8 Anyasági osztályok, vagy hogyan használjuk a szellemi fejlődésre vonatkozó rendeletet

A gyermek elvárása és születése egyedülálló időszak, amikor egy nő eleget tesz nagyszerű óráinak: szorongás, félelem, függőség.

Ez lehet a felfedezés és az erőszerzés ideje. vagy az az idő, amikor minden energia a negatívba és az impotenciába kerül.

Milyen kihívások várhatók ebben az időben? Milyen tippeket kaphat a tudatalattól?

Hogyan kell a gyermek elvárásait és születését békében és bizalmassá tenni, ezt a cikkben tárgyalja.

A terhességről és a szülőkről számos cikket és könyvet írt. Ez egy népszerű téma.

Tudomásul veszem, hogy az egész folyóiratok elkötelezettek, és mégis meg akartam írni ezt a cikket, megértetve az anyaságban lévõ szellemi fejlõdéssel kapcsolatos tapasztalataimat, kiemelve azokat a tanulságokat, amelyeket magam is továbbadok és továbbadok.

8 lecke az anyaságról

1. lecke: A félelem és a felszabadulás tudatossága

Az anyaság az egyedülálló élmény az életben, ami segít a sok félelmének, komplexumainak és programjainak megvilágításában.

Ez a tapasztalat más helyzetekben is megszerezhető, de a szülői szerepvállalás rendkívül magas koncentrációt biztosít minden oldalról.

Félelem és aggodalom a gyermekek születése gyakran merülnek fel a kezdetektől fogva - az anya és a gyermek egészsége, a pénzügyi szempontok kapcsolódnak a védőoltás, hogyan kell etetni, ahol a tanítás, és így tovább.

A feltétlen szeretet segítségével, amelyet a gyermekek számára megtapasztalnak, fel tudjuk oldani a sok olyan problémát és feladatot, amelyek hosszú időn át húzódtak az életünkben.

Javaslom a leginkább környezetbarát módon az ilyen kihívások kezelését az életben:

8 Anyasági osztályok, vagy hogyan használjuk a szellemi fejlődésre vonatkozó rendeletet

Két különböző tapasztalatom van a gyermekekről.

Az első gyermekeimmel az első hetekben csatlakoztam a női konzultációhoz, és az utasítások szerint mentem.

A kifejezés közepén zokogtam, amikor nagy valószínűséggel ígértem, hogy egy csecsemő Down-szindrómával van.

És az elmúlt hetekben folyamatosan üldögéltek az interneten, olvastam a véleményeket és aggódtam -, melyik anyasági kórházat kell szülni, és melyik orvos, hogyan lehet felkészülni erre.

És mégis, végül minden rosszul ment, ahogy terveztem.

A második gyermeket az orvosnál az egész időtartamra egyszer voltam, így orvosi igazolást kaptam terhességemről.

Az egész terhességet a legidősebb lányával viselték különböző érdekes helyeken, fürödve a figyelmet és gondoskodást a csecsemő megjelenése előtt.

Otthon születtem férjemmel. Néhány óra múlva a verandán ültünk a csillagok alatt az alvó alig, és ivottunk teát.

Néhány hónappal később negyven éves voltam.

Két teljesen más élmény, és hálás vagyok nekik, mert az első nélkül nem lenne második.

Nem hívok senkit, hogy kövesse az én útját, csak azt akarom mondani, hogy először nem reméltem magamnak, hanem másoknak és orvosoknak, és ennek eredményeképpen tehetetlen és kimerült voltam.

Másodszor pedig felelősséget vállaltam magamért, és nagy erőt és energiát kaptam.

Ahhoz, hogy megismerkedhess a félelmeid és árnyékos szempontjaival, a "Tánc az árnyékkal" szeminárium-átalakulás segít.

A kurzus gyakorlati szakemberei jól megvizsgálják a jelenleg növekvő félelmeket és aggodalmakat.

8 Anyasági osztályok, vagy hogyan használjuk a szellemi fejlődésre vonatkozó rendeletet

Ezenkívül egyre több alany van, akik pszichés, fizikai és információs támogatást nyújtanak az anyáknak a terhesség és a szülés teljes időszakában.

A tapasztalt, nyugodt, gondoskodó, kompetens női barátnő jelenléte felbecsülhetetlen értékű.

8 Anyasági osztályok, vagy hogyan használjuk a szellemi fejlődésre vonatkozó rendeletet

Ha zavartságot és aggodalmat érez, akkor szüksége lesz erre az anyagra.

2. lecke Gyõzelem a gyermekek egészségét és biztonságát illetõ szorongás miatt

Külön kérdés az életünkben a gyermekek egészségének kérdése. Még a leg nyugodtabb és legmegfelelőbb anyák is zavaros lehet a csecsemők betegségének idején.

És a gyermek egészsége és az egész család békéje érdekében fontos, hogy anya biztos benne, hogy mindent megtesz, és az egészség a lehető legrövidebb időn belül visszaáll.

Annak érdekében, hogy segítsek erőfeszítéseikben, azt javaslom, hogy az angyalok és a magasabb erők segítségére és segítségére hívjunk.

"Expressz egy érzést alapuló szándékot, amely a szeretteid egészségét hozza. "Örülök, hogy a gyermekeim, a szülők ... teljesen egészséges! "

Mindig a "Hogyan boldogok, ez ..." kifejezést használom. A kifejezést nem egyszer tesztelték, 100% -ban működik.

Hangosan szólj: "Milyen boldog vagyok, hogy a fiam (lánya) boldog." Ez garantálja a gyermekek hibáktól és bajoktól való védelmét. Mivel egy olyan személy, aki kellemetlen helyzetbe került, nem lehet boldog. "

8 Anyasági osztályok, vagy hogyan használjuk a szellemi fejlődésre vonatkozó rendeletet

3. lecke: A bűntudat feloldása

Gyógyul hozzá, nincs elég idő, a gyermek sír, a férj dühös, a fáradt változat néz ki a tükörből, innen, nem a következő leckéig - a bűntudat érzése.

Ön hibáztatja magát, mert nem képes megbirkózni, rossz érzéssel, rossz feleséggel, értéktelen szeretettel érezheti magát.

Ebben a helyzetben másokat is azzal vádolsz, hogy nem segítenek jól, nem érzik a fáradtságotokat, nem értik az államát.

Így állítólag az életed és a világ.

A bűntudat kialakulása azt jelenti, hogy az áldozat állapotába esik. Nem könnyű kijönni, különösen, ha az energia nulla.

8 Anyasági osztályok, vagy hogyan használjuk a szellemi fejlődésre vonatkozó rendeletet

Ha a bűntudat túlterhelt és az ereje, hogy kilépjen, nem lélegzik.

Fókuszáljon a légzésre, belélegzésre és kilégzésre a bocsánatért magadnak és a világnak. Keresse meg, mit tud megköszönni magának, az életnek és másoknak.

A hála egy erős érzés, amely segíteni fog az áldozat állapotából, és megállítja a bűntudatot.

Értsd meg, ez nem sért meg, de megengeded magadat, hogy megsérted. És ne várja, hogy az emberek megfeleljenek az elvárásainak.

Ha úgy érzed magad, mint egy rossz anya, akkor aggódsz, hogy valami rosszat csinálsz, azt tanácsolom, hogy a google-t olvassa el Svetlana Khmel rövid szövegét. "Egy nap majd lesz egy fiam."

Nagyszerű humorral elpusztítja az anyai tökéletességgel kapcsolatos illúziókat.

4. lecke: Az anya és az anyós kapcsolatának átalakítása

Anya és anyósa a szülői karrier kezdetekor kedvezőbb helyzetben vannak, mint te.

Biztosan már legalább egy gyermek felemelt és emelt, és csak ezen az úton jár.

Gyakran ebben az időben van egy teszt az anya kapcsolata erejével. Csak azért, mert aggódnak rád.

Számukra még mindig kislányok vagytok, azt akarják, hogy engedelmeskedjenek a tanácsuknak, ami nem feltétlenül modernnek tűnik, és ez súrlódást és nézeteltérést okoz.

Úgy tűnik számodra, hogy hangja túl mentor, és a vágyak gyakran inkább a megrendelések.

A legközelebbi emberek néha sértik a legtöbbet. Ez normális, ők a legjobb tanítói, akiket maguk választottak.

  • Ha látod, hogy a szeretteid sürgetik, milyen kiváltó tényezők vannak,
  • Ha kiléphetsz az áldozat elmeibŒl és megköszönöm nekik, hogy megosztják velük tapasztalataikat,
  • Ha felelősséget vállalsz az életedért és a gyermekeidért a saját kezedben,
  • Ha a követelést a szülők rendelkezésére bocsátja,

Aztán átadjátok a leckéket a szerelemben, és képesek lesznek a hatalomra. ami mögöttük van.

Anyám és én mindig jó barátok voltak, de az első lányom születése után nehéz lett volna velem kommunikálni.

Anyámnak megvan a maga elképzelése arról, hogyan kell gondoskodnunk egy újszülöttről, a férjéről.

És megpróbáltam elhallgattatni a saját véleményemet, és ezt mind a miénket, mind a tiédet megtenni. Természetesen nem jöhetett semmi jó.

De idővel a szenvedélyek lecsillapodtak, bizalmatlanságot szereztem, megbocsátottam magam és anyám.

És valamikor észrevettem, hogy nagyon hasonlóak vagyunk vele, hasonló intonációkkal rendelkezünk, amikor gyermekekkel kommunikálunk. Tehát a kapcsolatunk új színekkel kezdett játszani.

8 Anyasági osztályok, vagy hogyan használjuk a szellemi fejlődésre vonatkozó rendeletet

5. lecke. Az összehasonlítás helyett elfogadás

A következő lecke, amely eljuthat, összehasonlítással kezdődik.

Amikor a homokozóban az anyák elkezdik megvitatni, hogy "már letértünk", és "már énekeltünk", de "nézzük a kártyákat és mindent megtudunk!".

És most a szív sűrűsödik - és még nem járunk, még nem olvasunk, mi ...

Belélegzés - kilégzés! Ez az elfogadásod órája.

Ezután könnyebb lesz az Ön számára a tanulságok és helyzetek, nem összehasonlítva az életét egy idegen, ahol a férj sokkal segítőkész, vagy a gyerekek a házi feladatot gyorsabban.

Mindannyian különböző szándékokkal és célokkal jöttünk, és a rokonok csak segítenek kiemelni a vak foltokat és az alapvető feladatokat.

Fejleszteni magát. A gyermek sokkal könnyebb a szülők fejlõdésének légkörében, mint olyan helyzetben, ahol minden figyelem irányul neki és eredményeire.

8 Anyasági osztályok, vagy hogyan használjuk a szellemi fejlődésre vonatkozó rendeletet

6. lecke. A büszkeség megalázása

Mindannyian elfáradtunk a rutinszerű rutinoktól, el tudjuk égetni a forgalmi dugókat, leesni kezünket és piszkálni az idegeket.

Különösen, ha az álom időszakos és rövid életű, a felelősség magas, és nagyon kevés idő áll rendelkezésre.

Ezekkel a változókkal belépünk a következő leckébe, és megtanuljuk, hogyan kell segítséget kérni.

Kérje meg az idősebb gyermekeket, hogy vigyázzanak a fiatalabbokra, miközben főzöl mindent.

Kérje meg a férjét, hogy járjon el a gyerekekkel, miközben manikűröt végez vagy éppen alszik.

Kérje meg rokonoktól vagy barátaiktól, hogy töltsenek időt a gyermekeikkel, hogy "estét" szervezzenek.

Számomra személyesen, fél és két órányi csend a házban, mikor bármit megteszek - még akkor is, ha írok egy cikket, még akkor is, ha lemásolok a konyhát kedvenc zenéimre, ez egy energiafogyasztás egy hetet megelőzve.

8 Anyasági osztályok, vagy hogyan használjuk a szellemi fejlődésre vonatkozó rendeletet

7. lecke: A gyermekekkel és rokonokkal szembeni negatív érzelmek megszüntetése

Harag, irritáció, csalódás, harag, fájdalom. Különböző érzéseket érezhetünk életünk legkedveltebb és legértékesebb lényei számára is.

Amikor mátrixban vagy, az ilyen negatív érzelmek sokáig tartanak fogságban.

A tudatosság növelése után az érzelmi egyensúlyhiányban töltött idő néha csökken.

Ha úgy érzed, hogy egy negativitás hulláma fenyegeti, csak nézd meg magad.

Engedje meg magának, hogy gondolatai és érzelmei legyenek anélkül, hogy megítélné magának.

Élénk vagyunk, mindannyian hatalmas számú programot, blokkot, előítéletet élünk.

Az érzelmek tudatos megközelítéssel segítenek megérteni, hol rejtenek el ezek a programok, hogyan kapcsolhatja be a negatív "piros gombját".

Folyamatosan dolgozik magadon, nyomon követi az érzéseidet. Lehetőség van a negatív reakciók számának és időtartamának csökkentésére.

Kezdje a kis rituálékokat magának a nap folyamán, hogy lélegezze be és ki, és váltson.

Rövid ötperc - kávézni, energiatermesztést, jógát az arcra vagy zuhanyozni.

Olyan tevékenységek, amelyek energiával és pozitívummal tölthetik fel Önt.

Ingyenes tanfolyam Flashmob "7 spirituális törvények" - változtasd meg magadat és életedet, javítsd a kapcsolatait szeretteiddel.

8 Anyasági osztályok, vagy hogyan használjuk a szellemi fejlődésre vonatkozó rendeletet

8. lecke Találkozás saját gyermekkorával

És végül a kedvenc részem.

Beszéljünk, milyen ajándékokat kapsz személyesen a szülési szabadság idejére.

A csecsemő születése segít sok embernek, hogy találkozzon belső gyermekével, emlékezzen a gyermekkor érzésére, érintse meg kedvenc játékait, könyveket, verseket, tanulmányokat.

Engedjétek magatoknak, hogy megvásárolhassák, amit gyermekkorában akartok, és elég jól játszanak a kulichikiben vagy a mozdonyokban.

Kinyílták a komplexumokat, amelyeket gondosan elrejtettetek magatoktól és megvédelmeztek más emberek szemeitől.

Emlékszel kedvenc osztályaira, amelyekre régóta vágyott. Nem csoda, hogy sok nő kardinálisan megváltoztatja tevékenységét a rendelet után.

Meglepő módon eszembe jutott, hogy gyermekként órákon át ülhetnék az ágyon az eperekkel és énekelhettek rajzfilmeket az egész országra, soha nem ismételve, és egyetlen szót sem intonálva.

És amikor a legidősebb lánya nőtt fel, és a kérdés merült fel a rajzolással kapcsolatban, a rémület megrázta.

Mert a korai életkorban bonyolult volt, hogy abszolút nem tudok rajzolni. Az iskolai órák után húsz éven át nem vettem fel ceruzát.

Néhány éven át a művészeti szemináriumokon való részvétel után ugyanazok az anyák, mint én, összetettségem elpárolgott.

Most nem csak attól tartok, hogy rajzolok, de nagyon szépen csinálok mozaikot, kijövök a gyapjúból, sütem házi kenyeret a kovászra, és más életet díszítek.

Megnézem a gyermekeim rajzait és kedvelem őket!

8 Anyasági osztályok, vagy hogyan használjuk a szellemi fejlődésre vonatkozó rendeletet

Általában órákon át tudok beszélni erről a témáról - mi ad a szülési szabadságot, milyen ajándékokat nyit meg.

Mennyit tanultam és tanultam mindezidáig, amikor gyermekekkel együtt újra felfedeztem a világot, ne számíts!

Ezért kérem, - fordítsa el a fejét, hagyja magát játszani, viszont egy kicsit furcsa lány, ne nyomja a perfekcionizmus, és csak kenetet festéket a lapot, és farag valamit, ami kapaszkodik.

Ez egy felbecsülhetetlen idő, hogy visszatérjünk a gyermekkorba. Biztos vagyok benne, hogy az élet új színekkel fog játszani, és új tudatossággal fog magadon lenni, és az élet megjelenik.

Hogyan barátkozhatsz a belső gyermekeiddel, és emlékezzetek arra, amit gyermekként szeretsz, tanulj a cikkből: "Hogyan tanulj meg közvetíteni az egyediségedet?"

8 Anyasági osztályok, vagy hogyan használjuk a szellemi fejlődésre vonatkozó rendeletet

Megértem, hogy ez csak a kihívások és tanulságok listájának kezdete, amikor a gyermekek kérdése felmerül. Például a tizenévesekkel való kapcsolat egy külön dal ...

Hálás leszek, ha megoszthatja tapasztalatait, és elmondja nekünk, hogyan használta ezeket a helyzeteket saját növekedéséért és fejlesztéséért!

Ui Engedje el magától a jó, helyes és szükséges destruktív szükségleteket. Emlékezzél rá, ki vagy, milyen erõd és hogyan szabadon kifejezi kreativitását.

Cserélje magát anélkül, hogy megváltoztatná magát

Köszönöm, Dina. 31 éve anyám lettem. A cikk olvasása végigfutott a terhesség idején, a születés és a tudatosság meghatározásával ... meghatározta, hogy mit jelent ez nekem / más helyzetnek. Következtetés. Nagyszerű erőforrás. Végül is valamit tettem egy ilyen helyzetben ... kiderül, hogy most ezt akarom megoldani. Csak más helyzetben, más emberekkel (körülmények között). Mivel már megtettem ezt, tudom, hogy hogyan))) Most csinálok. Nagyon köszönöm. Most más helyzetekben azonnal "futok" az erőforrásra ebben az időszakban. Ő csak a készségek és tehetségek tárháza.

Köszönöm a cikket. Ez az információ nagyon vonzó a szívemben. Én is szerettem volna lenni az „ideális” anya, és mindent megtesznek „tökéletesen”, hogy kérjük a férje, anyósa és anyám, aki ahelyett, hogy segített csak zavarja, és megveregette az idegeket, hiszen nem lehet szakadás a hattyú, a csuka és a rák, és mindenkinek örömet. És mégis két nagyon rossz, zajos, mozgó, rossz gyerekek, amelyek közül csak két év telt el, és egyik sem a másik nem akarja elismerni. Ennek eredményeképpen nem tudtam átállni és helyreállítani a bejutást, a szoptatást és mindezeket a problémákat. És 8 hónappal szó esett szét - egy teljesen egészséges ember lett tiltva diagnosztizáltak rheumatoid arthritis is csökkent fogak - és most csak 7 egység maradt, és én csak 40 éves, és a lányaim 10 és 8 éves. Bár van benne, és annak pozitív oldalát - most már nem működik, hozzászoktatni magukat élni szerényen, az azt jelenti, hogy az Úr küldött, van egy csomó időt a lelki fejlődés, valamint a kommunikáció egy nagyon érdekes és lelki emberek - gyógyítók pranoedami, jógik , a szerzetesek és a megvilágosodott, akiktől nagyon vették és fogadták el.

Nagyon érdekes, csak a fájdalmas és a lényeg, a szülési gondoktól és a szülési problémáktól eltérő szemmel néztem.

Köszönöm, számomra az első gyermek születése volt a válság utáni fejlődés kezdete. Mivel én voltam a rossz, soha nem gondoltam, hogy egy ilyen természetes folyamat lehet, viszont egy Kár, hogy a gyermek, ami jelenleg az összes, ami aggasztotta, de megmutatta, hogy mit természetellenes, távol a természettől, tele elvekkel és az élet hiedelmek laktam, és elkezdtem a folyamat térj vissza magadhoz, ami messze van tőle. Most várom a másodikat, és egy kicsit aggódom, remélem, már megtanultam valamit.

Minden rendben legyen!

Marina, hagyd ki a blokkodat! Ezekben az esetekben nagyon jól működik a technika "Busz" a Táncból, árnyékkal.

Kapcsolódó cikkek