1, 3 A gyermek nem jár el! 1 év 3 hónap a gyermek nem megy - felhasználói rekord танюша кузьминова

7 hónapos vagyunk, nem tudunk feltérképezni, nem tudunk mindannyian elmenni, nem ülünk! A legidősebb lány ebben a korban már az állvány közelében állt, támogató nélkül ülve! És ez nem akar kúszni, a játék fátylával.

A második gyermek úgy döntött, hogy két kisgyermek édesanyjáról szerzett tapasztalatáról ír. Általában a következtetéseket kell korai, mert itt hamarosan 7 hét, mint a férjem otthon, nyaralás, és ennek megfelelően sokat segít a félelmetes gyermek. Mint egy.

Lányok, mondja el, mit tehetünk, hogy a betegség ne folytatódjon. 8 hónapos vagyunk. Most úgy nézek ki, hogy a fiú elkezdett csikorgatni az orrát, és milyen volt a köhögése. Meg tudok dörzsölni a lábamat valamivel? És szippanthatsz neki.

Nem tudom többé ezt megtenni. 8 hónapig harcolok az álma miatt, de hiába. Nem alszik, napközben 1,5 óra alvással aludhat ez a határ, és csak a babakocsiban és rendben.

Hogyan kell helyesen felvenni a szót ebben a helyzetben. Általában a második terhesség. Az első az volt, csak valami valami, így vártam erre a pillanatra, főzni, enni jobb, nem torna, én voltam a hetedik mennyországban (még oké ez mérgezés))) És amikor az első érezte a pinochki egészet.

A lányomnak 1 év és majdnem 2 hónap. Kezdetni fogok azzal a tényvel, hogy hangosan kiáltott, hogy fülét fektesse. Mindig igényes volt. A neurológusban nincsenek állításaink, uzi skol - volt egy kis ciszta.

Igen, itt van a második hónap! Itt az ideje, hogy elmondjam a friss emlékeimet, és újra elindulok messziről. A gyermek nem tervezett. Nos, ez jó, ezért valószínűleg nem lett volna döntött.) Ez a terhesség volt. Még.

Lánya 8 hónap, közel a támasz fut, már mozgó körül a lakásban tartja a falakon :) magától támogató, de nem sokáig. Szóval, valahogy úgy gondoltam, hogy a gyerek elkezd ilyen módon járni: önmagától és támogatás nélkül feláll.

Kapcsolódó cikkek