátok cseréje

Amikor elkezdi megtapasztalni a telepatikus képességek felébresztését, akkor aktívabbak és optimisták lesznek. Kezdetektől fogva tartózkodni fog a negativitástól, és ezért a barátai vagy boldogok lesznek vagy megszűnnek. Azok, akik negatív dolgokkal beszéltek, elveszítik érdeklődését az Ön számára, és először is megszűnnek.

Ezután elkezdi vonzani az embereket, akik nagyon különböznek a szokásos cégétől. Az ön és energiái szinkronizálni kezdenek. Amikor ezek a dolgok megtörténnek, akkor biztos lehet benne, hogy valami nagy jelenik meg a horizonton.

Amikor elkezdesz telepatikus képességeket fejleszteni, minden dolog, amit a legnagyobb jelentőséget tulajdonítasz, elveszíti jelentőségét. Kezdetben másképp néz ki olyan problémák miatt, amelyek megakadályozták, hogy éjszaka aludjon. Nagyobb figyelmet szentel a komolyabb dolgoknak, különösen a lelki dolgoknak. Amikor a világegyetem új embereket kezd az úton és új lehetőségeket kínál, akkor új szemmel kezd látni, nevezetesen a harmadik szemet, amely az epiphízisben megnyílik.

Nemrég változtatott a hangulatban? Úgy tűnt, hogy ez egy átmenő időszak egy nehéz spirituális időszakban, amit nem tapasztalott korábban? Ebben az esetben az agyad felkészülhet a felmagasztosulásra, ha ezt így teszed. Amikor elkezdesz kételkedni néhány dologban, más dolgokat látsz majd. Ez pedig a prioritások megváltoztatásához vezet.

Tapasztalhatja meg a telepatikus képességek első jeleit, ha az empátiát emeli. Az empátiás képesség lehetővé teszi, hogy érezze, amit a többiek érez, és néha nehéz az embereknek. Ha egy bizonyos helyzetben kicsit felkavarodol, akkor elnyelheted más emberek érzelmeit. Az áldozatok vagy az áldozatok olyan energiákat sugározhatnak ki, amelyek izgatják az érzékeket.

A telepatikus képességek felébredése jó! Ne félj!

Ha egy vagy több fent említett tünet megjelenik, akkor pánikba fulladhat, de ne tegye meg. Zavarodhat, irritálhat és fájdalmas is lehet, de ha hagyod, hogy a változások megtörténjenek, és ne ellenálljanak neked, segítesz a harmadik szemnek egy teljesen új világ előtt.

Ha úgy gondolja, hogy rejtett telepatikus képességei vannak, engedje véget a folyamatnak. Soha nem tudhatod, hogy az életed jobbá válhat.

Kapcsolódó cikkek