A megbocsátott tsaktash nem bocsátotta meg az Ska-t

A "SKA-Khabarovsk", a "szovjet sport"

Khabarovsk SKA, aki több mint egy órát játszott a kisebbségben, elvesztette Kazan "Ruby" -t csak az Oroszország 1/8-as döntője túlórában.

Ha még mindig nem tudjuk, ki a SKA Kakarovsk Alexander Grigoryan vezetőedzője, akkor javítsd ezt a szakadékot gyorsabban. Az orosz labdarúgás egyik legszokatlanabb emberje - mind a kreatív pályán, mind a munkamódszereken. A legfontosabb dolog az, amire összpontosítunk: nem számít, milyen extravagánsnak tűnik a szavai, jobb, ha komolyan veszik.

Amikor Grigoryan azt mondta, hogy az esélye a mérkőzés bölcs során „Spartacus” a 16/01 döntőben a Cup of Russia - 50-50, kevesen hittek neki. De a győzelem után a piros és a fehér, ő megfejtette tervét a játék. És eloszlatta a kétségeket - az esélyek megegyeztek.

"Ruby" érdemes félni a SKA-tól, legalábbis két okból. Először: a vendégek edzőjének képessége, hogy megnyerje a kupa mérkőzéseit. Például a "Ray" -en már a bajnokság elődöntőjévé vált. Másodszor: az Oroszországi Grúzia előző három futamának háromszor győzött össze a "Rubin", és kétszer nyert.

- Örülök, hogy a játékot Kazánban fogják tartani: Szeretem ezt a várost, az aura a helyi stadionban. Véletlenek? 50-50, - visszhangzott magához a negyedik edző SKA előtt.

Habár a Khabarovszki csapat három nem játszott mérkőzéssel közelítette meg a játékot, és a "Rubin" három utolsó hazai mérkőzése magabiztos győzelmet ért véget.

De Grigoryan, ahogy emlékszünk, hinni kell.

HÍVJA A BARÁTÓL

Minden megváltoztatta az eltávolítást az első félidő végén. Ismét, nem anélkül, Croat Tsaktasha. Néhány órával a mérkőzés előtt, bejelentették, hogy az RFU FTC felborult piros lapot látható középpályása „Rubin” a játék az utolsó fordulóban a Premier League ellen „Terek” (1: 3). Pontosan ugyanolyan stílusban, mint a piros van egy játékos SKA Kireev, de ő szabálytalankodott csak a Tsaktashe, és ez sokkal világosabb. Kireev túl későn távolította el az egyenes lábát.

Miután a kísérlet SKA játékos tart a döntetlen percenként egyre gyenge, és még inkább hősies. Ahol egyszer ott volt deszkázva keresztben ajtó le van mentve a kezelésére, vagy ugrik támadás alatt. De ez összeomlott Habarovszk várat csak a hosszabbításban - két perc múlva a várható büntetés csatlakozott a támadás védő Garcia hozta „Rubin” a negyeddöntőben - 1: 0.