20 hét a terhességben

ArsNova. 06.12.13 23:30 (a válasz az: újra én vagyok)

Az első a helyi, jól, még mindig megnyugtató előtt))
Hat hónappal később, ő elvált, készül egy orvos egy állami kórház, hanem egy ismerős, az orvos jó, és az altatóorvos, leült mellé és vénás altatás lassan hozzá))) Miközben 6 év telt el) ha a szöveteket gyenge, tud nyújtani, hogy a neten, akkor csak az általános érzéstelenítés és határozottan nem szétszóródik!
Csak akkor nem élvezheti előre, talán nem a sérv, a születésig, még mindig senki sem fog tenni semmit.

újra én vagyok. 06.12.13 23:21 (válasz: ArsNova)

siyushka írta (a): Úgy néz ki, mint egy köldöksérv, van egy nagyon nagy hasa volt a második terhesség első kiálló csak köldök, akkor beteg volt, szült, és nem tudom, egy pár éve, semmi - nos, csúnya és csúnya. és aztán egy plasztikai sebészhez jutott, kinyitotta a szemem. A művelet kétszer, a második sikeres volt

mivel nem akarok műtétet. teljes anesztézia vagy helyi érzéstelenítés?

újra én vagyok. 06.12.13 23:20 (a válasz: ERA180)

ERA180 írta: Nem tudom, hogy a többiek, különösen, ha terhes, de a férjem fáj csak nadavlivaniya.Ne gyötrelem, kérdezze meg az orvost. Ugyanakkor, Galya nem klinika, és nehéz levelező diagnózist felvenni.

És a férj működni fog?

Úgy néz ki, mint egy köldöksérv, van egy nagyon nagy hasa volt a második terhesség első kiemelkedése csak köldök, akkor beteg voltam, szült, és nem tudom, egy pár éve, semmi - nos, csúnya és csúnya. és aztán egy plasztikai sebészhez jutott, kinyitotta a szemem. A művelet kétszer, a második sikeres volt

ez a gyermek nyugszik

ERA180. 02.12.13 09:11 (a válasz az: én vagyok újra)

ezt ismét írtam (a): ó, istenem, ne pánikoljon. így nem fáj, csak nyomja meg. Tényleg a köldökvér nem lesz beteg vagy beteg folyamatosan?

Nem tudom, hogy mások, különösen terhesek, de a férjem csak nadavlivaniyával fáj. Nem szenved, kérdezze meg az orvost. Ugyanakkor, Galya nem klinika, és nehéz levelező diagnózist felvenni.

Ez nem az, amit ez attól, amit a rossz kötve a köldökzsinór, a sebész mindig azt mondta, hogy a legnagyobb veszély a sérv, mert ezt nem lehet betölteni (gravitáció, stb), a korai gyermekkorban a kártya sebész írta vívódásaiból ezt a gyűrűt.

Cath * írta: És a sebész még mindig gyenge köldökgyűrűt hozott nekem.

de mi ez a negyedikért?

újra én vagyok. 02.12.13 00:21 (válasz: ERA180)

ERA180 írta: Nem orvos vagyok, de a férjemnek hasonló a symptomuja, köldökvérével, természetesen nem terhes, de az orvos miért nem érdekel.

Istenem, ne pánikoljon. így nem fáj, csak nyomja meg. Tényleg a köldökvér nem lesz beteg vagy beteg folyamatosan?

És mindig gyenge köldökgyűrűt helyezek a sebészre.

Annyira voltam, amikor sok időt töltöttem a lábamon, rémülten féltem. Aztán elolvastam, pontosan nem emlékszem pontosan, hogy pontosan, de valahogy logikus volt megmagyarázni, hogy miért fáj, valami rasyagivaetsya a gyomor növekedése és húzása miatt, mert valahogy. De volt egy meglehetősen gyors séta, szóval ha nem, akkor az orvos számára jobb.

Nem orvos vagyok, de a férjemnek van egy szimptómája: köldökvérrel rendelkeznek (és persze nem terhes)), de az orvos nem kérdezi meg, miért.

Kapcsolódó cikkek