Két gólt CSKA Moszkva a "Spartacus" kapujánál. Hogyan volt //
A célbajnokság. Hogyan szerezzük meg a CSKA és a "Spartacus" -ot //
A CSKA - "Spartacus" derűs verekedés. Hogy volt

De érdemes volt a labdát Pashalich és a CSKA védőszalag felrobbantása után felszabadítani a kaput, ahogy az orosz labdarúgásban történt. Míg a "Spartacus" játékosai a sarokjelző közelében ünnepeltek, több száz tekercspapír vándorolt ​​ki a katonai tribünről az irányba. Ez a teljesítmény csak korábban Latin-Amerikában volt látható a Boca Juniors derby - Rivre Plait alatt. Ha Roberto Mancini a "Zenith" -on az argentin futballistákra vádol, akkor a CSKA rajongók az argentin előadásokhoz.

Ha ma este a "Spartacus" rajongóinak legalább valami tetszene, akkor csak az a tény, hogy csapatuk már a Bajnokok Ligája csoportversenyén és a CSKA no.

Nos, ez növeli a Golovint, ez reményt ad. A közelmúltban Alexander Sámedov a "szovjet sport" szerkesztőségéhez érkezett, és Golovint nevezte meg a legígéretesebb fiatal orosz futballistának. Isten hajlandó, minden Golovinban jó lesz, és sérülések nélkül fog járni. Ez segíteni fog az orosz csapatban, de most nem arról szól.

- Az orosz labdarúgásban elsőként nyerted az első nagy mérkőzésedet, mielőtt a CSKA-nál nem tudtad megverni Zenitet és Spartakot sem. Milyen érzelmek?

- Valójában nem, mert sok játékunk van, egymást követik egymást. Nem mondhatom, hogy tele vagyok érzelmekkel. A fejemben már gondoltam, hogy tartsam be a következő mérkőzést.

A CSKA a helyezés negyedik helyére emelkedett - 12 pont. A "Zenith" (13), a "Mozdony" (13) és a "Rostov" (13) előtt. A Pitertsy és a vasutasok a hatodik fordulót vasárnap tartják. "Zenith" hazatér a csecsen "Akhmat", "Lokomotiv" - "Tosno".

Előrejelzés a mérkőzésre CSKA - Spartak

E csapatok közötti mérkőzés alapvetőnek tekinthető. Biztosan több célt fogunk látni ebben a konfrontációban, azt javasoljuk, hogy fogadjon mindkét pontszámot a TB 2.5-vel, a Winline BC egy 1,82-es együtthatójával.

De teljesen tisztázatlan, hogy a hadsereg rajongói milyen célt követnek. A "Spartacus" játékosai nem látták észrevenni a fehér szalagokat, amelyek megkötözték őket, és a hadsereg csapatának némi kellemetlensége volt. Igor Akinfeevnek keményen kellett keményen dolgoznia, hogy a játékvezetőnek kérje a mérkőzést. Ezen a ponton büntetés hadsereg volt, mint egy romos raktár hardver és CSKA kapus Shchennikova, Vasin Berezutski testvérek és elkezdte rake a halom papírt. Ahhoz, hogy segítsen nekik a középpontból, még Dzagojev is futott. Miután sikerült kikerülnie ezt, a CSKA végül kiszállt, és egy sokkal nagyobb átverésből a derbiban. Ez a győzelem a CSKA Viktor Goncharenko első nagy sikere volt. Ahhoz, hogy ez a nap, soha nem nyerte meg a nagy játék, elveszíti a derby, „Spartacus” and roll tompa döntetlent „Zenit” az első mérkőzés élén a hadsereg. "Olyan szűk naptárunk van, hogy most nincs különösebb érzelemem" - válaszolta a CSKA vezetőedzője az RBC-Sport tudósítójának kérdésére. - Most minden gondolat csak a "Fiatal Fiúkkal" való találkozó kapcsán áll.

Vagy hogy az orosz labdarúgás fő meccsét, amely őrült volt, és egy hatalmas küzdelem néhány perccel az utolsó síp előtt volt, nem volt elfogyott. Nehéz megérteni, ki elsőként kritizálni akarja. A CSKA vezetése, amelynek kezdeményezésére a központi állványok legolcsóbb üléseinek ára 3200 rubelről indult? Az azonos nevű klub rajongói, akik nem szeretnének szomszéd napra tökéletes időben szinte a Moszkva központjában eljutni az arénába? Még egy órával a mérkőzés előtt jegyeket adtak el a jegypénztárakban, és a stadionba vezető úton nem kellett egyetlen értékesítőnek megfelelnie. A CSKA - "Spartacus" bejelentése néhány évvel ezelőtt, a teljes "Luzhniki" összegyűjtése után már nem tud kompromittálni 30 ezer arénát. Ha a ventilátorszegmensek és az alsó szintek tele vannak rajongókkal, akkor a rés közepén lévő felső részen az üres műanyag székekből származó lyuk lenyűgöző méretű volt. A szünetben a katonák gyorsan sietették, de ebből a képből egyre nyomasztóbbá vált.

A klasszikus moszkvai derbi a következő szombaton a rajongók kedvenceit fogja kérni Konfrontáció A CSKA és a "Spartacus" a RPL következő fordulójának központi mérkőzése lesz.

Mindkét támogatott és Selikhova, aki a második mérkőzést a sorozatban kezdte. "Jól játszott, sokat mentett, nem is tudom, miért kellene támogatnom őt" - mondta Glushakov. "Nem hiszem, hogy Selikhov nem volt biztos benne. Két egyenlő kapusunk van, akik az első helyen küzdenek "- mondta Carrera.

Az azonos vörös-fehér Massimo Carrera mentora folytatja a kreatív keresést a játékosok optimális kezdő kombinációjával kapcsolatban. Ebben az értelemben a derby kezelte az olasz egy nagyon vitatott eszme a gondolat. Mondjuk, Alexander Selikhov, aki többször mentette meg a csapatot, de a Vitinho döntő céljával az epizódban hibázott, nehéz megjegyezni, mi van a hősökben, mi a találkozó antiherósa. Ugyanez mondható el az egész védelmi vonalról: nyolcvan perc eléggé magabiztos, hogy megbirkózzon az ellenfél támadásaival, majd két rémálom hibát - mentség a kétértelmű, mondjuk következtetésekre.

A 6. forduló mérkőzésén, amely a "VEB-Arena" -on zajlott, a hazai csapat erős akaratú győzelmével végződött, 2: 1-es pontszámmal. Cél Mario Pašalić (48. perc) CSZKA reagált pontos ütést George Shchennikova (83) és Vitína (84). A CSKA visszatért a fő kapushoz, Igor Akinfeevhez, aki a sérülés miatt elmulasztotta az utolsó két találkozót. 37 perc elteltével, „Spartacus” elveszett fő csatár Zé Luís sérülés miatt, és mivel a szuszpendált Luiz Adriano vezetőedző a piros-fehér Massimo Carrera kellett, hogy kiadja a támadás Lorenzo Melgarejo.

Zenit - Spartak, mire számít. Minden, ami ismeretes.

A meccs eredményeként a CSKA a helyezés negyedik helyére emelkedett, 12 ponttal. A "Spartacus" nyolcadik helyet foglal el nyolc ponttal. Az első három helyet Zenit, Rostov és Lokomotiv elfoglalja (13 pont mindegyik), ötödik helyen Krasnodar (10). A táblát Amkar zárja le.

A "Spartacus" Massimo Carrera vezetőedzője a CSKA-s bajnokság 6. fordulójának kezdete előtt hangsúlyozta, hogy a csapat a játék fejlesztésén dolgozik. A szakértő szerint a vörös és a fehér megérti a közelgő találkozó fontosságát.

A trónják CSKA transzferjátékában alapvetően nem releváns, mivel a klub nem vásárol három éven át egymás után. Viszont hosszú távú problémát kap a fizikai készenléthez képest. A hadseregcsapat előtt döntő csata a Bajnokok Ligája helyén, amely a bajnokság két egymást követő középső pontján váltakozik. És ha a padló problémája, és azt találták, hogy megerősíti az ifjúsági struktúra, akkor csak részben. A CSKA még mindig csak 13-14 játékos rendelkezésére áll, akik hibátlanul megoldhatják a csapat előtt álló feladatokat.

A jelenlegi bajnok elvesztette a pontokat az elején, egy héttel ezelőtt a szentpétervári "Zenith" -on vereséget ért el. Ráadásul a klubban lévõ helyzet fokozatosan kezdõdni kezd egy pókok jarájához, ahol a bajnokság után komoly küzdelmet kezdett az átruházási politika ellenõrzésére.

Voltak derbi előtt, amely úgy nézett ki, egyértelmű kedvence az egyik rivális, de soha nem az orosz történelemben, ez nem történt meg, a fő meccs a szezonban, és CSZKA Moszkva, és a „Spartacus” jött egy ilyen kétértelmű állapotban. A beszélgetés nem arról szólt, hogy ki fogja kezdeni a derbi jobb formáját, és a formája jelenleg a legkevésbé szörnyű.

A CSKA a két hazai meccset egymás után elvesztette - "Lokomotiv" (1: 3) és "Ruby" (1: 2) - több, mint az előző két évszak. „A két hazai játékok ellen a” Mozdony „és a” Ruby”, amely sikertelenül kifejlesztett számunkra, amikor a srácok adtak annyi erő, mi volt az az előnye, de ők nem teljesen megérdemelt vereséget. Ezért ma fontos volt, hogy nyerni egy mérföldkő és státusz győzelem, különösen előestéjén a Bajnokok Ligája "- mondta a hadsereg vezérigazgatója, Roman Babaev.

A találkozóra a CSKA területén került sor. A pontszámot Spartak nyitotta meg - a 48. percben Mario Pasalic szerezte meg. A CSKA-t Georgiy Schennikov (83. perc) és Vitinho (85.) fogadta.

- "Spartacus" elvesztette a "Zenith" vereségét, és dolgozik az állapotuk javítása érdekében "- mondta Carrera a" Our Football "csatorna levegőjén. - Tudjuk, milyen mérkőzésen kell komoly csapat ellen játszanunk. Különösen azért, mert ez derbi.