25 Ways for inspiration írni blogbejegyzések

Tavaly egy kísérletet folytattam és egy hónapra szünetet tartottam. Tegye az írólapokat a lábra, hogy pihenjen, és hozza a gondolatokat rendben. Már többször is írok Liz Gilbert könyvéről, aki az összes pontot a "és" felett helyezte el. Általában miért csinálom ezt? A könyv után kezdtem másként kezelni a blogomat. Elemeztem a hibáimat. és szórakozni kezdtek. Most írok minden nap, annak ellenére, hogy a részvétel az intenzív tanfolyam „The Battle”, az aktív munka során a blogolás, és a tanfolyam „Az új önmagam” töltik az egyén természetesen „Blog a semmiből”, megfelelési arányok a lengyel és mindenkorra, hogy írok a blog .

25 Ways for inspiration írni blogbejegyzések

Hol lehet ihletet írni a bloghoz?

Először: meg kell határozni, hogy milyen típusú embereket tartozol. Szüksége van egy rúgás a seggbe, vagy fordítva, nem tetszik a nyomás? A második típushoz tartoznak. Amikor elmondják nekem, mit kell tennem, vagy egy szűk keretbe helyeztem, akkor nem akarok semmit tenni, és lázadóként kezdenek. Szeretem megtörni a szabályokat és bevezetni a sajátjaimat. Az olyan embereknek, mint nekem, a legjobb, ha megírjuk, amit akarsz (nos, nincs fegyelmezési probléma, mert mindig célokat tűztem ki magamnak). Az ilyen tanfolyamok, amelyek kérdéseket tesznek fel - nem ez! De a fantáziagyár bátor, itt van. Azok számára, akiknek rúgásra van szükségük, a maratonok tökéletesek, vagy csak egy erős környezet és egy személy, akitől példát akarsz venni.

25 Ways for inspiration írni blogbejegyzések

25 hasznos módszer az inspiráció megszerzésére

Ha alkalmazza legalább néhány tipp a listából, majd a hangulat ismét emelkedni fognak, és ezért az ihlet jön ki a hibernálás és primknot sürgősen.

25 Ways for inspiration írni blogbejegyzések

+5 ötlet a hozzászólásokhoz

25 Ways for inspiration írni blogbejegyzések

Ha ez egészen szédül:

  1. Segít ebben a kérdésben - bármennyire is trükkös lehet, és ez nem az én képzeletbeli fogadásom - a reggeli oldalak. Ha rossz lábra kelj fel, és valamilyen negatív érzelmet érez, akkor azonnal leveszek egy papírt és írok mindent, ami a fejemben van. Aztán egész nap nagy mosollyal megyek az arcomon, és az inspiráció annyira erős, hogy nem tudok lépést tartani a blog ötleteivel.
  2. Fotók feltöltése a blogra. A legnehezebb számomra, hogy cikkeket írjak az utazásról. Az utazás után írom, és elfelejtem sok részletet. Szóval meg kell találnom a meglátogatott helyek nevét, hajtogatom az egész kirakót. Segíteni nekem ezt a fotót. Először is: a hangulat ötször ötször javul, másodszor pedig: könnyebb számomra minden pihenésre emlékezni.
  3. Edzőterem. Igaz, különleges módon cselekszik velem. A csarnok után hazajövök és azonnal elaludok, de másnap reggel érezni fogom az erő és az erejét.
  4. Vegyél magadnak egy virágot és tedd az asztalra. Fontos, hogy körülvegye magát a szépség körül.
  5. Vásároljon pozitív matricákat, és illessze őket az asztali / működő laptophoz / számítógéphez.
  6. A legértékesebb, ha megemlékezel a célodról, amelyről blogolsz. Bármit is mondhatunk, egy blog olyan üzlet, amelyet évekig lehet megformálni (és csak a szeretet). Ha a keresési lehetőség miatt vezetsz, akkor nem valószínű, hogy valamit kapsz, vagy az esélyek minimálisak. Például a célom - a gondolataim és ötleteim felszabadítása a blogomban, hasonló gondolkodású emberek megtalálása és ügyfelek vonzása révén. És az első, a második és a harmadik kaptam! Nagy örömöt érzek, amikor új cikket írok. Senki sem fizet nekem, és nem én vezetem a pénzért, hanem azért, mert magasra érzem, amikor elindulok. A legérdekesebb dolog az, hogy az elmúlt hónapban a közönségem pontosan 4-szeresére nőtt, és új ajánlatok érkeztek a blogokról más platformokon.
  7. Ha van egy félelem a nyilvánosság és ijesztő, hogy írjon cikkeket a közönség, majd a munka révén a félelmek, újratöltés, kap visszajelzést, és megismerhetik a fejlesztése és támogatása a blog itt.

25 Ways for inspiration írni blogbejegyzések

Ezek az örömteli, könnyű módozatok, amelyek segítenek elkapni az inspirációt a farok mögött, és növelni a blogomat! És milyen módon segítenek Önnek? Mit tanultam a cikkemtől, és mit szeretne alkalmazni?

Kapcsolódó cikkek