10 Olyan dolgok, amelyeket az emberek nem akarnak látni a lányokon

A lányok szokásos szokásai - ártanak-e a férfiakkal való kapcsolatokban?

11:20 Ma 1145 társadalom

10 Olyan dolgok, amelyeket az emberek nem akarnak látni a lányokon

A lányok szokásos szokásai - ártanak-e a férfiakkal való kapcsolatokban?

Ebben a nehéz kérdés segít megérteni a srácok a népszerű csoportos Point Charlie - Oleg Sidorov (ének), Dmitrij Babaitsev (basszusgitár), Roman Savchenko (gitár), Alexey Lutsenko (dob) és Daniel Tsovin (billentyűk).

Ágynemű a "push-up"

Kezdetben, ha emlékszel a történet, a melltartó a hatása „push-up” gyökerei az ókori Egyiptom - egyiptomi bőröv kötözve a mellkas úgy, hogy vizuálisan nagyobbá. Emlékezzünk arra, hogy az első melltartó mellkasi melltartót 1964-ben a kanadai vállalat felszabadította. A cég neve Wonderbra.

Természetesen, ha ilyen melltartót visel, a nő véleménye szerint vonzóvá válik. De nem minden ember szeret ilyen hatást a mell. Sokan keserű csalódást tapasztalnak, amikor eltávolítják a végeredményt. Annyira kedves hölgyek, ne becsülj magadnak sem a férfiakat.

Oleg: "Nem vitatkozom, minden lány a test legfényesebb részeit szeretné kiemelni, a természetét, vagy elrejteni a hiányosságokat. De nem minden ember "harap" ezeken a mini-megtévesztéseken. Személy szerint én mindenképpen természetes vagyok. "

10 Olyan dolgok, amelyeket az emberek nem akarnak látni a lányokon

Roma: "Az emberek hajlamosak a szépségre. Minden módon díszítik magukat és eltávolítják a hiányosságokat, nincs semmi baj ezzel. De a kérdés: mi lesz a szerette számára, hogy megismerje a valóságot?

Fényes színek, mint nekem, hidd el, nem minden ember. Először is, néhányan élénk színek, néhányan nem. És ebben az esetben ne lépjen fel a divatgal, ha az élénk színek nem felelnek meg neked. A divat minden félévben változik, így a divatos nőknek nem kell idegesíteniük.

Oleg: "A fényes színek mindig elkapják a szemed, de ez nem jelenti azt, hogy ez a megközelítés kedves a szemnek. Nem szeretem a sokszínű színeket, mert a ruháknak ki kell egészíteniük az embert, és el kell különíteniük a tömegektől szervesen, nem pedig a szemek "tövisjei" miatt.

Lesha: "Személy szerint én túlságosan élénk színű vagyok, és felvetődik a lány egészségtelen pszichéjével kapcsolatban."

Roma: "A lányok nagyon elkáprázták a kép túlzott pretenciáját. Egyáltalán nem mondom, hogy a sarkúak, szoknyák, fényes ruhák nem néznek ki jól. De mindennek mérsékeltnek kell lennie. A legfontosabb dolog rejtély és nőiség. Mi vonzza a férfiakat. "

Túl magas sarkú

Visszatérve a történelemhez, nagyon érdekes tény a sarkok eredetéről. Bizonyíték van arra, hogy a magas sarkú cipőben Catherine de 'Medici eljött feleségül az Orleans herceghez. De a modern pin adta nekünk az olasz Salvatore Ferraragamo, aki 1950-ben hozta létre a cipő kis sarkú - tűsarkú Marilyn Monroe. A 60-as években a fodrászok a divatból kerültek ki, de nem sokáig, hamarosan visszatértek a divatos podiumokba.

Oleg: "A sarkú cipőt nem szabad cirkuszos lányból csinálni, ez elsősorban a lábak szépségének hangsúlyozására és a cipők eltávolításának különös oka."

Roma: "Különösen mulatságos nézni az ilyen lányok járását ..."

Daniel: "Még a legszebb lány is, amikor ízléstelen rózsaszín ruhát hord, hatalmas sarkú cipő és így tovább, szörnyen néz ki. Őszintén szólva senki sem igényel olyan lányokat, akik túl provokatív módon öltöznek. Minden íjnak az arany közepén kell lennie. "

Dima: "És utálom a fát. És egyébként ugg csizma is.

A Losinyt (más néven leggings) a 13. században jelent meg Skóciában. Ha ma felvehetjük őket, egy tunikával vagy egy ruhával kombinálva, akkor minden nem volt olyan egyszerű. A bőrnadrágot először vízben áztatták (hogy a bőr puha és rugalmas legyen), majd felhúzva - és várta a teljes száradást. Szóval a reggelen találkozni kellene.

Dima: "Nem állhatok harisnyanadrágot. Bármely. Minden lányon.

Oleg: "Leopárd harisnya. Nem is tudom, hogy érdemes-e terjeszteni és írni egy hatalmas listát az okok miért nem. Egyszerűen nem. "

Daniel: „szólva harisnya és hasonlók - nem szeretem, ha egy lány, egy ábra, amely messze nem ideális, próbálja viselni a dolgokat, hogy ezt hangsúlyozza:” alak "

10 Olyan dolgok, amelyeket az emberek nem akarnak látni a lányokon
.

Ruházat nem kor / nem szezononként

Minden nő fiatalabbnak tűnik, mint az évei. Ezért nem érti magát, nem korát használja a ruhákat. Nos, például egy 40 évesnél idősebb nő nevetséges, hogy pólókat visel rajta karikatúra vagy farmer díszítő elemekkel és flitterekkel. Bár vannak kivételek. Tehát 69 éves Helen Mirren, aki szereti a motoros zakókat, nagyon vonzónak tűnik a korában ebben a ruhában.

Daniel: "Fontos, hogy öltözz a korod szerint. A Hello Kitty póló nem tesz egy 40 éves nőnek egy 25 éves szépséget. De a kifinomult öltöny és a megfelelő magasság sarka csodákat tesz.

Lesha: "Ha egy nyáron egy lány egy szőrmekabátban, és télen egy szoknyában, akkor szánalom lesz"

Dima: "A mi időnkben nagyszámú módszer van a ruhákkal a hibák elrejtésére. De miért vannak olyan lányok, akik éppen ellenkezőleg hangsúlyozzák őket, divatos, de nem alkalmas ruhákra?

Nem minden férfi kedveli a férfiakat, és ha nehezebbet mondasz, a háborús életstílus egy nőre. Sokan úgy vélik, hogy egy nőnek feminikusnak kell maradnia. De vannak olyanok, akik szeretik a lányokat "patsanok". Az ilyen lányokat katonai stílusban és az egységes téma változatosságával közelítik meg. A tavaszi és nyári show Acne Studios és Mark Jacobs modellek vonultak a kifutón ruhák félkatonai hogy elmossák a határokat a nőiesség és a férfiasság.

Lesha: "Vannak férfi ruhák, de van egy nő. Néha olyan lányokkal találkozom, akik szándékosan viselnek férfi ruhákat, öltözködni, mint a "kislányok". Nem tetszik nekem.

Roma: "Amikor a lányok olyan ruhát viselnek, mint a férfiak, ez ón. Most ez szerencsére nem olyan gyakori, de amikor észreveszed, nem hagyhatod figyelmen kívül. Vagy például női mokaszinok, amelyek a legtöbb esetben furcsának tűnnek (elnézést kérek a megkülönböztetés miatt). Bár a férfiaktól, hogy őszinték legyenek, nem vagyok túl lelkes vagy "

Daniel: "A lányok leginkább izgatottak, amikor férfi ruhát viselnek és viselkednek, mint a srácok. A lánynak lánynak kell lennie.

"Divatot kell venni, különben nevetségesnek tűnsz. Az újdonságok feltüntetése azonban észrevehetetlen, kis adagokban "- mondta Coco Chanel. Biztosan bízhat benne. Végül is, a kis fekete ruhája szinte minden ruhás nőnél.

Roma: "Nem igazán értem a divatot a hosszú nyári ruhákért. Természetesen vannak sikeres példányok, de gyakrabban ölték meg az egyéniséget. "

Lesha: "A mindennapi életben a tréningek különösek. Legalább azért, mert sportolni kell a csarnokban vagy a bíróságon. "

10 Olyan dolgok, amelyeket az emberek nem akarnak látni a lányokon

Alacsony sarkú cipő

Nem minden megy nagy sarkú és stilettos. Gyakorlatilag minden divattervező, még a Christian Louboutin a gyűjteményben cipőt visel, egy kis sarokcsonttal. De nem szabad elfelejtenünk, ha rövid lábai vannak, akkor a balett lakások és cipők egy kis sarokkal játszhatnak veled kegyetlen vicc.

Dima: "Utálom a rövid sarkú cipőket hosszú, éles lábujjjal."

Oleg: "Igen, ezek a padok szörnyen kopognak."

Lesha: "Nem szeretem ilyen cipőt vagy balettcipőt. De általában a lábbeli függ a helyzettől. A sneakersben is sétálhat, de nem mehetsz világi partira. "

Roma: "A velúr normális a balett cipőktől. Nos, vagy szövet (nem fényes) és lekerekített orrával. "

Daniil: "Kényelmes vagyok a balettcipőhöz, kényelmes alkalmi cipő, de ha találkozol, akkor jobb, ha nem választod őket. Cipő éles orrával ... attól függően, milyen cipő. Nem vagyok rajongó, de vannak cipők például a Lubuten-tól. Ami a sarkot illeti, jobb, valószínűleg átlagos vagy valamivel átlagon felüli. A cipők egy kis sarka, általában nem festenek lábat, de csak eltorzítani. "

"Vegyél kevesebbet, válaszd jobbat és csináld magad" - ez a kifejezés a brit punk-nagymamának a Vivienne Westwood divatjától származik. Ez azoknak a lányoknak szól, akik mérlegelés nélkül magukhoz ragadnak minden ékszert, ami otthon van. Ezt a stílust boho-chic-nak hívják. De gondosan kell kezelnie is. A legtöbb férfi nem szereti ezeket a nőket. Ezért jobb egy gyönyörű dolog viselése, de azért, hogy ez a téma, és hangsúlyozza a méltóságát. És nincs vulgáris.

Oleg: „Amikor a barátnőd hatalmas fülbevalók, majd próbálja ölelni, úgy gondolja, nem a gyengédség és melegség, és hogyan véletlenszerű mozgás nem szakad a fülébe. Vagy a gyűrűk túlcsordulása - biztosan meg akarom mutatni az arany-ezüst összes kavicsát és mintáját. De ne forduljanak cigány nők vagy falusi urak, készen arra, hogy magukra ruházzák az összes vagyont. "

Roma: "Sok gyűrű van? Ha mindannyian érdekesek és nem túlságosan ragyogóak, akkor miért ne? Fontos megjegyezni: ehhez tartozékot és tartozékot az egyéniség és a stílus hangsúlyozásához. Nem kell a stílus kiindulópontja. Ha egy tartozék többet vonz a figyelem közé, mint egy lány, akkor miért van szükség? "

Sok tervező megkérdezi ezt a kérdést: a szerkentyűeknek segíteniük kell a divatot, de legyenek divatosak?

Azt gondolom, hogy minden lánynak el kell döntenie magának, hogy mi a fontos a ruhásszekrényben.

Dima: "Az Apple iPhone egy kézben, az Apple iPod egy másikban, az iPad kibúvódott egy zacskóból ... Nos, mindenki értette, mit értek."

Daniel: "Van egy iPhone 6 vagy Nokia lány - nem érdekel. A lényeg az, hogy nem válik kultuszgá. Ha egy lány azt mondja nekem: "Drágám, van egy új iPhone mindenki számára, de nem", akkor nem valószínű, hogy kommunikálnék vele. "

10 Olyan dolgok, amelyeket az emberek nem akarnak látni a lányokon

Kapcsolódó cikkek