3 Ways fogyni a vakáció

3 Ways fogyni a vakáció
Egy barátom dolgozik az iskolában. Minden lány elkezdi a vakációt a "most biztosan fogyni fogok" szavakkal. Bármi - Diet improvizációk az országban, 12 km-re fut az erdőben egy hátizsákot, a találmány az alacsony kalóriatartalmú ételek, Bodyflex a tavon, iszappakolások ott. Élni lenne annyira örülök, hogy elhagyja a 56 nap, hanem a harmónia és az egészség, a lány, sajnos, úgy a többlet súly és az erős vágy, hogy megfojtotta a tanítványai a mai napig a tudás, hogy ne szenvedjen az egész évben ezzel a rohadt munkát. A helyzet hasonlít a klasszikus "az energiád lenne, igen egy békés csatorna"!

Az iskolában szerettem a nyaralás súlycsökkenését is, de semmi jó nem jött rá. Túl sok "feszült" provokálta a rendszeres zavarokat, és aztán aktívan futtam és ettem almát, majd feküdtem függőágyban és rágtam a sütit. Természetesen nem tudtam enni ilyen súlyt. Igaz, az ismerősől eltérően legalább elég lehetek a küzdelemben a szünetben, az agresszió lecsökkentésével, és ezzel egyidejűleg a zsíros lányoknak a kövérséggel szembeni panaszkodását. Valóban lehetetlen fogyni nyaralni, ahogy a szkeptikusok mondják? Nem, vedd el a személyes tapasztalatomat a témáról.

Egy harcos vagy bushido útja

A résztvevőkre vonatkozó követelmények: a szélsőséges szórakozás szerelmese, a kalandos és a barátnő jelenléte, aki ki tudja venni a macskát a kampóról.

Hogyan: megnyitunk egy telephely-könyvtárat, és találunk ott egy turisztikai klubot. Hat hónappal a "nyaralás" indulása előtt szorgalmasan részt veszünk az órákon, megtanulunk kötő csomókat, sátrakat, kajakot, csomagokat csomagolni egy hátizsákban. A hétvégén sétálunk, és a fogyásról és a súlycsökkenés egyéb öröméről gondoskodunk, gondosan eldobva. A fő feladat az, hogy megtanuljuk, hogyan kell jó ütemben járni, jó tömeggel a hátadon. Ezt a vállalkozást fokozatosan elkísérjük és a legközelebbi parkban vonatozunk. Barátokat szerzünk életre, vakációra pedig egy nagy túrázási vagy kajakos kirándulásra indulunk. Annak ellenére, hogy a szénhidrát gabonafélék, és nem a diétás sűrített tej, eljutunk nyugodt, sovány, boldog és csípős szúnyogokká.

Hány. kilogramm 6 edzésenként, kilogramm 5-7 egy kéthetes túrára.

A tanítvány vagy a jóga stílusa

Hogyan: ismét megnyitunk egy könyvtárat, és keressük a "Hatha Yoga Studio" -t vagy az "Ayengar Yoga Studio" -t. Nincs fitness és egyéb callanetics, nem fog működni, mert nekik nem lesz könnyű a könyvből. Felhívjuk a talált jóga templomokat, hogy megtudjuk, ki végzi a nyári nyári szemináriumokat. Sátrat és hálózsákot veszünk, megtanuljuk, hogy az elsőt, és aludjunk a másodikban. A jóga hetente 2 alkalommal írunk le, rendszeresen látogassunk el, a következő visszamenőleges Godard kedvéért ne hagyja ki. A műtétet az ünnep előtt három hónappal kezdjük, melynek meg kell egyeznie a nyári szemináriummal. Jutalommentesen regisztrálhatunk egy kiutazási rendezvényre, a már meglévő sátor és hálózsák előnyére, valamint egy táska babra és egy zsák rizsre, amit bármely szupermarketben lehet megvásárolni. A kijelölt napon megyünk, "yozhimsya", megtanulunk 9 különféle vegán ételeket 4 összetevőből főzni a tétből, rugalmasak, karcsúbbak, boldogok és nyugodtok.

Mennyi: a teljes karma függvénye. Volt mínusz 2 a felkészülés és a szeminárium mínusz 6, figyelembe véve, hogy a súly az orvosi normán belül volt. Láttam a nagynéném a szememmel, ami kiderült, hogy "mínusz cukorbetegség és mínusz 12 kg".

A party-goers vagy a fitness glamour módja

a tagállami követelmények: képes megkülönböztetni a hamis „Vuitona” ebből a jelenléte legalább az egyik it-bag, vagy álmodik gyűlölete mindent divatjamúlt és elavult, a vonakodás kószál a ház az egész megérdemelt pihenés

Mennyit: minél aktívabban támaszkodsz a képzésre, és alkoholos koktélokból indulsz, annál jobb. Ugyanakkor megtanulod, hogyan kell jól kószálnod, hogy örömet szerezz és javítson egy alakot. Átlagosan, 3-5 kg-os mínusz mellett egy állandó vágy nem csak a fitness klubban való rögzítésre, hanem rendszeresen ott is.

A megfelelő táplálkozás az egészség és a hosszú élettartam garanciája

3 Ways fogyni a vakáció

Fehérje-zöldség diéta 20 napig - egyszerű módja a formák tökéletesítésének

3 Ways fogyni a vakáció

Hajdina diéta kefirrel - fogyás a leghasznosabb termékek segítségével

3 Ways fogyni a vakáció

Hajdina diéta fogyás - 3 hatékony módszerek

3 Ways fogyni a vakáció

Menü és tippek a Ducane diéta napokig

3 Ways fogyni a vakáció

Az alacsony szénhidráttartalmú étrend minden titka

3 Ways fogyni a vakáció

Hasznos és könnyű súlycsökkenés hét napon át vízzel

3 Ways fogyni a vakáció

Gyorsan fogyasszon súlyt a grapefruit diéta segítségével

3 Ways fogyni a vakáció

A legjobb leves diéta a fogyásért

3 Ways fogyni a vakáció

A gabonafélék étrendjének előnyei: 6 porosító rendszer - mínusz 4 cm a deréktól

Hiba a webhelyen? Válassza ki és nyomja meg a Ctrl + Enter billentyűt

Kapcsolódó cikkek