24 - A fő klinikai katonai kórház vélemények a fsb Russia, Moscow g

Vladimir Pavlovich

Személyes véleményem. Két évvel ezelőtt egy műveletet végeztek az onkológiai egységben, eltávolítottam a teratomát. Szeretném megköszönni a sebész Eremenko Vjacseszlav Vasziljevics, arany kezét, a varrás szinte láthatatlan, és az érzékenység szinte teljesen felépült. Még egyszer köszönöm, hogy a sebész Vjacseszlav Vasziljevics talán a szakma nem lehet szerzett, meg kell születni sebész. Mindent az Ön számára és az onkológiai osztály teljes személyzetére.

Személyes véleményem. Egy jó kórház feküdt a sérvvel. Én magam is St. Petersburgból adtam egy taxi számot Golitsyno-ban. Itt van, ha valaki szüksége van, jó cég és olcsó: +7 (926) 412-03-61. Olcsó és olcsó sárga autókat vittek. Az orvosok jó, gyorsan megtették.

Személyes véleményem. A beavatkozó orvos még csak nem is lép be a szobába Anikejev, egy dolgot mond, és a háta mögött egy másik. Harlow csendes. Be kell állítania az aszfaltot, és nem az embereket, hogy meggyógyítsa, csak a herniák vághatnak. Nem is tudja, hogy a testnevelés mellett vannak gyógyszerek is.

Személyes véleményem. Figyelmetlen hozzáállás az orvosok és a fejét a Urológiai Osztály a betegek, hogy az „igyekezett megszabadulni.” Nem megfelelő vizsgálat, ami helytelen diagnózis. És a segítség reményében lovagolt.

Személyes véleményem. Sok köszönet sebészek Rogozina Mary Rostislavovna, Khanin Mihail Yurevich, miatt arany kezét, a figyelem és a meleg hozzáállás betegek akarnak élni és harcolni. Nagyon köszönöm az ápoló személyzetnek! Alacsony íj neked!

Kapcsolódó cikkek