4 A puck pk törésének hatékony módjai

Friends! Tegnap panaszkodtam a homokról, ami miatt a gombok eltolják a tartályokat és a fűtött üléseket. Tegnap este tisztítottam. Azt tanácsoltam, hogyan távolítsam el ezt a platformot, de nem sikerült (bár a tervezés alapján a tanács helyes volt).

Mindazonáltal kiderült, hogy legalább négyféleképpen lehet eltávolítani ezt a blokkot.

Az első megoldás a sebességváltó fogantyújának eltávolítása. Ez egyszerűen egyszerűen eltávolításra kerül - határozottan kést / york-t szab ki, a horgokat eltávolítják, a kapucnival felemelkedik.

A hátrány az, hogy az én robbanásokkal nagyon nehéz lesz alávetni, és összenyomni azokat a távtartókat, amelyek a blokkot a tónusban tartják. Mindazonáltal, lehetőség szerint életben van, ha karjai vékonyabbak.

Kicsit kényelmesebb, de még mindig nem elég. Vegye ki az alsó dobozt a rendetlenségből. A gravitáció az egyetlen erő, amely a helyén tartja. Vagyis csak kihúzza, mint egy korsót a dobozból.

Emiatt. hogy a blokkot az alagútban lévő távtartók kicsiek és kemények, nem tudtam ezt a módszert használni.

Kiderül, hogy a rögzítőfék burkolatát külön kell eltávolítani. Miután kivettük az alsó dobozt a kesztyűtartóból, közvetlen hozzáférést kaptunk az egyetlen csavarhoz, amely ezt a házat tartja.

A burkolat eltávolításához meg kell csavarni ezt a csavart a doboz sarkában, húzza meg maga a házat, emelje fel és kissé mozgassa a csomagtér felé. Itt nyílik meg a távtartók kiváló hozzáférése. Nyomja le és vegye ki a blokkot (szépen):

A blokk mögött két harang van. Szorosan le kell húzni őket, és ki kell húzni a reteszeket. Nincsenek problémák ott, mindent meg tudsz csinálni az ujjaiddal.

Jól és a technika további üzletében. Távolítsa el a felső fedelet, és győződjön meg róla, hogy a gombok közvetlenül be vannak építve, és a táblán csak a kontaktusok:

Miután eltávolítottuk a fedelet, a gombok tisztítása már nem jelent problémát - teljes hozzáférést biztosítunk a rudakhoz, amelyekben a gombok előre-hátra csúsznak.

Visszahelyeztük a blokkot, és itt a negyedik út nyitva van, hogy eltávolítsuk, a legegyszerűbb :)

Kiderült, hogy a burkolat eltávolított blokkja a távtartókhoz való hozzáférés egyenes és kényelmes. A fotón is láthatja őket. És a fedelet nagyon könnyen eltávolítják.

Szerettem volna felvenni az elejétől fogva, de féltem, hogy megtörjem. Tehát nagyon könnyen eltávolítható, nincs mitől félni.

Ezért ha ettől kezdve barátainak le kell bontani ezt az egységet, akkor azonnal használjon egy széles csavarhúzót vagy egy kést, hogy megragadja a táblaterületet elemzés nélkül. Távolítsa el a készülék fedelét, majd távolítsa el a készüléket.

1. Vigyázzon a készülékre a homokról - a gombok azonnal meggyógyulnak.
2. Ne húzza ki annyira a kártyát a készülék belsejében.
3. Köszönet mindenkinek, aki tegnap reagált - KacTeH és minus776. Bár a tanácsok egyértelműek és nem segítenek, iránymutatásul szolgáltak a további kutatásokhoz.

Kapcsolódó cikkek