2 hete csak kefir

Hello girls! Csatlakozom hozzád és támogatom a kefir diétát. További 5 kg jelenlétében. Két gyermekem van és a legidősebb 18 éves. és nemrég elmentem a színpadról, és kefirchik volt, aki hű volt 12 évig pontosan. Kefir meggyógyította a köszvényes beteget. Igaz, vacsora helyett kefiret ivott. Hittem a kefir csodálatos tulajdonságaiban, a szkeptikus húsevőmben - 5 kg-ot dobtam ki. Gyakorlott hozzá. Fiatalabb lett. Nem a dietetikus tudás, hanem a saját érzéseim és intuícióim segítettek. A Kefir diéta és kis mennyiségű gyümölcs és zöldség kombinációja lehetővé teszi, hogy néhány évvel fiatalabb legyen. Ezekkel az érzésekkel tűnik fel a vágy, hogy fenntartsák az eredményeket. És egy piszkos organizmus, húsával és tojással töltve, hajjal és fogakkal, alultápláltságban szenved a különböző étrendekben. Bár mindenki maga választja magának. Tisztítsa meg a kefiret, és fokozatosan hozzon létre saját étrendet a kedvenc termékeiken. Azok, akikhez a test hozzászokott - nem eszem húst, mert nem tetszik nekem. Halat örömmel. Édes gyümölcs helyettesítés. De nem tagadom meg teljesen magam. Mert az élet öröm. Bárki élvezi az örömöt - boldogságot oszt meg másokkal. És aki öröm nélkül él, szerencsétlen és mérgezi más emberek életét. És azzal a szomorú kátránymal, egy mézben. By the way, a kefir kellemes egyensúlyt a fehérjék szénhidrátok és zsírok. Természetes a test számára. Ezért ez a diéta segít abban, hogy megbirkózzon a cukorkák iránti szenvedélyével! Hát akkor. Veled vagyok. ))) Sok szerencsét mindenkinek! És a szerelem nem szereti!

Hello mindenkinek!
tudod, olvastam mindent, amit fent írt))) Vicces volt és nem nagyon.
A monoterápiának ez a változata elfogadható számomra, mert nem tudok ülni a diétán, sajnos, nem az a kivonat (
De a mono diéta közel áll hozzám! Ur.
Röviden, egy nap alatt joghurton voltam, és tudod, mindent csak remek!
a hangulat sokáig nem volt ilyen. Mindent könnyedén és súlyozás nélkül adok nekem)
Lányok, akik szeretnék, próbálkozzanak, nem, meg fogjátok érteni. És ne hallgass valakire! Mindenkinek joga van választani, én választottam. és ne sajnáld!))

Hello))) Mostantól leülök a kefir diétára))) Reggel ivott egy pohár. a sajtó megrázta. magasságom 157, súly 61 (((Kérlek, kérlek, lehetséges-e, hogy 10 kg-ot fogyjak a kefir diétán?

Ó, lányok, annyira inspiráltak a kritikákat, hogy végül elhatároztam. Holnap kezdem. Két héttel valószínűtlen, hogy túlélni fog, legalábbis egy kinyúl!)

A lányok mindent elolvastak itt)) Minden szervezet különbözik, és a hatás is más a diétánál, 12 napot maradtam és csak egy dolgot mondhatok. hogy az összes itt felsorolt ​​csak kínoz morogtak a has és nichego.Vo először a terveknek veszett 8 kg, másrészt már visszatért a normális munkát a belek, harmadszor, végül nem tiszta ki a bőrt. Nos, a hangulat persze csak csodálatos)) A lábak karcsúak. szamár, de nem a hasukon és beszédek nélkül. Az egyetlen dolog az, hogy helyesen kijutok belőle. Egy héten belül hozzáadtam a chuchutot a különböző termékek étrendjében. Először voltak tojások. zöldségek és csirke frukty..myaso csak főtt) És van egy édesszájú nem húzza) tudok elviselni, hogy milyen a család felfalja csokoládét és mindenféle finom), és ez - a másik 2 kg hetente)) Azóta tartja a súlyát 2 hónapig 48-49 kg)) Szeretettel és türelemmel kívánom neked)

Hálózati kiadvány «WOMAN.RU (Female.Ru)»

A kormányzati ügynökségek elérhetőségei (beleértve a Roskomnadzorot is): [email protected]

Kapcsolódó cikkek