Peter visszatért! Ska kiegyenlítette a sorozatot a "Dynamo" (1-1) hírek kontinentális jégkorongjaival

Peter visszatért! SKA kiegyenlített a sorozatban a "Dynamo" (1-1)

SKA nyerte Szentpéterváron, a második mérkőzés a Nyugati főcsoport elődöntőjében Moszkvában „Dynamo” és egyenlített a sorozatban. Pitertsy lőtt kétszer az első időszakban (gól számít Ketova Eugene és Vadim Vadim Shipachyov) Dynamo reagált supergolom Andrew Kuteikin röviddel a végső sziréna.

Robinson visszatért a Dynamo csapatába

A játékklubok között a nap nagyon gyümölcsöző volt. Az SKA-ban gondosan megvizsgálták az állványokat, és megpróbálták megállapítani, hogy hány város gyökerezik a szentpétervári emberek számára a Dynamo konfrontáció során. Kiderült - nagyon sok.

Severodvinsktől Magadanig - a SKA-hoz!
Melyik városban lesz beteg ma? # Planetikus pic.twitter.com/nhAwgOZXSO

Ezen kívül a szociális hálózatok gratulált SKA előre Szergej Shirokov. aki most 31 éves.

A "Dynamo" a játék előestéjén egy edzést tartott, utána a SKA véleményét és a közelgő mérkőzést megosztotta a kék és fehér Vladimir Vorobiev egyik edzője. "A SKA jól játszik a támadásban, és feladata, hogy a védekezésben játsszuk őket, hogy játsszanak a korong nélkül. Készen kell állnunk és teljes mértékben koncentrálni kell "- mondta.

A SKA és a gol-deja vu átalakítása a Kuteikinből

Ítélve A mérkőzés elején, a Dynamo tökéletesen tisztában a probléma által hangoztatott Vladimir Vorobiev. SKA szinte nem saját mosó és pillanatok kapujában Mikko Koskinent egymás után jelentek meg. Már a harmadik percben a szentpétervári csoport kisebbségben voltak - a tizenhatos ment Jegor Jakovlev. Fehér és kék az ütemet, de továbbra is tartsa a kezében a játék menet. Rajongók a vendég szektorban most majd fejéhez - után dobott Ansel Galimov a középpontban, különösen azután, hogy az első kapcsolat a „Dynamo” sikerült, hogy nem veszik észre a kimeneti 3-1.

És hirtelen minden megváltozott. A "víztározó" Alexei Tereshchenko 13. percben volt. A SKA 29 másodpercet költött a megvalósításra. Anton Belov a kék vonaltól, az Alexander Eremenkó korongjától - és a Dynamo kapujái előtt elindult egy tömeg, amelyben a tulajdonosok sokkal kitartóbbak voltak. Vegye ki a riválisok a nikkel a kék-fehér nem működött, ennek eredményeképpen - befejezése és célja Eugene Ketov. A korong a Dynamo kapus alatt kúszott.

Peter visszatért! Ska kiegyenlítette a sorozatot a

Cél St. Pete indult a gép, hogy kezdődött minden erejét, hogy nyomja meg a védelmi „Dynamo”. Desire SKA pontszám olyan nagy volt, hogy az egyik cél küldött a házigazdák a hálóba a sípszó után. Lábmunka pétervári vezetett a másikhoz a vendégek rendelkezésére áll - a padon ment Juuso Hietanen, mert elhatározta, hogy segít a többi bot nélkül Eremenko, nyomja neki „eszköze a munkaerő.”

Ezúttal a SKA-nak még kevesebbet kellett szereznie - 27 másodperc. A házigazdák egy kaput tettek a kapu közvetlen szomszédságában, Eremenko, a Dynamo kapus váratlanul megbotlott Yakov Rylov lováján és elesett. Vadim Shipachev csak üres sarokba tudott jutni.

A második időszak sokkal békésebb volt. Az SKA több veszélyes támadást szervezett, majd a vendégeket sikerült lerohantani a támadó Petrograders ellen. Még a többség, gyilkos az első időszakban, már nem volt a másodikban. Annak ellenére, hogy a fehér és a kék háromszor látogatott a büntetődobozba.

A harmadik harmadban SKA továbbra időről időre megzavarni Eremenko, valós lehetőséget, hogy növeljék a pontszámot kihagyni Evgeny Dadonov. ugrált egy egy Dynamo kapus. SKA rajongók egyre nézte a stopper, amely kezdett számolni az elmúlt tíz perces időszak, amikor Andrew Kuteikin úgy döntött, hogy dobja kattintás nélkül a piros vonalat.

Ez volt a "Dynamo" győzelem a sorozatban a "Torpedo" sorozat második mérkőzésén. Ez volt a korong, hiányzott egy ilyen dobás, bocsánatot kért a rajongók a kapus Nizhny Novgorod Mikhail Biryukov. És újra elérte a célt! Puck, Koskinenom előtt ugrál, bejutott a hálóba, újraélesztve az intrikát. Azonban a SKA a fennmaradó percekben rendkívül szigorúan játszott és megtartotta a győzelmes eredményt.

Alekszej Badyukov: "A Petersburgers lehet a többség túsze"

A Gagarin Kupa kétszeres győztese foglalta össze a sorozat második mérkőzését.

- A mérkőzés kezdetén a "Dynamo" jó néhány pillanatot mutatott, amikor meg tudtak szerezni, elkapni a pénzt. Ha ez megtörténik, a SKA sokkal nehezebb lenne elérni azokat a célokat, amelyeket később értékeltek. Ennek eredményeként a Petrograderek többségének különleges brigádja felszabadult és a Dynamo büntette a törlést. Igen, a SKA úgy játszott, ahogy kellett volna játszania, de sokan a Dynamo javára alakultak ki. Ezért semmiképpen sem lehet azt mondani, hogy Peter összetörte a riválisát. És egyébként, szeretném megjegyezni, hogy az SKA a többség túszává válhat. Akut pillanatok egyforma kompozíciókban nem sok volt. Ha hirtelen a többség nem megy, nehezen talál más trump kártyákat.

Péter mindig várakozik a győzelemre. De végül is ugyanazok a srácok jönnek ki a másik oldalon. Tehát most, figuratív módon, a labda a Dynamo oldalán van. Természetesen nem fognak futni, elhúzódnak, és nem valószínű, hogy nyílt jégkorongot látunk.

Ami Kuteikin célját illeti ... Sokat mond. Koskinen az első meccs után állította. És itt ... egy győztes pontszám, és "keksz" szükséges volt számára. Koskinen rájön, hogy ő a fő kapus. Mindenesetre ma elment volna. És most ... Egy másik hiba - és elkezdheti a pszichológiai problémákat. Nem tudom, hogyan kezeli mindezt ... "Dynamo" akár egyenlíteni tudná a pontszámot. A finnnek nincs joga tévedni, a fő kapus hírnevét meg lehet rázni. Nem hiszem, hogy a Shesterkin harmadik mérkőzésén fogunk látni. Ha az edzőknek nem volt bizalma a Koskinenben, akkor nem játszott volna ma.

Azt mondhatjuk, hogy a sorozatban minden a sorozatban újra elkezdődik. Ahogyan Alexander Khavanov ma mondta a KHL TV-ben sugárzott műsorban, a csapat magabiztosnak érzi magát a rájátszásban, amíg otthon veszít. Másrészt a jégkorongos játékosok gyakran azt mondják, hogy nem érdekli, hol játszanak. És egyesek azzal érvelnek, hogy az úton még jobb. Tudja, hogy az ellenfélnek meg kell győznie. Péter mindig várakozik a győzelemre. De végül is ugyanazok a srácok jönnek ki a másik oldalon. Tehát most, figuratív módon, a labda a Dynamo oldalán van. Természetesen nem fognak futni, elhúzódnak, és nem valószínű, hogy nyílt jégkorongot látunk. Oleg Znarok tökéletesen tudja, hány Dynamo játékos játszik. Szóval, azt hiszem. Meglátjuk a már folytatott harc folytatását. Amelyben a többség dönt, főleg Péter számára. És még egy kérdés - a Dinamo játékosoknak elegendő erőssége és frissessége van-e attól, hogy "elvégezzék a coachingot?

Oreshkin: "22 perces törléseknél nehéz nyerni"

Sergei Oreshkin, a Dynamo vezetőedzője:

- Nem könnyű megnyerni a játékot, ha 22 perces törlések vannak. Figyelembe vesszük ezeket a hibákat, hibákat - nevezzük őket. Végül dolgoztunk, akartuk, próbáltuk. Valószínűleg nem elég. És a többség megvalósítása nem sikerült. A rajongók köszönöm, segítettek.

Oleg Znarok, a HC SKA vezetőedzője:

- Győzelem. Felkészülés a következő játékra. Mi nem a legsikeresebb kezdet? Izgalom, azt hiszem. Általában ma nem rossz. (HC SKA sajtóiroda).