46 Valódi értékelés a "tiszta ég" a vásárlók a lakások, a fórum a lakosok

Élt a primorszkij régióban 10 évvel ezelőtt, az igazság közelebb van a metró Old Village, szag nem különösebben érezte most úgy döntött, hogy vesz egy lakást LCD Clear Sky, azt javasolta, más területeken, de én úgy döntött, a tengerparti területen. Előnyök: a fejlesztő meredek, ami azt jelenti, kevesebb a csapdákat és a befejező szuper metró, csak ki kell várni, és ha megnézzük, hogy a jövőben a tengerparti terület ingatlan soha nem esik az ára várhatóan emelkedni, és a majdani, vagy fogsz élni egy jó terület és egy jó házban, vagy többet tud eladni, mint amit vásárolt. Csak egy megbánni később úgy döntött, a választás egy hálószobás lakások ára és a kényelem (külön san \ csomópontot, fürdőkád, az én esetemben már fülkében, erkély a konyhában, a helyét a mellény, úgyhogy egyszerre volt déli és északi, a felvételek több és több. stb.) már nem olyan sokszínű. de általában boldog vagyok.

viccelsz? a szemét csak vadul büdös! és én elég jól élök innen: a Primorye az onkológiai betegségek vezetője, azok, akik nem hisznek, azt tanácsolják, hogy vezessem a szemétlerakót és megértsem a katasztrófa nagyságát

Én is messze vagyok tőle. De nincs szaga és a terület szuper

Értékelés a Novostroy-SPb-től

Értékelés A Novostroy-SPb-t automatikusan hozzárendelik a lakóépület alapvető paramétereinek figyelembe vételével. Felmérjük az elérhetőség épületek, a kényelem és a különféle apartmanokat a piacon (a magassága a mennyezet, az összeg a tervezés, a jelenléte a célba), a különböző módon, hogy megvásárolja (a szám fajta részlet és a bankok, ahol lehet rendezni a jelzálog, a jelenléte a katonai jelzáloghitelek és a lehetőségét, hogy a szülési tőke), a határidő új épületek és az átutalások száma.

'class = "def_blue lh_20 fs_14 pt_10 pb_10"> Hogyan állítjuk össze a rangsorunkat?

Hol vásárolni egy lakást

Kapcsolódó cikkek